131 печени кестени в Италия

  • 24 849
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Тралала, Лени, да, така е, добра новина и възпитано (за времената и ситуацията) решение. въпреки, че съм виждала и по-добри развръзки...


Тях ги вълнува кой по колко пъти  Mr. Green ,мене ....кога ? Mr. Green Mr. Green


не разбрах изобщо за какво говориш  Shocked newsm78 Joy

# 721
  • Мнения: 87
Лелеее, за малко щеше да се наложи да ви търся в официалната коледна тема!!
Добър вечер (то след малко лека нощ ще е...)
Включвам се с удоволствие в коледния разговор, първо, понеже чета от телефона и не ми се връща назад сега, че е зор с този малък дисплей, и второ, понеже свързвам Коледа с настроение и подготовка на празника.
Подаръци ще подготвя само за сина ми и племенника ми, с аморето ще си вземем четец най- вероятно, а на родата разни дребни пенсиерини, които лека полека ще измислям в движение.
Лени, не успявам да видя снимкиье(нещо браузъра ми играе номера), но понеже каза "стълба"... преди три години правих елха-стълба, ще потърся тези дни снимка. Много се забавлявах с изработката, накрая хазаите ми се зарадваха на една реставрирана и байцвана стълба(беше тяхна). Е, украсих  я с китайски гирлянди, но беше нещо по-различно:)

И само да добавя, Феиам, радвам се, че развръзката при теб е сравнително позитивна, поне така имаш още малко отсрочка във времето, така че да предприемеш нещо. Наистина е по-добре от нищо...

# 722
  • UK
  • Мнения: 1 929
Добро утро и от мен, четох, четох и пак не прочетох всичко освен важните неща като например предложението на овчева да ме запознае с девера си, аз съм за Laughing.

Много коледно сте я подкарали и мен чак ме заразихте. Аз както май бях споменала днес отвориха мола до нас и днес мисля барабар с всички, на които се подигравам как се бутат като невидели мол, да отида следобед и да похарча малко пари- днес най-вече за себе си, че с тия вехтите пуловерчета и дънки се чудя как не ме е срам да излизам. Снощи имахме събитие-коктейл за клиент и кака ви Лили от умора и глад заедно с шефовете си така добре изкара, макар и на работа и неудобни обувки, че след 2 чаши шампанско като се прибрах събрах половината си козметика от рафта в банята. Ставам днес, гледам свещи съм си палила (не знам защо, при положение че почти веднага си легнах  Rolling Eyes) и не съм ги изгасила, добре, че не е люляло земетресение, че иначе оставах без хол в най-добрия случай   ooooh!.

Фей, и аз ще ходя на Депеш догодина, живот и здраве, това ми е най-любимата група и съм адски доволна, че най-накрая се уредих! Поздравления за добрата развръзка на работната сага! Hug

Мислите ли, че за родители хлебопекарна е добър подарък? Или фотоапарат, те нямат, не пътуват много, но все пак...?

И последно- противно на бърборенето за електронните четци, мисля, че това е моята елха: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151118546376759&set … ;relevant_count=1

# 723
  • Мнения: 5 710
Добро утро, харесва ми твоето дръвче:)


За фурната. Ако родителите ти са с нормални хранителни навици и не прекаляват с хляба сигурно е полезно. Моята пекарна е на боклука отдавна, защото много напълняхме.  По-скоро бих им подарила сокоизстисквачка или тенджера за готвене на пара - по-здравословно мотивиране.
Фотоапарат е хубава идея, гласувам за нея:)

# 724
# 725
  • Мнения: 6 359
На Але и Франц съм им гледала един филм, "Mi fido di te" - много е смешен. Simple Smile

Феиам, радвам се за развръзката. Дано да успееш да си намериш нова работа за това време. Hug

# 726
  • UK
  • Мнения: 1 929
Добро утро, харесва ми твоето дръвче:)


За фурната. Ако родителите ти са с нормални хранителни навици и не прекаляват с хляба сигурно е полезно. Моята пекарна е на боклука отдавна, защото много напълняхме.  По-скоро бих им подарила сокоизстисквачка или тенджера за готвене на пара - по-здравословно мотивиране.
Фотоапарат е хубава идея, гласувам за нея:)

Аз съм сондирала за фурната, майка ми каза, че не си взимат "за да не станем дебели", въпреки че те са супер във форма за възрастта си и макар че не се хранят супер здравословно, особено баща ми, спортуват и са доста далеч от това да са дебели. Мерси, Лени, на фотоапарат май ще се спра и аз, но да обсъдя първо и със сестра ми. Между другото- нашите като си правят паста варят цял пакет- за 2-ма души Joy После що се чудя веднъж като направих тук да ядем с баща ми защо ми изглеждаше толкова нещастен и недоял  hahaha.

# 727
  • Мнения: 5 710
мммм по-скоро не. т.е и да съм ги виждала  не съм гледала нито един техен скеч.
сигурно са забавни,  аз от Зелиг различавам само Крипстак и Петректек,  и Джакобацци
независимо, че у нас тв постоянно работи ( когато мъжът ми е вкъщи), аз съм изградила механизъм да го игнорирам, включвам антенките малко покрай новините и толкоз. Така че съм всъщност свръх неинформирана за света на шоубизнеса, например и известните личности в Италия ... и италианските филми доста игнорирам Simple Smile

# 728
  • Мнения: 87
Много ми се е спяло снощи, явно, съдейки по постинга ми, който си препрочетох тази сутрин и дори аз не можах да разбера точно какво съм искала да обясня   ooooh!  Mr. Green

Льоли, аз наскоро разказвах за моя баща /на 70 години е/, на който подарихме фотоапарат. Много се забавлява с него, така че и аз съм за такъв подарък  Peace

Аз се огледах за някое борселло за моя син, съответно харесах 1-2 модела, които обаче се оказаха на Piquadro  Joy , което предполага че тряябва да потърся нещо друго, отговарящо на икономическата обстановка и състоянието на портфейла ми.. Confused

П.П. Успях сега да видя алтернативните елхи на Лени, както и "книжната" на Льоли...... харесват ми такива решения.   Heart Eyes

На Але и Франц съм им гледала един филм, "Mi fido di te" - много е смешен. Simple Smile
И тук да добавя един глас "за"  Simple Smile

Джоя, Тралала, чудесни линкове за "направи си сам" сте пуснали!!

И последно, подстригах се, пак няма да имам дълга коса, но се харесвам.

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 13:46 от calatea

# 729
  • Мнения: 653

И последно, подстригах се, пак няма да имам дълга коса, но се харесвам.

и аз, такава е тенденцията тази година Wink , а и ми омръзна от дългата

калатеа, само линк4ета пускам аз, нямам време за подобни занимания  Laughing

# 730
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
излязох, значи, с малката госпожица-тя искаше скалдамускули (знам, че има дума дума на бг, но, бога ми, не се сещам  ooooh!) и имаше нужда от шапка, шал и ръкавици, а аз търсех чанта, ниски обувки за мокро време и пуловер(и). прибрахме се с шапка, шал, скалдамускули, обувки, рокля и 3 чифта анцузи за нея и едно голямо НИЩО за мен  Shocked Confused

честито на късопостриганите, сериозно обмислям да вляза в редиците им... след още 2 петилетки обаче  Twisted Evil

# 731
  • Мнения: 87
Феиам, благодаря, да ти се връща след две петилетки, значи!  Laughing
И как така те изманипулира малката, та всичко да е за нея?  Wink

На мен дългата коса няма как да ми омръзне, просто не успявам да я докарам дължината. Сега съм лееееко обнадеждена, понеже Артуро, който ме подстрига вчера /и успя да ми продаде маска за обем  Twisted Evil, поддадох се, вината си е моя  Laughing/, каза, че след няколко месеца следване на линията, ще мога да се видя с коса до раменете, която да ми харесва. Ще видим.

А утре, ако не ми мине котка път, мисля да се разходя да видя това мероприятие. Не знам много за този начин на хранене, но като се има предвид, че не залитам по месото, ще ми е любопитно да науча нещо повече.

# 732
  • Мнения: 402
Бе то и аз се постригах преди 2-3 години ,и оттогава само се ядосвам - как пък 1 път не улучих фризьор ,дето да ме постриже както аз искам - да не говоря колко ми скочиха разходите,тъй като с къса коса се ходи средно на 3 месеца на фризьор. Когато имах дълга ,не бях стъпвала на фризьор поне 10 години  Mr. Green Mr. Green
Та от лятото съм си оставила дългата коса,ама пак не се харесвам и незнам какво да правя.Напоследък много се изменям- остарявам..... С тази менопауза качих и около 5 килца,в половината от панталоните си не се завирам.

Калатеа, на колко години е сина ти ?-извини ме ,ако си казвала и не съм запомнила. Той къде е сега- в Бг или тук ?
Това,на което искаш да отидеш,определено не е за мен ! Mr. Green имайки придвид че на първо място в скалата на предпочитаните от мене ястия слагам скаричката  Mr. Green Mr. Green

Преди години нарочно не си купих машина за хляб, предвиждайки последствията в/у теглото ... Mr. Green Mr. Green

Фей,току що видях поста ти - и аз така- преди няколко дена излязох да си купя нещо за въпросната вечеря /дето се запознах с онзи от Ла Скала/ и нищо ....подозирам ,че ще е от възрастта обаче.. Mr. Green,постепенно се превръщам от полусъвременна обличаща се жена ,в провинциална леличка.. Cry Crossing Arms Thinking Naughty Mr. Green
п.с. Сакън ,не си пипай косата ! Peace Naughty Naughty

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 15:04 от fio'

# 733
  • Мнения: 87
Калатеа, на колко години е сина ти ?-извини ме ,ако си казвала и не съм запомнила. Той къде е сега- в Бг или тук ?
Фиò, на 20 години е момчето ми, в България е.

Колкото до храненето, аз надали ще стана веган, но определено ми се иска да разбера за какво точно става въпрос.

# 734
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

И как така те изманипулира малката, та всичко да е за нея?  Wink


няма манипулация, само за шапката ме изнуди, защото друг модел (и цена) бях предвидила.
просто не можах нищо да си харесам  Rolling Eyes
парадоксално, пуловерите при китайците бяха с по-малък, или никакъв % акрилико, но аз от китайци не пазарувам поради принципни мотиви. на ит.те сергии, процентите бяха обърнати - 5% вълна (или кашмир), 5-еластан и 40 вискоза и 50 акрилико. ми, мерси. после се преместихме в един мол, но ситуацията не се промени особено. естествено, само в среден клас магазини съм влизала-убедена съм че при ММ нещо щях да намеря, но 120 и нагоре за пуловер в момента ми се струва неподходящ разход  Rolling Eyes ще чакам намаленията.
виж, за чантата положението е драматично-неистово мразя всякакви лъскави, капси, и метални елементи. дежа ву, носила съм кога ми е било времето, сега искам нещо кожено, семпло и с модел, който ми гали окото. там щях и да похарча и нещо в повече, но не 1/3 от заплатата ми, все пак  Crossing Arms

ФФР, при мен положението е много смешно : аз официални тоалети имам, със съответните им аксесоари. трябва ми нещо ежедневно, приятно и удобно.
(между другото, на твое място, за килограми не бих отваряла дума, щото е срамота-лично бих се подписала под твойта фигура, макар и да не съм те виждала от миналата година  Wink)

Общи условия

Активация на акаунт