Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 559
Здравейте Simple Smile

Меци, благодаря за хубавата темичка.  Hug И може ли една малка поправка за 1ва страничка - термина ми беше 6.11., а не 4.11. както излиза сега написано. Благодаря ти Simple Smile

Честити принцеси на Лусита, на Тили и на Синапова. Да са живи и здрави и много радост да носят!

Хубаво, че Лилия е изчакала 2-3 часа, че да си има своя дата детето, макар и веднага след баткото.  Grinning

Стискам палци и при Монси всичко да е минало наред.  Praynig Ще чакаме новини. Успех и на Експланет-чето днес и на всички други планирани и непланирали раждане за днес !

Хетера, успех и на теб за тоновете и дано си отимаш дата вече, за да си спокойна.

Герито, моя доктор ми беше казал, ако се притесня в даден момент, че не усещам бебето да изпия едно кафе (каза ми, че едно е напълно безвредно и по-добър вариант от кола) и ако до час-два не усетя по-активни движения, да отивам директно на преглед при него. Единия път така на запис много спеше и ме пратиха да се разхождам. Пих 1 кафе и след час на другия запис беше подивяла направо милата. Та по-добре един преглед напразно отколкото да се притесняваш само. Няма какво толкова да се чудиш какво трябва да обясняваш - казваш, че не го усещаш много и иди на място, където ще те погледнат на ехо със сигурност. Но пробвай и това с кафето - може да ти отпаднат притесненията. Стискам палци да е така  Hug

# 61
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
За варненската среща: ако сте съгласни в мол Варна. Утре по принцип има лекция на 9 месеца в Capella play ot 10.00 ч. Ако някой иска да дойде....

# 62
  • Мнения: 10
Честити бебоци на Тили и Синапова!Тъкмо щях да и честитя на патерица рождения ден на баткото, та сега направо и честитя двата рожденни дни!  bouquet
Наистина мерките и на двете госпожици ми се струват абсолютно нормални.А те доста се притесняваха, милите.Радвам се, че всичко е наред.Сега бързо да се възстановяват и да се прибират у дома, да се радват на щастието си. Praynig
При мен, нищо ново.Тъкмо усетя няколко по хард контракции и се зарадвам и... ми минават. Twisted EvilНо, да не забравяме, че чакаме скорпиончета! Simple SmileТе са с особено мнение.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 483
coucoumelle, аз съм ЗА  Peace. Тъкмо после ще пием кафенце.
Трябва ли предварително записване за лекцията?

Jiema, благодаря за съвета  Heart Eyes. Сега си направих едно мляко с нес и за всеки случай ударих няколко глътки Кола. Седя и чакам включване от беб.

# 64
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Ако досега не си ходила е хубаво да се запишеш, не че ще върнат някой  Simple Smile
можеш да звъннеш на 0876 181 114.
Аз като ходих първия път не сварих да звънна и ме дописаха и следващия път си бях в списъка.

# 65
  • Мнения: 459
Здравейте момичета, не можах дълго време да пиша но с 2 мишлета не е много лесно луднала съм  Laughing Честито на всички мамчета и успех на всички на които им предстои! Аз на 14.10 тръгнах на раждам нормално и веднага ме вкараха за спешно секцио Деян се роди 2450 47 см и след 1 минута се роди Лора 2400 46 см в МД при д-р Дяволов от него съм много доволна, но от персонала на 12 етаж НЕ! Нямам думи толкова лошо отношение скоро не съм срещала потресена съм. Гониш го по коридорите да ги питаш нещо те се правят че не те виждат отговарят ти с половин уста и доста троснато съжалих че отидох там да раждам, но нямаш избор заради лекаря. Иначе ние сме добре само където спане няма, мъчат ни колики но няма начин  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 230
Еее, Денси, колко хубаво, че се включи, дори и за малко!  Hug Сигурно е голям купон при вас с двете бебенца! Crazy Имаш ли помощници?  Hug

За Коледата- момичета, това със сигурност ще ни бъде най- прекрасната Коледа EVERHeart Eyes newsm51

# 67
  • Мнения: 25
П.П. Вече си вдигам телефона с: "Не съм родила още"  #2gunfire
Аз така от една седмица   #2gunfire
И на мен ми се преобърна съня,както будувах по нощите,сега не мога да отлепя до 10ч  newsm78
А какъв мързел ме е налегнал...

# 68
  • Мнения: 459
Купона е страшен единия плаче след това другия докато ги оправиш и идва време за другото ядене  Laughing
Момичета спете сега защото след това няма  Crazy

# 69
  • Мнения: 319
Честита радост на Синапова, много здраве и късмет  bouquet
За лохиите някой беше питал - значи много зависи дали кърмите или не, аз докато не ми беше слязла кърмата, имах по няколко капки, като засука малката потече пак като цикъл.
За ядките - от Селена ни казаха само фъстъци НЕ, всичко друго е ок за кърмата и няма проблем, е не да се тъпчем, но са много полезни. Казаха абсолютно да изключим само бобови, люто  и пикантно, както и газирано. Всичко друго може, но в малки количества по-специфичните неща като шоколад, цитруси.....

# 70
  • Мнения: 83
Честити рожби на всички мами,които си ги гушкат вече!Стиснати палци за останалите Hug
Влизам да разкажа как се случиха нещата при нас(както е казала Аделаида-скорпионите са със силно изразено собствено мнение).
Скрит текст:
Дълго преди термин пресмятах нумерологии и какво ли не и реших да е секцио на 31.10.На 30.10 ме приеха( без никакви симптоми) за тонове и приготвяне са сутрешна операция.Акушерките караха 2-ра нощна смяна и се шегуваха,че се надяват да не се разраждам сред нощ.Та легнах си аз след хигиената и тоновете и реших да дремна.Към 3ч. майчето на другото легло,която беше родила нормално 1 час преди това се понадигна и ми каза:"Присвиваш се на 3мин.иди ги предупреди."Аз Shocked-то така си ме наболява от месец.Все пак се занесох до акушерската стая-веднага на тонове-разкритие 4см и .....някакви лекарски съмнения за проблем(мътни води и страдание на бебето).Следва спешно секцио в 5.30 (с пълна упойка,че спиналната не ме хвана).Резултатът е прекрасно бебе и бързо възстановяваща се мама.
  Изписаха ни на 4-я ден,защото бяхме екстра и двамата.Кърмя го на поискване-кърма имам за 2 бебета-хапвам много мляко с ориз newsm78-може да няма общо,но и с първия си син това ми се ядеше нон стоп.А ореховите ядки и те ли са алерген?Цял килограм съм изяла...за седмица.
   Баткото ходи на градина,защото в къщи му е скучно,но ако донесе някой вирус ще премисля посещенията му там.
   Със ММ се запознахме в нет-а.След дълга провалена с гръм и трясък 7-годишна връзка се забавлявах да чатя в един сайт.Това есента на 2006г.След 4 месеца се видяхме и си паснахме на мига.Не вярвах,че ще срещна някой,който да ме изтърпи Laughing,че и да ме обича,че и аз него...
След 4-тата среща се преместих при него в София-там работеше,а аз съм от Русе.Юни 2007 видях първите две чертички ,а март тази-вторите.Много се обичаме ,понякога не се понасяме и така...,но всеки от нас знае,че другия е неговото второ аз Heart Eyes

# 71
  • Варна
  • Мнения: 483
Jiema, жива и здрава да си дето ме светна за кафето!  Hug Как не се бях сетила преди това! Размърда се спящия принц. Не е мега активен, но поне се обади. За сега отлагам ходенето до болницата. В петък така или иначе трябва да се видя повторно с доктора, при който ще раждам, така че ще споделя с него, а и той задължително ще ме гледа на ехограф.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 559
Jiema, жива и здрава да си дето ме светна за кафето!

Радвам се Simple Smile  Hug

# 73
  • Мнения: 73
Утро.
Честити бебенца на Тили и Синапова.Да са ви живи здрави и само радост да ви носят.  Hug
Стиснати палчета на всички,които се нуждаят.

Аз чакам да стане 12 30 и да се обадя за информация как е Мари.

# 74
  • Мнения: 2 035
Включвам се само да кажа, че минах и днешните тонове, все съм си така с болезнени контракции на 8-10 минути и с 1 см. разкритие. В петък ме приемат...  Rolling Eyes
И да кажа, че се видяхме случайно със Зиммка, мъжлето й и трите принцески! Страхотни малки беборанки, нанкаха си спокойни в кошничките.  Heart Eyes Зиммка изглеждаше прекрасно, както и трите бебки!  Heart Eyes

tara31 , мерси за разказа ти!   bouquet

Ами това е от мен за сега!
Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт