ФЕВРУАРска мама! ~ затворена тема

  • 5 857
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 101
Здравейте,момичета HugИ аз не пиша много редовно,но поне успявам да изчета всичко.Вече  аз достигам до извода,че докато ходих на работа имах повече време.А сега само търча по задачи.
Катенце темичката е страхотна Hug

# 61
  • Мнения: 39
Стига момичета,
Котешко така се е постара,толкова хубава е направила темичката за което Браво,Коте   bouquetНека не я разваляме с такива дразги.Многото мина,малко остана-нека бъдем по позитивни и да си помагаме със съвети,информации и който  с каквото може  Wink
За празиниците- хич не ми е празнично все още,ама то и с това слънце и 20 градуса как да мисля за  Коледа я  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 122
 Naughty Хей, я стига вече какво започнахме с разправиите още от първа страница този път  Sad Кой когато може, тогава пише. И наистина, това е форум, затворената група е във Фейсбук. То така или иначе тук всеки може да влиза, да чете анонимно и изобщо да не разберем за това. Аз съм го приела това. Дали ще се изтрие някой или ще стои в списъка не е важно. Важното е който има какво да каже и с какво да бъде полезен - да го направи  Simple Smile И всеки е добре дошъл нали така  Simple Smile
 Hug Хайде недейте така мола ви  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета
аз съм една от тези със записа но да ви кажа при мен няма нищо ново. знаете че съм леко болна знаете за всичко което се случва около мен.не съм купила нищо още освен помпа за кърма която я купих днес но просто още нямам време.а пиша запис когато няма нищо ново при мен или не съм компетентна във въпросите ви(все пак ми е първа  бременност) и така със този запис виждам и до къде съм стигнала с четенето защото понякога се загубвам докато намеря до къде бях стигнала.няма да ми бъде приятно ако ме махнете от първа страница защото тук научавам много полезни неща и с вашите и с моите въпроси а аз няма да го пиша това запис щом не ви харесва просто не съм знаела.

Сега ви желая лек ден и ви целувам  Hug

# 64
  • Мнения: 474
Честита ни нова темичка и само хубави новини!
Котешко smile3501 !
И няма смисъл да спорите,нали има анкета вече,а и нали затова е форум -всеки да си каже мнението.
И аз макар и рядко пиша,ама чета редовно.А за първата страница си я разглеждам доста,защото има много интересна и полезна информация!
При мен нищо ново,събота и неделя бях по изпити на Търново,малкия нещо поизстина,ама ще се оправи.Бебка е добре и си ритка на воля!
Слънчев и усмихнат ден ви желая  Hug Hug Hug !

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 159
Запис и от мен ! Аз също не пиша много, много, но редовно ви чета момичета ! В повечето случай ви чета от телефона, защото не мога да се вредя на компа от другите мъже в къщи , а от телефона е трудно да се пише  Grinning

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Hug Кога успяхте да изпишете 5 страници,много сте бързи
Аз днес ходих по магазините -отидох до Щъркел и видях чаршафите,които ще си поръчам по-късно от интернет понеже смятам да има избродирано името на бебка.Ето го и линка http://www.shtarkel.com/products/2587-olekoten-komplekt--personalizaciq--.html След това отидох до м-н абубу и наистина имаше доста хубави неща,купих си едни дънкени пантофки,ще сложа снимка в facebook.
Отидох и до любимия ми м-н - чиполино.Там има промоция на всички продукти Cam мисля че е 25 %.доста изгодно е мисля. Много се чудя коритото какво да е -на Cam или на  Оk baby????Какво е вашето мнение?
GodaiVa -мисля че твоите 7 кг са нищо,,аз вече отивам към +11 Sad ,ама какво да се прави,после ще ги мисля  Embarassed
Вяра - А  Моя д-р каза че като вляза в 8-я месец и прегледите стават на 15 дни
desislava_87  не е ли манго рано да правиш списък за коледа?Кога започваш с украсата?Аз доста неща си правя сама-оригами,може да пусна снимки ако намеря от миналата година във фейсбук.Иначе ние всяка година на бъдни вечер се събираме в нас-моето и на мъжа ми семейството и за сега ме устройваше,но тая година не съм сигурна къде ще сме.Е ако  донесат яденето аз мога да сложа масата  Laughing И аз искам истинска елха.Миналата година търсих,но всички ми се сториха много пършиви,ще видим сега как ще са.
Хайде стига че пак много дълго стана.Повече усмивки и не се ядосвайте  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 65
desita_1, къде е магазина на Чиполино? Сещам се, че в Двете кули имаше хубав магазин, но все не мога да се наканя да отида и да видя дали още е там.

# 68
  • Мнения: 0
desita_1, къде е магазина на Чиполино? Сещам се, че в Двете кули имаше хубав магазин, но все не мога да се наканя да отида и да видя дали още е там.

Да в двете купи е магазина.Аз всяка седмица го посещавам  Laughing Постоянно правят някакви промоции,заслужава си да отидеш.

# 69
# 70
  • Хасково
  • Мнения: 159
desita_1 това с персонализирания комплект е много хубаво. Благодаря ти и аз ще се възползвам  Hug

# 71
  • Мнения: 45
Запис.. Peace И само от записите станаха 5 страници.. Grinning Grinning Grinning

# 72
  • Мнения: 3
Котешко, мерси за темичката - супер оформление   261uu

И аз се записвам!

Аз малко се изгубих последните дни от работа и други ангажименти, но сега започвам да чета, че доста съм пропуснала за една седмица ...

# 73
  • Мнения: 3 420
Не искам да продължавам дискусията,само да вметна-тези,които роптаят,че не пишат,защото не ги интересуват колички,машини за сополи и шишета;тези,които не им харесва да четат или да става тука чат;тези,които смятат,че всеки има право да си чете и  да пише когато иска НЕ Е ЛИ ПО-ЛЕСНО да си натиснат камбанката ИЗВЕСТИ и да си четат?! Защо обаче искат да са на първа страница?!Ако искат да са анонимни такива да си останат.Сори,ама преди редактиране на първа страница половината никове с мой термин не ги познавам.
И това,че Деси повтаряла на всеки пост,че я дразни е може би,защото тя е една от най-активните.Абсолютно ме дразнят и мене постове :"здравейте,чета ви,но не се включвам" -ми не се включвай тогава!

# 74
  • Мнения: 4
Оф, момичета, стига сте се карали! smile3511

Реално половината от мамите на първа страница четат изобщо темата, а 1/3 от тях пишат в нея.
Можете да прецените само по това, колко хора гласуват в анкетите.
Позволявам си да ЗАБРАНЯ тази свада и повече да не виждам излишни постове по темата (има си анкета),
защото изписахте 6 страници само с излишни неща (сори, ама е така!)

Така че... обсъждайте това, което Ви вълнува около бебетата
и КРАЙ с нападките, относно "запис" и 1-ва страница, ок?


Общи условия

Активация на акаунт