В очакване сме на ритничета от МАЙските мъничета!

  • 23 853
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 326
Аз съм 1.67  Laughing  А сестрата, която стана 83кг е 1.52 мисля  newsm78 Беше като дребен дебел гном  Laughing  Аз ще съм като малко по-висок дебел трол  Laughing

# 46
  • Мнения: 59
Аз май съм качила един килограм, но не мога да кажа със сигурност понеже като се меря ту показва нагоре ту надолу Simple Smile Мисля че първият триместър е нормално да се качи до 2 кг, но всичко е строго индивидуално. Важното е детето да се чувства добре, а майката да няма породени здравословни проблеми от килограмите.
Иначе днес ходих на преглед, че имам пак зацапване Sad Писа ме болна и сега в къщи до края на седмицата, малко е и се надявам скоро да спре. Увеличи ми дозата на магнезий... Дано скоро се оправи... Каза че не вижда реална причина, шийката е над 5 см, всичко е затворено, бебо танцува. Днеска го погледна и каза че е почти сигурен че е момченце Simple Smile Със сигурност на следващия ехограф след 4 седмици Simple Smile Но аз си знаех вътрешно че ще е момченце след ФМ-то, просто с такива дълги ходила и толкова дълго бебенце Simple Smile)

# 47
  • Мнения: 4
И аз съм 1,71-преди 3 години стигнах 78 ,но от хапване,не съм била бременна,хаха!Със спорт и дшета ги докарах до 64 и не изглеждах зле!;)-
Сигурно  Hug Аз обяснявах подробно, защото за повечето момичета цифрата 60 кг. е някакъв ужас, а на мен 61кг. ми е оптималното тегло и изглеждам супер  Simple Smile При 54 бях жив скелет, преливаха ми банки в болницата  Rolling Eyes
 Черешке,  дръж фронта  Hug Щом бебчо е добре- само спокойствие  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, пиша за първи път, но чета редовно Simple Smile Желая лека бременност на всички мами Simple Smile

# 49
  • Мнения: 122
И от мене записче... напоследък едвам успявам да ви изчета, а какво остава да пиша... спя до обяд, ставам и изчезвам на работа... като се прибера ви чета и така ще е още една-две седмици май Simple Smile

Анум, темичките ти са супер   bouquet

# 50
  • Мнения: 14
Анум и djuliani, че вие с тази височина и при 64-65кг сте си били мацки отвсякъде, а под 60 кг си ви представям като закачалки  Laughing Аз не съм фенка на наложилият се критерий за красота жената да е слаба като скумрия, според мен трябва да е женствена, да си има извивките на бутилка от кока кола  Laughing  Сега забременях 58кг при 1.66 височина и изглеждах прилично, макар че имаше какво да се желае. Доста си качвам, успокоявам се само, че част от теглото ми е на  bombs . Не знам дали при мен ще е така, но съм чувала за доста случай, в които жената качва доста в началото (като мен), защото първоначалното гадене е постоянно и минава само с ядене и без никакво повръщане (като при мен) и после след 4 месец нещата се успокояват и качването не е изобщо драстично и в крайна сметка горе долу се изравнява с тези дето са качили нормалните 2-3. кг за първите 3 месеца. Дай Боже и при мен да е така, но така или иначе няма какво да го мислим, после знаем схемата  newsm39 спорт и глад  

# 51
  • София
  • Мнения: 451
Анум, благодаря! Да се оправяш, ей. Само хубаво новини и случки искаме в тази темичка  Hug
Buffy – браво за хубавите новини. Мойте резултати бяха готови за 3 дни, но имаше някакъв проблем с линка си спомням, та отдругаде някъде ги намерих...
Днес съм на ЖК по каса. Да видим какво се полага освен меренето на кръвно и корем, както вече сте споменали. Миналия път ме гледаха на ехо, защото трябваше да ме регистрира. Иска ми се и една МБ да ми пуснат най-после.
Честно казано, освен от папане, килцата могат да са и от задаржане на вода, след всички тези хормонални промени, увеличен поток на кръвта и какво ли още не...Че аз преди цикъл от задържане съм всеки месец +2 кила.
Иначе вече съм +3. За мое съжаление се движа за сега точно както и при предишната и бременност (качих 15, но сега започнах с 7 повече, та за това ми се искаше по-плавно да се движа). Тогава бях +3 за първие 3 месеца и след това точно по 2 всеки месец, вкл 9.

Добре дошли на новите мами   bouquet и хубав ден на всички!

# 52
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
С тези килаааа ooooh!

Аз уж не ям повече, но пък пия много повече - направо съм като някой пияница в понеделник сутрин с шишето вода.
 ooooh!За протокола - качила съм 2 кг, надявам се до 6 месец да не качвам повече, ама едва ли.
Решила съм, като стана мама хипопотам и когато се появи бебето да си купя една бягаща пътечка и да се разхождам с бебето в един слинг върху нея.  hahaha Joy sling

# 53
  • Мнения: 62
Анум, благодаря че ме вписа в първата страничка на темата!
Пожелавам ти бързо да се възтановиш след неприятният бронхоспазъм.От личен опит със сина ми знам ,че е доста неприятна астамата и сега времето предраполага към такива спазми...
Иначе за БХС-то да ви пиша и аз понеже видях че се коментира по-нагоре.
При първата бременост го направих между 15- 19 г.с. и тогава риска за Даун беше 1:609.
Сега си направих това изследване през 12 г.с. и въпреки възрастта ми се оказах с по-добър резултат 1:1700 за риск от Даун.Попитах в "Майчн дом" на какво се дължи това и ми обясниха,че е от периода в който съм си правила изследванията.Ими "препоръчаха" в 15 г.с. да си направя нов  БХС. Е не благодаря,защо ми е само излишни притеснения и финанси.
За кг не ми се пише... +7 кг съм вече.При първата бременост стигнах до +28 кг на финала,понеже задържах течности,но никой не ми обърна внимание тогава,а ходих при двама АГ.
Но не се притеснявам от свалянето после,защото ще се справя и с това.
Успешен ден от мен!

# 54
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен! Записвам се и аз в новата темичка! Благодаря на Анум, страхотна е както винаги   bouquet
Аз няма да се оплаквам, щото вече ми писна от себе си... продължава да си ме наболява корема, ама гледам да не обръщам много внимание. Стефи нали се чуди как сме с  Sick вече... аз точно си мислех, че вече са приключили тия изпълнения и днес върнах поръчката в колата на път за работа...

За килата - и аз ще претендирам за слонче... вече съм +4. Почнах от 60/61 кг на 170 см ръст, сега съм 64/65 кг. Аз си знам защо качвам толкова - не че ям толкова много, но преди да забременея почти година и половина бях постоянно на режими и диети и ядях мнооооого малко въглехидрати. Като почнах да си похапвам пак картофки, ориз, хляб и плодове и килата тръгнаха нагоре. А откакто забременях не мога да гледам месо, нищо че преди основно с това се хранех.
Абе да е здраво бебчето, пък килата ще си ги сваля (вече веднъж съм отслабвала от 78кг до 56кг, така че това хич не ме притеснява).

zuzi_beliata, ти как си? Имаш ли някакви болки в корема? Аз при всяко подръпване вече умирам от ужас заради тия контракции.

Ох, сега се вбесих адски много - колежката ми си довела болното от шарка дете на работа, защото и свършил болничния днес, в градината не го взимали и нямало кой да го гледа! Айде, тя не знае за мен, че съм бременна, ама аз съм третата бременна в офиса, толкова ли не се усещат егаси! Добре, че сме в различни стаи и ще гледам максимално да я избягвам, ужас! И слава Богу, че съм я карала тая шарка... ама как може толкова несъобразителни хора да има не знам...

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 09:02 от poster

# 55
  • Мнения: 18
Ох този път и на мен килограмите са ми болна тема.+5 съм вече.Предния път толкова стигнах в 7-мия месец TiredАма сега ми се и яде много.Всяка сутрин си хапвам готови закусчици и после цял ден се чудя какво да е.Ужас.Никога в живота си не съм била толкова гладна.Незнам докрая как ще съм с това темпо  261uu

# 56
  • Мнения: 14
poster, и аз имам боли, но по-слаби, даже спрях да пия но шпа..или поне пия 1 пътна ден, после не пия, после пак пия, според това как се чувствам. И мен ме е страх много с тези контракции, къде тръгнахме и ние в началото на 4 месец с контракции. ще почиваме, ще пиеме хапчетата и това е, скоро и магнезий ще почна да пия, а утре ще видя какво ще ми каже и доки по ЗК, утре съм на първа ЖК в 15-та седмица  ooooh!
За килограмите се успокоих, че не съм единствена рекордьорка  Laughing, ще ги свалим, ще ни е по-трудно като качим повече ама няма да се оставим  running

# 57
  • Мнения: 173
Анум, благодарим за новата и прекрасна тема.
За килограмите аз започнах някъде май около 61-62 на 1.72 не е сигурно.Миналият преглед преди месец показа 64(с дрехи и обувки) , сега май ще е толкова горе долу пак толкова. Надявам се да не мина 75кг, ама важното е бебо да е добре. Аз нещо съм май в някаква депресия- изнервят ме всичко,втора вечер се караме яко с ММ и май излиза, че аз съм най нетърпимата на света.Много ми е криво , имам нужда само да ме гушне и да ми каже, че ме обича, ама честно не знам кой е крив и кой прав.Май май се дразня на всичко.Искам да си остана вкъщи да се завия и цял ден да не мръдна от леглото, ама няма как да стане Sad

# 58
  • Мнения: 3
здравейте да се разпиша и аз в новата ни супер темичка Hug
Засегнахте най-болезнената тема за всяка жена, а ето и моето мнение
през първата си бременост - преди 10г. качих само 7 кг , като забременях бях 60кг , на четвъртия месец след раждането бях 48кг. #Crazyзащото имах най- спокойното дете.
С втората качих 18кг. , като родих и кърмех продължиш да качвам и чак след като спрях да кърмя започнах да свалям и до година и половина след раждането т.е. сега си върнах нормалните 60кг.
Е сега в третата бременност вече съм качила 6кг- от 60 на 66кг , но дано поне не продължа да качвам докато кърмя, че тогава е по гадно психически .
Това с диетите съм много скарана държа на спорта а не на ограниченията в храненето.
А сега и моя проблем: Имам лениви черва и не мога да ходя в тоалетната по голяма с дни. А преди след кафе и няколко цигари си ходех и сега пия кафе и пуша , но уви. Изписаха ми мезимфорте , линекс и билкови разхлабителни но нямам ефект някой със съвет за по лесно ходене. Правих суматии оптити с бабини рецепти , но стигнах веднъж до разтройство със силни напъни като при раждане и резултат-хемороиди. Това е единственото нещо заради което ще имам проблеми през цялата бременост.

# 59
  • Мнения: 4
Анум и djuliani, че вие с тази височина и при 64-65кг сте си били мацки отвсякъде, а под 60 кг си ви представям като закачалки  Laughing Аз не съм фенка на наложилият се критерий за красота жената да е слаба като скумрия, според мен трябва да е женствена, да си има извивките на бутилка от кока кола  Laughing  Сега забременях 58кг при 1.66 височина и изглеждах прилично, макар че имаше какво да се желае. Доста си качвам, успокоявам се само, че част от теглото ми е на  bombs . Не знам дали при мен ще е така, но съм чувала за доста случай, в които жената качва доста в началото (като мен), защото първоначалното гадене е постоянно и минава само с ядене и без никакво повръщане (като при мен) и после след 4 месец нещата се успокояват и качването не е изобщо драстично и в крайна сметка горе долу се изравнява с тези дето са качили нормалните 2-3. кг за първите 3 месеца. Дай Боже и при мен да е така, но така или иначе няма какво да го мислим, после знаем схемата  newsm39 спорт и глад  
Ето това имам чувството че аз съм го писала. Hug

Момичета аз днес се събудих стресната.Сънувах че количката,която съм си харесала я няма и не мога да си намеря такава. Hug Shocked
http://www.informazione.it/pruploads/bd5b42d0-ae9e-4c02-b7c5-ba6 … 0RED%20SILVER.jpg
Ето това е.С дъщеря ми не съм ползвала кош за новородено и се чудя дали ще ми е удобен.
Искам и да е лека.че до 3 етаж по стълбите  jump jump jump

http://www.simonovi-bgshop.com/img2/You_&_Me_cosatto_2012_lite_supa_s.png
или пък тази.Ох тази ме грабна с дизайна си.Но не знам дали е редно новородено в такава количка.Пише че става,а и по стълбите ще ми е много лесно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт