131 печени кестени в Италия

  • 24 845
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 765
Toва ми напомни, че аз пък имам "дизайнерско презепе" от Аlessi. Laughing Трябва да го извадя.

Хихихи, прличат на Покемони, с изключние на Дева Мария, която прилича на матрьошка  Laughing.


 Joy Joy Аз веднага си признавам, че се доближавам най-много до категория "casual". Даже дали да не приложа снимка от миналогодишната ни елха, по която висяха всякакви неща, особено към края...

Дерзайте, другари, още малко и пускаме официална коледна тема

# 706
  • Мнения: 653
моят стил е минимал, ей такива неща ми харесват : http://www.desainer.it/fai-da-te/albero-di-natale-design-moderno.php

но заради детето правим нещо като кежуал шик Simple Smile

# 707
  • Мнения: 6 359
Хихихи, прличат на Покемони, с изключние на Дева Мария, която прилича на матрьошка  Laughing.
Хаха, много точно!! Joy


Хаха, аз съм първият минимал, преди подкатегориите. Даже имам малко коледно дръвче, като макетче, 15 см високо, тъкмо както са го описали (обаче нямам фикус в хола, що за безвкусица?! Laughing).
Лени сигурно го помни дръвчето, понеже бяхме заедно в Пиаченца, когато го видях в един магазин и го купих. Simple Smile

# 708
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Барба, на мен няма за кво да ми олеква (твоя джоб е олекнал с една двайсетарка Laughing).

Харесва ми традиционалното, не модерни дизайнерски изгъзици, но нали трябва да има за всеки по нещо, пък и щом има кой да ги купи Peace

# 709
  • Мнения: 1 545
Хе,хе, моята е между барок и кежуал, но клони към барок. Минимал не ми навява празнично настроение!

# 710
  • Milano
  • Мнения: 3 690
Десита, и аз така.

Фей, ти за къде купи билетите на Роби Уилямс (всъщност ти ще ходиш ли или само дъщеря ти?)

И аз се замислям да отида, но незнам къде поставят сцената, за да се ориентирам за местата или викаш то така и така ще се гледа на максискермото и терцо анелло россо е добре.

# 711
  • Мнения: 653

в ticketone.it

по въпроса за дизайнерските изгъзици Simple Smile аз ги виждам така нещата: коледното дърво е символ, от там нататък дали ще е от китайска зелена  пластмаса, от сковани дъски или извита тел е еднакво автенти4но, въпрос на вкус и разбирания  Peace  принципно не съм традиционалист
истинско дърво със запалени свещи по него не мога да си сложа в къщи
 

# 712
  • Мнения: 402
Да се намеся много аджорната по въпроса за презепетата - много се говореше тези дни,незнам дали сте чули ,за книгата на Папата за детството на Христос,в която пишело че......нямало азинелло е буе !! Mr. Green Mr. Green


Иначе, мога официално да обявя ,че сериозно съм навлязла в менопаузата ,и всички тези сбалци ди уморе ,и т.н. ,са явно и от ту бушуващите ,ту умиращите в мен хормони.. Mr. Green Joy
Да подметна само ,че в къщи сме страшна сбирка - синът ми ,в начален пуберетет - аз,в менопауза - мъжът ми ,в андрогенна такава  hahaha ooooh! Mr. Green

# 713
  • Мнения: 765
Иначе, мога официално да обявя ,че сериозно съм навлязла в менопаузата ,и всички тези сбалци ди уморе ,и т.н. ,са явно и от ту бушуващите ,ту умиращите в мен хормони.. Mr. Green Joy

Че това е добра новина, официално НЕ става дума за депресия!! Само дето се драхме с Барбабо на теоретично равнище  Mr. Green Laughing.

Хормоните са подли гадинки, не знаеш кога действат и ти подриват ежедневието.

# 714
  • Milano
  • Мнения: 3 690

в ticketone.it

по въпроса за дизайнерските изгъзици Simple Smile аз ги виждам така нещата: коледното дърво е символ, от там нататък дали ще е от китайска зелена  пластмаса, от сковани дъски или извита тел е еднакво автенти4но, въпрос на вкус и разбирания  Peace  принципно не съм традиционалист
истинско дърво със запалени свещи по него не мога да си сложа в къщи
 

Tова го знам, имах впредвид прато или кой пръстен (но ако ще е само дъщерята вероятно ще е долу на тревата Laughing)?

Китайската зелена пластмаса става, извитата тел за мен не е подходяща.
Истински дръв4ета слагахме едно време в София, но на 24-ти и след няколко дена събирахме игли4ки по една лопата Mr. Green
По тази при4ина тук в хола не може да издържи 1 месец (който има двор4е вероятно да) и затова-китайска пластмаса Grinning

# 715
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Реджи, девойките са на тревата, за Роби Уилиамс аз съм на "форсе". Депеш, взех в синята зона, там съм била и знам - не е на макс, но малко по-наблизо, после зависи и каква ще е сцената.

за елхата : аз съм кежуъл заради шаренията, но играчки китайски нямаме, всичките са ни "особени". всяка година се заричам да правя елегантна едноцветна елха, и всяка година се дъня  Mr. Green
на нас така си ни харесва  Laughing

ФФР, понеже скоро ще ме засегне и мен хормоналният дизбаланс, да попитам : нещо с гинеколога ти съветва ли се по въпроса?  Rolling Eyes

сутринта стигнахме до договорка : 3-мата човека, които сме без служебна кола, ни оставят в офиса до 31.03, като междувременно задвижват процедурата за мобилитà. ако някой намери работа междувременно, бъдещият работодател ще се възползва веднага от облекченията, които му се полагат. ако не-от първи април  Mr. Green влизаме официално в редиците на безработните, но все пак с някакъв амортизатор. освен това ще ни платят там някакво малко обезщетение (наистина малко, но по-добре от нищо).
имаме, все пак, малко повече време за търсене на работа, при това, с нормална заплата, плюс и бонусите, за които се бях изпопритеснила.
общо-взето, коректно ми се стори от страна на фирмата, защото, както казах, имаха всички законови положения на тяхна страна.

# 716
  • Мнения: 765
Фейам, ами това са добри новини, нали? Поздравления! А и в крайна сметка можеш да си говориш на спокойно с клиенти, които ще движиш още поне три месеца, без да се чувстваш идиот от това Wink.

# 717
  • Мнения: 5 710
Feiam, на мен описаното ми се струва много възпитана развръзка. Дано разбира се по-скоро намериш работа!

# 718
  • Мнения: 402

Че това е добра новина, официално НЕ става дума за депресия!! Само дето се драхме с Барбабо на теоретично равнище  Mr. Green Laughing.

Хормоните са подли гадинки, не знаеш кога действат и ти подриват ежедневието.

Това донякъде...
От друга страна ,от депресията се излиза,не като намериш решение на проблемите /щото в някои случаи ,като моя напр. ,е вече много късно.. Cry/ , като се примириш с това,което е ! Thinking
Просто няма смисал да си депресиран- нищо няма да се промени ! Rolling Eyes Thinking
Та ,това са моите "дълбокоумни" разсъждения....


Фей  /ми ти къде се слагаш..рано ти е още  Naughty/, не съм ходила на д-р ,но си самонаблюдавам и други ,много популярни симптоми ,но не ми се разправя за тях ,тук пред младежта  Mr. Green Mr. Green
Тях ги вълнува кой по колко пъти  Mr. Green ,мене ....кога ? Mr. Green Mr. Green

Относно празниците ,ние за Коледа - пълна скръб - сами,в къщи  Crossing Arms
За НГ ,купих билети за "Але и Франц". Май че вече около 10 години посрещаме НГ по културни мероприятия.

А ,м/у другото се запознах с таткото на приятелчето на сина ми,който се оказа ,че е виолинист от 20 години в "Ла Скала" Peace- много интересен тип, и то без всякаква "пуцца сотто назо" Peace
изказа се дори много положително за българите,които свирили там. Hug

# 719
  • Мнения: 5 710
Какво е "Але е Франц"?

Аз си харесах Московския балет през януари ( Л.езеро), очаквах космически цени но се оказаха по-евтини от адаптираната за деца ( по-къса) версия на Вълшебната флейта, на която брат ми ще води децата в Софийската опера.  Simple Smile

Коледни елхи аз също харесвам стилизирани.
например 1, 2 , 3 , 4 и подобни оригинални идеи.. гледах някъде статив за камера направен като елха, елха от книги и какво ли не...
4 смятам дори да е елхата ни тази година, но не мога да намеря дървена стълба  Grinning

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 22:55 от 10 c's

Общи условия

Активация на акаунт