пркален мног лекарства

  • 764
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, моми4ета. Пи6а за да споделя огромото си притеснение. След 1 мисед в 10г.с. 3 месеца по-късно отново съм бременна. О6те на първия преглед ми пуснаха изследване на хормони и се оказа 4е имам мн висок пролактин 800 и тсх - над 4 (при условие 4е преди 2 месеца бе6е 2,3). Казаха ми 4е наи-вероятно и това бебе 6те замине  Cry но все пак ми изписаха 1 торба лекарства - бромокриптин, л-тироксин, прегнил, утрогестан и климонорм. На следв път не6тата се бяха нормализирали. Сега 4акам другата седмица (8г,с.) да се търси сърде4ен ритъм. Много ме тревожи мисълта дали няма да се увреди бебето с толкова мн лекарства а и според вас има ли някакви 6ансове да оцелее? 

# 1
  • София
  • Мнения: 8 002
Доколкото виждам, изписани са лекарства, които да поддържат нормални нива на хормоните и да спомагат задържането на плода. Не са толкова много, още повече, че са под лекарски надзор. Климонорм нищо не ми говори, но не съм лекар, явно има причина, за да се изпише.
Кой ти е казал, че и тази бременност ще е неуспешна, лекар? Предполагам, че си знаеш, но все пак да напиша - освен гинеколог, задължително трябва и добър ендокринолог. 

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Точно обратното,без тези лекарства всчико би приключило Peaceте няма да навредят на бебето ти,а само ще му помогнат да оцелее.Аз също пия една торба с лекарства,едно от които е именно бромокриптин.Успех на прегледа Peace

# 3
  • Мнения: 142
За да има шанс тази бременност, лекарствата, нормализиращи хормоните са ти абсолютно необходими.

# 4
  • Мнения: 1 127
Лекарите си знаят работата, едва ли биха ти преписали нещо, което да навреди на бебето. Кураж! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт