131 печени кестени в Италия

  • 24 838
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 87
няма манипулация, само за шапката ме изнуди, защото друг модел (и цена) бях предвидила.
просто не можах нищо да си харесам  Rolling Eyes
....................................
Направо ме стресна с това резюме на пазара на дрехи  Rolling Eyes  Аз не съм обикаляла скоро да гледам, мислех по времето на салдите да си взема някое пуловерче, блуза, каквото/ако си харесам..
При това положение, добре че сте успели поне за нея да намерите подходящи неща.  Peace

Сега ще изчакам Льоли да рапортува след обиколката в новия мол и ако отзивите са положителни, може пък да отложа пазаруването за след 10 януари, когато ще си ходя до Бг /ако междувременно маите не познаят изхода от положението  Mr. Green/.
По повод маите и "предсказанието" им, попадна ми днес една статийка
Хареса ми това: "...и децата знаят, че щом една щатска правителствена агенция тръгне да отрича публично нещо, значи положението е... Houston, we have a problem!"  Joy

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 15:50 от calatea

# 736
  • Milano
  • Мнения: 3 685
Реджи, девойките са на тревата, за Роби Уилиамс аз съм на "форсе". Депеш, взех в синята зона, там съм била и знам - не е на макс, но малко по-наблизо, после зависи и каква ще е сцената.


A,a  в курва суд си зна4и (имаш вкус Laughing).
Но там май не бяха номерирани.
На мен ми се ходи много на Роби Уилямс, мъжа ми също го харесва, но не знам заради детето. Писна ми да не мога да ходя на концерти, защото няма къде да я оставя.
Вие кво ще кажете, на 3г и 4месеца (ще е тогава) става ли да я заведа на концерт или не? Не ми е толкова до децибелите, но със сигурност ще е голямо меле, а и тя на едно място да седи 2 4аса не я виждам...ще се консултирам и със съпруга...преди да свършат билетите.

От Комуне ди Милано държат отворено Темпо пер ле фамилие днес и утре и на 15-16.12, което тя посещава през седмицата. Казва се Бианко инверно, нещо като лабораторио ди Натале и баща и изяви желание да отиде с нея и утре сутрин и на 16ти са там.

Аз къса коса-никога. Много зле ми седи.
Едно време мразех, като майка ми кажеше, 4е ще ме заведе на фризьор ''да ме подравнят''.
Косата ми от под раменете ставаше до ушите.

Фиò, добре завърнала се. Добре 4е ти е минало лошото настроение. Hug


пп. Ужас, свършили са билетите за Литфиба....докато питам брат ми дали иска да отиде...и вси4ко е продадено, отиде ми Коледния подарък. Сега са пуснали за 24 март, май ще идем цялото семейство.

пп.2. Оле, успях да купя за 24 март (само за двамата, детето ще го паркираме при бабата...пък един път няма да си легне с кокошките Mr. Green)
Май ще взема да купя и за Роби.

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 17:26 от regina di cuori

# 737
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Калатеа, много сладка статия, писана от скептик, разбира се  Laughing

Реджи, 4-годишно на концерт на Сан Сиро... миии... по-скоро-не. не ми е ясно ни неговото, ни моето забавление. после-мнения бол. аз, според моя характер, не бих се и занесла с 4-годишно до Париж (не за един уикенд-за седмица-без проблеми) Twisted Evil, ама европейските столици са пълни с млади родители с по 1/2/3 деца под и над тази възраст, всеки си решава за себе си, демек  Peace

пп. За Лифтиба, може би трябваше да изчакаш още малко, или да се занесеш до пунто вендита-тикетуан са агенция и пускат билетите ужасно манипулативно-нищо чудно след седмица да се появят със свободни места, при това в запазените  ooooh!

(снощи купих нещо в ибей, транспортните ми разходи от Англия, бяха по-големи от цената на закупеното, но, вече бях решила и не беше притеснение. продавачът, обаче-баси и честните хора-половин час след покупката ми пише, че съм over charged и ми е върнал половината в пей пал   Shocked)

# 738
  • Мнения: 6 334
Много ли ще се изложа, ако си призная, че харесвам вискоза? От синтетичните материали, срещу този нямам нищо против и ми е приятен. Rolling Eyes

Аз снощи пазарувах в американския ибей (.com). Ами, да, сигурно ще чакам 3 седмици за доставка, но е по-евтино, а по-дребните предмети ми ги шипват дори безплатно до Италия.

Реджи, на 4 години според мен е малка за концерт, но предостатъчно голяма, за да я повериш за цяла вечер на бейби ситър.

# 739
  • Мнения: 5 710
моята коса откакто е къса към средна дължина ( до рамото макс) съм О.К ( и защото тукашната вода не ми се отразява добре) - и за косата е добре, а и се харесвам повече. усещам кога е за подкъсяване, когато започне да се изтощава и има нехубав вид на 2рия ден + пърхот, като я скъся веднага се съживява

на концерта на Мадона аз щях да оглушея + вибрациите бяха страхотни.
не бих завела детето си на такова място без шумозаглушителни слушалки, според мен е опасно, това ще ми е най-големия проблем. + тълпи, чакане (и преди концерта) после изнасяне от стадиона...

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 20:29 от 10 c's

# 740
  • Мнения: 653
.... не бих се и занесла с 4-годишно до Париж (не за един уикенд-за седмица-без проблеми) Twisted Evil, ама европейските столици са пълни с млади родители с по 1/2/3 деца под и над тази възраст, всеки си решава за себе си, демек  Peace


никакъв проблем не виждам в уикенда с деца аз, напротив  Grinning

Лени, с най-късата е екстра  Peace

Върпос за американския ебей: казват ли ти  веднага колко е митото или те сюрпризират при доставката?

# 741
  • UK
  • Мнения: 1 918
Значи човек каквото сам си направи, никой не може да му го причини. Връщам се сега от мола и съм направо като обезумяла. Тълпи, тълпи, огромни тълпи тийнейджъри и концерта на Лора Караджова (който не я знае коя е само е спечелил)- викове, крясъци, еуфория и адска блъсканица. Магазините за дрехи набързо ги обиколих- какво да ви кажа- полиамид, еластан, вискоза и в зимните пуловерчета гледам са забравили да сложат вълна, но не забравили да сложат цени над 100 лв- ами няма да стане просто ooooh! Crossing Arms. Като видях, че за пореден път няма да си купя нови пуловери викам да понапазарувам в Carrefour, предварително подготвена, че ще има тълпа, но това, в което се озовах, надмина и най-смелите ми очаквания. То блъскане, то дърпане, то бутане за безплатна гадна бира и за продукти на промоция- като че ли ще свършат бананите по 1.50 и прахът за пране за 6 лв. Напазарувах малко неща точно за 15 мин, след което на касата, където чаках, щеше направо да ми прилошее от жега и клаустрофобия. Едвам се измъкнах, прибрах се и сега си сипах едно вино да се успокоя. Голяма грешка, не ходете НИКОГА в мол, особено новооткрит, в събота следобед, ако се обичате!

p.s. иначе молът е красив

# 742
  • Мнения: 5 710
Аз един ден ще се подстрижа така пък каквото ще да става  Simple Smile сега навивам майка ми да си остави бяла косата и да я подстриже като Джуди Денч тя не ще. Иска дълга коса и от миналата година упорства да я 'отгледа', но моята коса расте с 1,5см/мес, нейната доста по-бавно и не знам за кога е планирала 'дълга коса', а и почна да се оплаква, че се изтощявала, че се омазнявала... сега като дойде ще я видя и ако иска ще я заведа на фризьор

Льоли, снаха ми с едното от 3те деца е била  Simple Smile, тя е голяма фенка на моловете, аз веднъж съм била на откриване и никога няма да повторя, точно като теб се чувствах, щях да полудея, имаха проблеми с ескалаторите ( не работеха) и народа се тъпчеше като ненормален в асансьори...не понасям тълпи

# 743
# 744
  • Мнения: 6 334
Абе не ви ли е много топло с вълнени пуловери? Аз пък никога не купувам пуловери с вълна, понеже се сварявам в тях. Моите са памучни или, именно, от вискоза. Mr. Green Миналия месец мъжът ми ми донесе една хубава жилетка от Guess. Хубава, хубава, ама вълнена, още не съм я носила никога.

Джоя, не ми написаха нищо за мито, но от 3 предмета, които купих, най-скъпият е 35 долара. И преди съм купувала от ам. ибей, но доста отдавна, обаче пак не помня нищо за мито.

Общи условия

Активация на акаунт