Лидл ::19::

  • 58 847
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 44 354
Simple Smile сега и детето го опита и мн му хареса...понеже го режех с ножче, каза, че иска още от сладкия салам Simple Smile

# 646
  • Мнения: 6 214
Обожавам всичко, което мирише на горчиви бадеми.

# 647
  • Мнения: 2 786
нито бъчвичките, които с нетърпение чакам от миналата Коледа.
Какви са тези бъчвички ?

# 648
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
нито бъчвичките, които с нетърпение чакам от миналата Коледа.
Какви са тези бъчвички ?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-FBB339DB-5014E44B/lidl_bg/hs … l/index_20140.htm

# 649
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Страхотни са  

# 650
# 651
  • София
  • Мнения: 44 354


коледните кутии обаче бяха свършили, много ме е яд

пробвай в др магазин, на халите имаше.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 320


коледните кутии обаче бяха свършили, много ме е яд

пробвай в др магазин, на халите имаше.
аз съм от Варна. утре ще проверя в другия магазин, при нас са само два

# 653
  • София
  • Мнения: 5 658
Явно само аз не харесвам вкуса на марципана Sad
И аз не обичам марципан.

Тогава, си купувайте и ми го изпращайте, веднага пиша адрес и чакам куриера! Grinning  bouquet
Лабрекс, купи си един марципан от мен, пък аз ще си купя едно сирене с бяло мухълче от теб и чиста работа - ще спестим 2 куриерски такси (което прави по още един артикул от същите)  Hug  Peace Mr. Green

# 654
  • Варна
  • Мнения: 913


коледните кутии обаче бяха свършили, много ме е яд

пробвай в др магазин, на халите имаше.
аз съм от Варна. утре ще проверя в другия магазин, при нас са само два
Магазините са три -  във Възраждане, на бул. Вл. Варненчик и в кв. Вл.Варненчик. В последния преди малко имаше предоволно количество от коледните кутии.  Peace

# 655
  • Варна
  • Мнения: 320
Магазините са три -  във Възраждане, на бул. Вл. Варненчик и в кв. Вл.Варненчик. В последния преди малко имаше предоволно количество от коледните кутии.  Peace
извинявам се, не знаех. но Владиславово ми е адски непознат квартал и не бих отишла да търся магазина, най-много да се загубя Embarassed

# 656
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, купи си един марципан от мен, пък аз ще си купя едно сирене с бяло мухълче от теб и чиста работа - ще спестим 2 куриерски такси (което прави по още един артикул от същите)  Hug  Peace Mr. Green

Атти, съгласна! Hug За куриерската такса ще си купя и аз мухлясало сиренце! Grinning  bouquet Без марципан се прибрах, никъде не ги видях! Изяли са ги или съм ги подминала някъде. Купих си есенции, разни там череши за декорация, корички, шоколадови дядоколедовци и календари. Смесите ги имаше, но понеже не съм любител на готовите, гледах ги, гледах и......подминах. Някакъв чийзкейк пак в кутия загледах, но той да му добавиш, масло, не знам какво още......и него ще си го правя сама без готова смес. Peace

# 657
  • Мнения: X
В Пловдив,Тракия всички млечни на Пилос,свинското месо,повечето колбаси и изпечения на място хляб и закуски са -15%.Доколкото разбрах,промоцията ще е за няколко дни/уикенда със сигурност/ и само в този филиал.

# 658
  • Мнения: 235
 Аз пък съм много разочарована от коледните им лакомства - та как нямаше нещо ново, различно от миналогодишните неща.
 Октомври месец бях в Германия и Лидъла им беше зареден с коледни вкуснотийки. Не си взех от там, защото беше рано според  мен за тях, като си мислех, че почти същите неща ще пуснат и в нашите магазини на веригата. Е да, ама  не.
За нас каквото е останало от миналата година.
Да не споменавам какви красиви коледни украси и дребни подаръци имаше. Чувствам се  кофти от това. Не знам дали ме разбирате.

# 659
  • София
  • Мнения: 3 611
Днес, като се връщах от работа, минах покрай Лидл. Току-що една жена зареждаше охладени пилета с 30% намаление. Тъй като имам опит с вмирисани пилета оттам, отворих опаковъчното фолио на едното. Лъхна ме отвратителна миризма.  Sick  Казах на продавачката, която ги донесе, че тези пилета са развалени, а тя ми обясни, че гарантирала, че им няма нищо. Помолих я да го помирише и тя го направи, продължавайки да твърди, че си е ок. Не ми остана нищо друго, освен да ѝ препоръчам, щом го харесва, да си да го изяде.  #2gunfire  Еййй, побългарява се всичко тука! В началото беше едно, сега е друго, жалко!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт