Какво ще подарявате за Коледа?

  • 10 848
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Да ти кажа честно,последната Коледа ЛМ хич не се впечатли от подаръка.Деца нямам,затова може да взема нещо на племеницата.И на мама и семейство.По нещо мъничко макар.

# 16
  • Мнения: 9
Така те искам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 843
И аз си мислех,че идва Коледа и ще трябва по нещо.За родителите ми и за свекърите мисля да купим по един сувенир за дома.За милото още не съм измислила,че декември ни е много натоварен откъм празници-имаме годишнина,имен ден,а като сложим и Коледа станаха три подаръка.

# 18
  • Мнения: 46 518
Ама тази година ще има ли Коледа  newsm78 нали е след 21-ви, големи сте оптимисти  Mr. Green
И аз съм като вас  Laughing
При нас е сложно, празнуваме 2 пъти с подаръци, веднъж на Бъдни вечер, в дома на съпруга ми, и след това на Коледа, с моите роднини, общо 19 подаръка  Mr. Green
Още няколко и остават да измисля  Rolling Eyes

За Бъдни вечер:
- свекър ми и свекървата (комплект чинии/чаши)
- за сестрите на мъжа ми (2 бр.) - козметика (това + някакви сенки за очи + лак)
- за зетовете - ?
- за голямата племенница, и за щерката (трябва да са еднакви, иначе ще има рев Mr. Green) - в Джъмбо мернах много идейни комплекти Барби с нещо си (учителка с дъска, друга с колело, трета с не знам си какво, не ги запомних, но нещо от тях ще да е)
- за малката племенница - микровълнова или фотоапарат си е поръчала

За Коледа:
- за майка ми и баща ми - ?
- за двете баби - нещо коледно от EuroLand, всяка година пускат приятни чинии, чаши и т.н. с щампи на еленчета и др. подобни Simple Smile
- за сестрата на майка ми и съпръгът ѝ - сач
- за братовчедка ми - същото като за зълвите
- за братовчед ми - ?
- за детето - 2-3 книжки (ще получи достатъчно играчки и дрехи от другите, така че няма да са само те)
- за мен и за мъжа ми - ?

 santa2

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 21:10 от Не се сърди, човече

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Тази година подаръци само за децата- за възрастните собственоръчно направени и красиво опаковани сладости... подходящите за украса ще са украсени.

# 20
  • Мнения: 9
Не се сърди, човече браво на теб, почти си готова с избора за всики.

# 21
  • Мнения: 2 161
Билети за два европейски концерта. За други членове от семейството все още не съм мислила.

# 22
  • Мнения: 134
Тази година подаръци само за децата- за възрастните собственоръчно направени и красиво опаковани сладости... подходящите за украса ще са украсени.

Страхотна идея си открадвам и аз май ще опаковам сладости за бабите поне , благодаря!

# 23
  • Мнения: 9
Така като се замислих може да комбинирам коледно опаковани сладки с дребен подарък(например магнит за хладилник, който би трябвало да пристигне утре)

# 24
  • София
  • Мнения: 6 363
petqnikolova82, информирах модератор вече.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 762
Ние от няколко години не купуваме подаръци за всички. Само за децата. То моето порасна. Те и подаръците му пораснаха  Joy И все пак ще му вземем нещо. Ще вземем и за двете дечица на мъжът ми. Те не са в България, но все пак ще пратим колет. И за племеницата му също. Това е. За майките и бащите ще е нещо за хапване и пийване.
Нещо нямам настроение.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
petqnikolova82, информирах модератор вече.

 Peace

Подаръци, и то съвсем дребни, само за децата на близките ни приятели, за племенници и кръщелници. За моите- предимно книги. За възрастните- усмивки по радиото и много обич!

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....
Подаръци, и то съвсем дребни, само за децата на близките ни приятели, за племенници и кръщелници. За моите- предимно книги. За възрастните- усмивки по радиото и много обич!
Аз мислех на възрастните нищо да не подарявам, но идеята с усмивки по радиото и много обич е чудесна!  Peace Wink

# 28
  • Мнения: 9
Хехе явно усмивки по радиото и много обич ще е най-често срещания подарък Simple Smile

Все пак според мен е по-добре да се подари нещо макар и малко на всеки.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 709
Ами... аз вече го подарих с уговорката че е за Коледа.  Кожено яке на Camel. Кога да го носи... зимата не става. На другите , ще го мисля.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт