Каква кръвна група сте?

  • 21 123
  • 237
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 036
Нормално е при жените да е по-голям периода, заради загубата на кръв при цикъла. На мен даряването не ми се отразява никак, освен когато ме забравят или е некадърна сестрата и ме бодат по 100 пъти.

# 31
  • Мнения: 227
И аз АБ + с някакъв индекс алфа. Уж рядка кръвна група, пък я колко сме се събрали Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 1 115
 Аз съм  А положителна

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
А + 
Даже А две плюс ако трябва да съм точна.

# 34
  • Мнения: 12 473
АВ-

Рядка бяла птица..Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 2 217
А2В +

# 36
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз съм АВ+! Ще излезе много разпространена в България!
По едно време се бях запалила по кръвните групи. Четох разни книжки, хранене според кръвните групи и ала-бала. Като прочетох, че трябва да избягвам доматите и зарязах цялата работа! hahaha

# 37
  • Мнения: 227
Аха, според диетата всички неща, които обичам, трябва да ги избягвам Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 15 516
А+бета

# 39
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
B+, майка ми и баща ми също.

# 40
# 41
  • Мнения: 10 547
Стандартната 0+

# 42
  • Мнения: X
И аз и мъжа ми сме АВ +.
Уж е рядка кръвна група пък ние и двамата сме с такава.

# 43
  • Мнения: 2 674
Не знам аз каква група съм, но изпаднах в петминутен смях като разбрах Златко каква група е-"Be positive"=B+.

# 44
  • Мнения: 5 622
 Ми не знам. Аз съм от Варна (родом, де) и съм А отрицателна. Що инжекции имам наблъскани за две бременности, не е истина..
Малко офф, ама последната бременност дори родих точно 2 седмици след имуноглобулин-а (анти Д) и на теста след раждането ( с кръв от пъпната връв) излязох фалшиво положителна за антитела (преминали следствие на скорошната инжекция) и доста ми изкараха ангелите. Наскоро пак си пуснах кръв за антитела и слава Богу е отрицателен   bowuu В заключение да кажа, че е голям pain in the a** тази отрицателна кр. група..
P.S. Мъжът ми е B+, единият ми син е AB(-)  Confused А другият е 0(+)

Общи условия

Активация на акаунт