помощ за името

  • 10 982
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
T.e ще трябва да се казва Никол Нели.... за да не е Нелева... Ох, в България всичко е толкова глупаво, недомислено и ограничено, че вече нямам думи!!!
Благодаря много все пак!  Wink

По вероятно е да е Нелина.Децата които имат баща неизвестен и взимат името на майката са на окончание НА не на Ва.Поне преди години беше така.

# 91
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сега вече не е така, синът ми име презиме образувано от моето първо име, окончава на ов. Всички други подобни случаи, за които знам, са по същия начин.

# 92
  • Мнения: 1 574
Преди 7 години ,когато майката няма брак ,веднага записваха детето с нейното име ,моята дъщеря в родилният веднага я записаха Александра Нелиева ,след като ни изписаха от родилния веднага я записахме с  баща и на неговото име ,сега обаче веднага викат бащата в родилния да го запишат с неговите имена .Мисълта ми беше ,че и аз се казвам Нели ,и я записаха Нелиева . Wink
Никол е страхотно красиво и нежно име.
 Hug

# 93
  • Мнения: 54
Благодаря много на всички Ви!  Wink Определено ми бяхте полезни!
Весели празници!   bouquet

# 94
  • Мнения: 10
Здравейте ! Моля ви да ми дадете предложения за арабски имена ........... Все още не зная пола на бебето затова се нуждая от имена за момичета и момчета .. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!  newsm30 newsm30

# 95
  • Мнения: 5
Здравейте ! Моля ви да ми дадете предложения за арабски имена ........... Все още не зная пола на бебето затова се нуждая от имена за момичета и момчета .. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!  newsm30 newsm30

http://www.dobraduma.com/show_gDetails.asp?ID=227
ето от тук може да си харесаш нещо  Peace

# 96
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте ! Моля ви да ми дадете предложения за арабски имена ........... Все още не зная пола на бебето затова се нуждая от имена за момичета и момчета .. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!  newsm30 newsm30

Виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408164.0

# 97
  • Мнения: 10
Благодаря Ви за предложенията !!!!!!!! dontknow моля за още предложения .......

# 98
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами дай поне някаква насока - буквичка, звучене, значение? Кажи какви имена са ти харесали досега за да знаем какви подобни да предлагаме.

# 99
  • Мнения: 10
Ами дай поне някаква насока - буквичка, звучене, значение? Кажи какви имена са ти харесали досега за да знаем какви подобни да предлагаме.
За сега съм харесала Алиа и Далиа но.............си мисля че може и нещо по добро да се намери  Simple Smile

# 100
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И двете са много хубави и нежни. Ние сме се спряли на Лейла за момиче и на Аднан за момче, но все още и аз се оглеждам. Лейла много ми харесва, обаче е много често срещано и ми се искаше нещо по-уникално.
Иначе други момчешки, освен на децата ми, които ми харесват са Ясин, Фарис, Закари (Закария), Адам, Амир.
За момиче - Лейла, Алия, Лина, Амира.

# 101
  • Мнения: 10
На мен също много ми харесва Лейла но е много често срещано и затова се отказах от това име. За момче и на идея си нямам какво име ще бъде  Thinking

# 102
  • Мнения: 5 622
Алия и Елия много харесвам  Heart Eyes
Други - Амира,Дженна,Мериам,Малика,Нейра,Кайла.
За момче - Камал,Раян,Тим Simple Smile

# 103
  • Мнения: 10
Благодаря за предложенията !!!!!!!!!!! Simple Smile

# 104
  • Мнения: 5
мммммм Кайла, на бъдещето ми бебче името  Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт