Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 103-тa тема

  • 171 549
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 234
Лулу много сладурска тортичка да ти е жива здрава рожденичката и много да те слуша Simple Smile

пепчо толкова вкусен изглежда този боб- май и аз ще направя един днес Simple Smile  Hug

Веси страхотни гъбки мммм, колко време могат да седят според теб, че сигурно само аз бих ги консумирала вкъщи , да знам колко да си приготвя  newsm78
а днескашната Медена тиква е направо уникална   bouquet

Лабрексче отново ме очароваш каква е тази торта може ли рецептата  Praynig

ghost13 страхотни изглеждат доматките аз като унищожител на киноа и амарант, бих си хапнала една доматче моля   bouquet

аз влизам да ви почерпя с Захаросани кестени



и да ви представя моя 50 дневен проект Wink

предизвиках се, за да почна да правя нещо на Празниците, много ме мързи по това време на годината- но като си гледам и рецептите за 2012 година, доста съм си помързелувала едвам едвам 30 рецепти съм постнала в блога срам и позор хахаххахаах

лек ден на всички :  bouquet

# 241
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Lux, страхотен проект си замислила. Моят е по-скромен, планирам да започне от 1.12 и да приключи на Коледа. Имам подбрани десетина рецепти, но не са достатъчни.
Чудни неща сте приготвили, от сутринта точа лиги  Whistling

# 242
  • Мнения: 22 867
Лабрексче отново ме очароваш каква е тази торта може ли рецептата  Praynig

lux, акъла ми се взе с тая твоя снимка. Първо залепнах, защото реших, че са смокини, умирам си за тях във всякакъв вид. Heart Eyes После прочетох, че са кестени, е, къде сега кестени да търся.........  Sad Освен да поръчам да ми донесат от Турция, ако изобщо ги продават в тоя им вид, де. Страхотно изглеждат!  Crazy  Ето тортичката, между другото направо си е тортище, не е малка, редих топките в тортена форма с диам.26 см. Но непременно трябва да и се осигури време за напояване, поне денонощие, най-добре две в хладилника. Ако има нужда от превод, ще помагам, за пръв път я правя и не съм превела рецептата. Peace

pepelia6kata, такива чудесни снимки слагаш, всеки път ме размечтаваш! Grinning  bouquet

# 243
  • Мнения: 4 864
От мен един Сладък Салам, който като го сложих в хладилника се сплескал и станал сладка луканка Simple Smile Този салам ме върна години назад, когато с майка си правихме такъв в почивните дни  Heart Eyes

# 244
  • София
  • Мнения: 1 139
Добро утро!

лулу! ,много сладка тортичка. Да ти е жива и здрава рожденничката  bouquet

Меичка, lux , KaRoLa, вземам си от вашите вкусни десерти, много апетитно изглеждат  Simple Smile

Видях и много други вкусотии, поздравления за всички кулинарки от темата Peace

От мен скромно Simple Smile

Гуакамоле


Салатка


Пиле с ориз


Млечна баница


Хубав ден!

# 245
  • Мнения: 114
Вчерашната закуска вкъщи Simple Smile Свеж сандвич със свеж сок! Хубава седмциа на всички Simple Smile

[/url]

# 246
  • Мнения: 9 109
От мен един Сладък Салам, който като го сложих в хладилника се сплескал и станал сладка луканка Simple Smile Този салам ме върна години назад, когато с майка си правихме такъв в почивните дни  Heart Eyes


и аз вчера правих. тъй като прибирам сравнително мека сместа, винаги вадя 2-3 пъти и отново разточвам, Карола  Wink друг път да не се явяваш с луканка  Laughing (много лесен десерт и много обичан, как ме спасява винаги)

# 247
  • Мнения: 4 864
Мен ми хареса и идеята в рецептата, която ползвах: ** Ако искате да получите идеална форма използвайте рулона (цилиндъра) на кухненското руло или от подаръчна хартия.
Напълнете със сместа и оформете цилиндъра.
Залепете шева с тиксо.

# 248
  • Мнения: 431
Ооо, искам и аз малко сладък салам, може и сплескан Simple Smile Сега и аз се върнах назад, моята майка също правеше. Ох, чудесен е!  Blush

Aз се опитах да приготвя един мъъъничко по-здравословен вид мъфини -- с ябълка, овесени ядки и кафява захар. Станаха много хрупкави и ароматни, макар и не върха на полезното хранене Laughing

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 40 794
  Да се наредя след вкусната тортичка на Лабрекс с едни мариновани гъбки:



Lina,извинявай но нещо не разбрах рецептата Rolling Eyes ..."всички продукти се насипват в касерола или тиган" и...заедно с другите продукти или от тях се прави марината???

Мерси!

# 250
  • Мнения: 24
Прекрасни сте - не мога да се насладя на изкушенията ви!    bouquet


Вкъщи: бързи царевични багетки с овесени ядки.



Усмихната седмица!   bouquet

# 251
  • Русе
  • Мнения: 410
Лулу, тортата е невероятно красива!  Да ви е жива и здрава рожденичката, много да ви радва bouquet
Лабрекс, и теб много да те радва любимеца и да прави по-малко бели. Интересна торта.
Лукс, тези кестени са толкова изкушаващи. Честно казано никога не съм яла кестени в никакъв вариант, просто тук май не съм виждала да се продават.
Пепчо, след толкова много месна храна тия дни вкъщи, така добре ще ми дойде един бобец  Laughing Май довечера ще се вари боб.

Аз бях рожденичка и посрещнах гостите си с тия нещица. Имаше и пържола със сос от сметана и топено сирене и гарнитура от ориз със зеленчуци, както и домашно приготвени питки, но не съм снимала пред гостите  Grinning

Руска салата


"Чашка" и "Подарък"


Многозърнесто криспи и топено сирене


Мезе


фалшиво "Тирамису"


тук са и другите салати и украса на маса, ако на някой му се гледа  Simple Smile
http://dimana.snimka.bg/cooking/rd-11-11-2012.712968.28983566

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 14:19 от mama1+2

# 252
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
  Да се наредя след вкусната тортичка на Лабрекс с едни мариновани гъбки:



Lina,извинявай но нещо не разбрах рецептата Rolling Eyes ..."всички продукти се насипват в касерола или тиган" и...заедно с другите продукти или от тях се прави марината???

Мерси!
Не се прави отделна марината, всичко се слага гъби+подправки и се слага на котлон да ври.
Това трябва да го пробвам, обичам мариновани гъбки Simple Smile

# 253
  • Мнения: X
mama1+2 ,впечатляваща почерпка и честит рожден ден!Особено украсата на руската салата ме срази,перфектна е!
Мариетка,прекрасна торта,мила!  bouquet

от мен панирано Бри ,този път е топнато в смлени бадеми,поднесено с карамелизирани ябълки и боровинков топинг :



# 254
  • Мнения: 0
О чудесна тема, аз опредлено много обичам да готвя и  точно вчера си мислих за подобно място където да споделяме какво готвим със снимков материал. Определено ще се включвам!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт