Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 103-тa тема

  • 171 623
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Мерси за поясненията,Кате!  bouquet

# 166
  • София
  • Мнения: 337
И аз правя същото руло. Също знам рецептата от майка ми, но слагам домашен мармалад от сини сливи и става още по-хубаво Simple Smile Може и да се пече на парче вестник намазан с олио

Много вкусно и икономично, става за 20 минути!

# 167
  • Мнения: 7 424
И аз правя същото руло. Също знам рецептата от майка ми, но слагам домашен мармалад от сини сливи и става още по-хубаво Simple Smile Може и да се пече на парче вестник намазан с олио

Много вкусно и икономично, става за 20 минути!
   Никога вестник!  Naughty Naughty Naughty
   Има си пекарска хартия за целта .  Peace Hug

# 168
# 169
  • Мнения: 8 574
nasii44
страхотни сърмички,моля те кажи ми с колко вода ги заливаш в това глинено гювече,притискаш ли ги с нещо,и колко време им трябва за да станат готови в глиненият съдPraynig

# 170
  • София
  • Мнения: 337
То сега има.... ама едно време не е имало специална хартия Simple Smile и на рецептата си пише - вестник Simple Smile

# 171
  • София
  • Мнения: 15 512
То сега има.... ама едно време не е имало специална хартия Simple Smile и на рецептата си пише - вестник Simple Smile
Имаше си оризова хартия, аз го правех с хартия, от тази,която слагат между листовете на албумите, но имах такава , защото това работех.

# 172
  • София
  • Мнения: 337
Помня, че и ние имахме, но трудно са се намирали... както и бои, вафлени кори и разни други, но това е друга тема:))

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 614
То сега има.... ама едно време не е имало специална хартия Simple Smile и на рецептата си пише - вестник Simple Smile
Имаше си оризова хартия, аз го правех с хартия, от тази,която слагат между листовете на албумите, но имах такава , защото това работех.

Тайне ма то и оризовата беше кът и нямаше  Peace Party  Но пък вестника   newsm78 Thinking направо...  newsm78 Sick
Аз съм правила и с кафява хартия( онази от книжните чували) ...добре намаслена. Peace

# 174
  • Варна
  • Мнения: 202
От мен за вечеря набързо салатка,картофи и шницели
Прекрасни вкусни неща сте приготвили всички




 

 

# 175
  • Мнения: 1 517
Ох, аз напоследък готвя без да снимам ..Селма сега видях,че си питала за меденките ...
2 яйца
1 сл. мед
Канела
1 ч.л. Сода
1 ч.ч захар
1/2 олио
Брашно
Аз сложих малко повече мед и по-малко захар Simple Smile

# 176
  • Мнения: 7 424
Ох, аз напоследък готвя без да снимам ..Селма сега видях,че си питала за меденките ...
........
     sladkoto_agi, благодаря !  Hug
     Правя моите по същата рецепта . Но твоите ми с видяха по-различни ,явно заради формата ....  Simple Smile   Мусаката е супер!  Grinning

  И аз тези дни не снимам (торти вкъщи няма  Laughing ) ,но гледам темата и не мога да пропусна без коментар няколко  творения от предишните страници,които ме впечатлиха особено силно !
   Кавал баницата (като розов букет  Heart Eyes ) на Зиче, бърканите яйца с тиква на Катерина(много идейно! ) ,арменските курабии на lanvinka (ако не ми беше изгорял миксера ,щях веднага да ги забъркам! умопомрачителни !  Crazy ) , тортата на ТЯ (така и не успях да й видя рецептата,но се интересувам горещо !  Peace ) ,кейжадаш на mari_eta (за първи път виждам такова чудо ! Вкусничко изглежда!)
    Обичайните "заподозрени " Пеп-4о,Лабрекс,Меганс,Еликсир , Мадла..... и "необичайните " ,сигурно ще пропусна някой .......Поздравления !   bouquet  bouquet  bouquet

# 177
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От мен едни бисквитки за новодомци:

# 178
  • Мнения: 7 424
   Джемма, прекрасни нежни къщички !  Heart Eyes Със сигурност ще бъдат оценени от новодомците ! Hug

   От мен  Лесни и икономични шоколадови кексчета

# 179
  • Мнения: 113
Записвам се и аз с изварените соленки на Лабрекс, с участието на малкият ми син Party

Общи условия

Активация на акаунт