My Toys - В света на играчките - 47!

  • 46 335
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 553
момичета помагайте  Praynigтрябва ми детски лак за нокти  newsm78 благодаря   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 6 133
Вчера пуснах по-голямата част от коледните подаръци. Като пристигнат, ще се хваля.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 109
Планирам да пусна поръчка и бих искала да помоля за код -10% отстъпка, ако някой има излишен.
Къде бих могла да потърся активни кодове?  Thinking
Не бих искала да правя нов акаунт за да ползвам код за нов клиент.

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Планирам да пусна поръчка и бих искала да помоля за код -10% отстъпка, ако някой има излишен.
Къде бих могла да потърся активни кодове?  Thinking
Не бих искала да правя нов акаунт за да ползвам код за нов клиент.


Кодовете доколкото знам изпращат изключително рядко на мейла,аз също се надявах да ме огрее,но уви....Иначе за -10е отстъпка за нов клиент има като напишеш в гугъл Mytoys Gutschine

# 34
  • Мнения: 86
Момичета, мисля да поръчам каса/касов апарат за игра на магазин като този. Можете ли да ми препоръчате?
а също и тези игри в комплект май съм чела коментари, че са хубави. Нашето момиченце много се впечатлява от всичко принцеско  4470
И да дам и аз коментар: ето този плеър е много хубав, микрофона се чува идеално, може да се намаля звука му, както и на самата песен. Може да се правят записи. Би бил добър подарък за деца които си припяват все, като нашата певица Simple Smile
  bouquet

# 35
  • Мнения: 149
прощавайте, искам да попитам тази доставка до БГ от 15 евро ми се вижда много как доставяте стоките

# 36
  • Мнения: 288
... Не бих искала да правя нов акаунт за да ползвам код за нов клиент.
...  като напишеш в гугъл Mytoys Gutschine
може да пробваме и със myToys.de Sunshine  Joy  токувиж пусне -20%
шегата настрана ... вземете си разменете по няколко варненски лс-та, вместо да клонираме "нови клиенти"  Wink

ето един миличък тематичен поздрав от любим филм http://www.youtube.com/watch?v=qoNQBx89Wi8  най-много ми допада смяната на сезоните, докато минава през пазара ... но не намерих качествено клипче  Blush Ще съм благодарна на всякакви идеи за организирано тиквено парти довечера   bouquet

ПП:  stanis  Hug  и ти ли си от Варна?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 799
а също и тези игри в комплект май съм чела коментари, че са хубави. Нашето момиченце много се впечатлява от всичко принцеско  4470

И аз харесах игрите, ще бъда доволна, ако някой сподели реални впечатления   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 1 476
siqnie, имаме същия касов апарат от около 3 години, постоянно се ползва и не е мръднал Simple Smile Сега и малката ръчка по него и още работи Simple Smile Батериите не съм сменяла от както е купен, а винаги е включен  Laughing

Аз пък съм голям заплес...като видях линковете на siqnie се усетих...поръчала съм една игра с обувката на пепеляшка, но не помня за кого  Blush Мушнах я в кошницата, но не съм си отбелязала и сега идея си нямам за кого е. Моля, ако някой си я познае да ми пише  Blush

stanis, даже 16 евро е, но се комбинирайте с приятелки и си поделете доставката, ivasl ти е подшушнала  Laughing

Кодовете за 10% са рядкост и могат да се използват само веднъж. За съжаление и вече са с лимит от 300 евро и по малко неща могат се поръчат с отстъпката. Но имам един такъв, с който съм планирала поръчка в петък  Mr. Green

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
момичета помагайте  Praynigтрябва ми детски лак за нокти  newsm78 благодаря   bouquet

Разни лакиращи и  гримьорски сетове .

Столчетата за кола ги проучвах надълго и нашироко преди да купя, много държахме да е полягващо и взехме Concord Transformer XT , много съм доволна.

# 40
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Леле... каква "заря" - няма, няма и изведнъж 4 страници...  Laughing
може би е време да спреш чашката рано сутрин  Laughing още сме на стр 2  Joy  поне така ги виждам след чаша с кафе  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Хахахаха... някои пият от радост, други от мъка, трети - от сутринта.  Laughing
Броя и последните две страници от предишната тема, защото от там започнах тази сутрин.

# 41
  • Мнения: 52
Здравейте момичета късно снощи се опитвах да направя поръчка от сайта, но все не отивах до края примерно защото като стигна до плащане, спирам за размисъл и правя нещо друго и после кода ми за минус 10 евро изчезваше, затова аз правех нов акаунт-поне 4-5 ги стъкмих с различни имейл адреси и понеже имам на една разплащателна сметка няколко карти се опитвах да платя, но ми даваше след първия неуспешен път че нямам налични средства, а имах и днес ходих до офиса на пощенска банка-казаха ми че имам блокирана сума. Вечерта говорих и с кол центъра отговориха ми че сумата е блокирана още с първата карта с която съм опитала-на Мастеркард, но проблема е че няма поръчка, няма потвърдителен имейл, а и аз не зная от кой точно акаунт са ми блокирани парите, та сега се чудя какво да правя - да им пиша и да се изясним за да ми разблокират сумата, иначе чак след 45 дни, а сумата не е никак малка. Моля дайте съвет Embarassed

# 42
  • Мнения: 970
Liebe.......................,
 
damit an verregneten Herbsttagen zu Hause keine Langeweile aufkommt, präsentieren wir Ihnen heute Bastelzubehör, Farben und mehr für kreative Kids.

P.S.: Mit Ihrem 10 Euro Gutschein wird der Einkauf jetzt zum absoluten Sparvergnügen!

Ihr persönlicher Aktionscode* lautet:
 
 
R7E3HTYPEPPK
 

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 22:07 от m@msy

# 43
  • Мнения: 970
От днес в пощата ми код за 10 евро Peace



Ihr 10-EUR-Gutschein* wartet noch auf Sie!
Nur noch bis zum 31.12.2012 koennen Sie diesen einloesen und
so den Preisen doppelt ein Schnaeppchen schlagen!

Ihr persoenlicher Aktionscode* lautet:
R7E3HTYPEPPK



# 44
  • София
  • Мнения: 1 476
feli4e, пиши им от първия акаунт, дано имаш късмет. Ако ли не освен да чакаш 45 дни друго не ти остава....
Това и риска на мултиакунтите Simple Smile
Интересно ми е защо 4-5 акаунта са ти били нужни?

Общи условия

Активация на акаунт