Отговори
# 720
  • Мнения: 3
vvav, защо не си поръчаш книгата от нета. Аз отдавна не съм купувала книги от книжарница, освен детски и енциклопедии, за да ги разгледам по-добре.

ами, и аз предимно от нета поръчвам, но тази я гледах в интернет миналата год. и във всички сайтове беше изчерпана... сега ще поразровя да видя как е тази година...

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте,
моя малкия син нещо се поразболя и малко се загубих уикенда. Виждам, че сте добре.
Mirama, дано твойто е фалшива тревога. Praynig
Моя доктор каза, че БХС не бил притеснителен, но все пак се чудя дали да не си запиша за ФМ в СФ, че тук нямаме особено много специалисти, макар че смятам че моя доктор е един от много добрите. Иначе резултатите са:
Даун 1:1600
Едуардс 1:20000
възрастов Даун 1:400
възрастов Едуардс 1:3600

засега лек ден!!

# 722
  • Мнения: 1 350
Монче,
БХС ти е ок явно, но трите ФМ са препоръчителни, да се огледа бебчо и тн. Първата ФМ ли ти предстои сега?
ако ще си по-спокойна можеш да дойдеш в София за ФМ.
Ако при вас има добри специалисти, които са специализирали за ФМ, може и там да направиш,
но ако имаш и малко въпросителни, по-добре тук, за да не си задаваш въпроси непрекъснато, всичко ли видяхме и тн.
Все пак поразпитай в твоя град кой прави ФМ.

# 723
  • Мнения: 28
Момичета как сте с килограмите ,аз досега не ми е ставало лошо ,не съм повръщала  и съм с 4 кг нагоре ,дали ще кача повече от 10 кг не ми се вярва де

# 724
  • София
  • Мнения: 4 144
Здравейте,

Вчера се поразходих и аз следобеда малко по хубавото време. Добре ми се отрази, но като поседя малко повечко права и усещам леки болки в кръста....оххх дано всичко да се е успокоило, защото много се притеснявам така. Утре съм на преглед и се надявам да ми кажат, че вече ще мога да излизам за повече време на вън и че нямам контракции. А и се надявам този път още по хубаво да си видя принцеската, която си седи и до момента с главата надолу  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За усещането - ами започнах още по осезаемо да си я усещам вечер - доста активна е. Много странно е усещането - наистина нещо като потупване или опъване на корема ( не мога точно да го определя ),но аз като си сложа ръката при мен не се спира, но любимият като си я сложи и спира.

# 725
  • Мнения: 3
момичета, намерих Grinning
ето в тази книжарница я има: http://www.book.store.bg/search?srchstr=%EF%EB%E5%F2%E5%ED%E5&sin=0&p=s
който мисли да си я поръчва, според мен към края на сезона няма да я има никъде
Аз си поръчах и 3те за плетене, които са (2 книги за плетене на 2 куки и 1 за летене на 1 кука)
ще видим до април какво ще изработя Simple Smile

с килиграмите съм +3 или +4, мисля че добре се движа... с моя апетит
бебока го усещам вече и през деня, не само вечер, но като си сложа ръката, почти винаги спира да мърда...

# 726
  • Мнения: 7 008
Аз съм точно +4 от началото, днес се премерих. Доволна, недоволна, тва е положението  Mr. Green Но пак е добре, аз въобще не се ограничавам, ям си сладко, ако ми се яде, и така Blush

# 727
  • Мнения: 22 534
Уфффф, направо съм бясна.
Прибирам се, и няма вода. А в 15.30ч съм на преглед и сега няма с какво да се измия. ((( Баси ужаса. Ще хващам тубата с минералната де, ама исках да се изкъпя. Писна ми от това спиране на водата вече.

Взех си изследванията, всичко ми е ок.
Но....и аз вече влизам в отбора на ниския хемоглобин. С 1единица под границата е, със 114съм.
Не очаквах толкова да е паднал за месец и нещо.

# 728
  • Мнения: 1 350
Simple Smile с килата съм близо 4 плюс, помня, че миналия път качих много в края на втори триместър. Сега ми липсва движението, т.к. ходя с кола на работа.  надявам се другия месец, ако оправят градината на малката, която е до нас, пак да тръгна с метрото и да имам повече разходка пеша през деня. За фитнеса имам карта, а нямам време и аз денся вкъщи с малката  Crazy
за мен ми се виждат множко сега 4, но знам вече, че след раждането бързо се смъкват, така че не ги мисля.

п.п. Mirama, под 110 изписват желязо. Яж повече неща, които дават F. Миналия път на вторите изследвания ми беше нисък хемоглобина, явно при повечето е така, сега не знам как ще е... дано бързо го върнеш в границите  Hug
гадно е това с водата, гледай в сайта им друг път, да нямат планирани ремонти.

# 729
  • Мнения: 22 534

гадно е това с водата, гледай в сайта им друг път, да нямат планирани ремонти.

Никакви ремонти няма, спират ни я заради режим, от лятото сме така. По принцип само през нощта, но има дни в които я спират и през деня.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 144

гадно е това с водата, гледай в сайта им друг път, да нямат планирани ремонти.

Никакви ремонти няма, спират ни я заради режим, от лятото сме така. По принцип само през нощта, но има дни в които я спират и през деня.

Уффф ужас. Ние два дни нямахме от събота, та до днес през ноща нямахме топла вода - направо откачих. Беше станала някаква авария.....а имахме и гости( на любимия майка му и брат му ) и беше много тъпо и неудобно.

# 731
  • Мнения: 22 534
Някой ще прави ли новата тема, че сме на 49стр.?

# 732
  • Мнения: 3
ужасно е без вода... при нас а сега няма такива работи... тока ни спираха през деня миналия месец, щото режеха дървета около нас, но вече няма проблеми

# 733
  • Варна
  • Мнения: 249
Мирама, дано зацапването е нещо инцидентно Hug

Монче, във Варна Балев, Давидков, Славчев и Максим Яков правят ФМ. За Балев досега съм чувала най-добри отзиви. Аз ходих при него в 13г.с, сега в 19г.с пак ще ходя. Часове за Балев се вземат сутрин в 8ч в петък на място за следващата седмица. Т.е ние на 23ти или аз или мъжо (в зависимост каква смяна е) се нареждаме в 6ч сутринта за място, че бързо свършват.

За плетките и шиенето - мега зле съм, а срамота, защото майка ми и леля ми преди работеха като шивачки и двете могат да кроят, да шият, да плетат на две и на една куки. Дори мъжът ми е учил в техникум по текстил, не че после висшето и работата му имат нещо общо де  Crazy, но съвсем добре шие.
А аз са срамотите нищичко  hahaha

Та в този ред на мисли чакам Коледа, да се прибера при родителите ми, че да се сдобия с 2-3 зимни рокли. От магазините до момента съм си взела само един удобен панталон за бременни, който е официален и става за офиса, оначе само чорапогащници и клинове за бременни мисля да си купя. За момента моите си ми стават, но предполагам след месец ще са вече леко тесни в талията.



# 734
  • Мнения: 1 350
за новата тема, първият пост тук е толкова хубав, че би стоял добре и на следващата ни тема, толкова е нежен и есенен, с полезна информация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт