Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXV

  • 50 248
  • 745
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 160
Влизам с две ръце "за" http://www.imdb.com/title/tt1772424/ .Разтърсващ филм,страшно много ми хареса!

Намерих го, но без субтитри. Търсих из нета, но не откривам. Ако помогне някой, ще съм благодарна!

Първи вид субтитри в subunacs.net

Втори вид субтитри в subunacs.net

# 421
  • Мнения: 9 483
Sophia L.    bouquet много благодаря!

# 422
  • София
  • Мнения: 39 385
О,да! Този филм ми отвинти главата!
Търся нещо подобно и....човешко.

# 423
# 424
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Влизам с две ръце "за" http://www.imdb.com/title/tt1772424/ .Разтърсващ филм,страшно много ми хареса!
от къде го свали?

препоръчвам!!!


# 425
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Аз догледах "End of watch". Разревах се, естествено, накрая. Cry Пуцанките бяха много впечатляващи, като от електронна игра някак си, много интересно направено ми се стори. Или може би съм забравиила как изглеждат подобни сцени, че не гледам много такива филми. Thinking Иначе историята стандартна. Но като цяло не е зле, бива, бива. Peace

# 426
  • Мнения: 8
Ками, София е дала линкове към повечето филми, а останалите успях да гледам на кино.

Ванче, ще чакам да споделиш за The Perks of Being a Wallflower  Hug

Току що се връщам от The Hobbit и въпреки резервите ми - много ми хареса! Ейдън Търнър, както и Армитаж бяха страхотни. Цветовете, музиката - голямо вълшебство е направил Питър Джаксън.

# 427
# 428
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ками, София е дала линкове към повечето филми, а останалите успях да гледам на кино.

Ванче, ще чакам да споделиш за The Perks of Being a Wallflower  Hug

Току що се връщам от The Hobbit и въпреки резервите ми - много ми хареса! Ейдън Търнър, както и Армитаж бяха страхотни. Цветовете, музиката - голямо вълшебство е направил Питър Джаксън.


това да се чува  newsm76

# 429
  • Мнения: 2 544
Да препоръчам и аз "Облакът Атлас" - вчера го гледах на кино и смятам, че е чудесен филм. Обсъждан е по-назад, затова и не се спирам по-нашироко  Simple Smile

# 430
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наминавам да препоръчам мини-сериал- Oliver Twist. Много хубава екранизация, поне за мен. Максимално се приближава до детската ми идея за романа. За почитателките на Том Харди- прекрасен е, направо възхитителен Heart Eyes

# 431
  • Мнения: 2 294
Хобитът, да, хубав е, гледайте го. Всичко е казано назад и за него.  Grinning
 

# 432
  • Мнения: 4 370
Гледах Barbara Wood, но не мога да намеря линк!

# 433
  • Мнения: 107
Хванах средата на този филм A Home at the End of the World http://www.imdb.com/title/tt0359423/ и хем ми хареса, хем не успях да се ориентирам съвсем. Сега ще трябва да гледам началото  Hug  newsm78

# 434
  • Мнения: 107
Хванах средата на този филм A Home at the End of the World http://www.imdb.com/title/tt0359423/ и хем ми хареса, хем не успях да се ориентирам съвсем. Сега ще трябва да гледам началото  Hug  newsm78

Направо препоръчвам филма, ако не сте го гледали.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт