Каква кръвна група сте?

  • 21 124
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 60
Чета някакви статии тука, ама направо, признавам си че не съм в час с кръвните групи, та аз като съм Б-, ставам ли?

# 226
  • Мнения: 2 216
Аз не живея в Сф, но съм търсената кръвна група. Може ли по някакъв начин да съм полезна?

# 227
  • Мнения: 15 379
Чета някакви статии тука, ама направо, признавам си че не съм в час с кръвните групи, та аз като съм Б-, ставам ли?

Ставаш.

# 228
  • Мнения: 1 217
" На фейсбук страницата „Недоносени бебета" призовават всички хора с кръвна група Б+ да не остават безразлични.
Желаещите да дарят кръв могат да го направят в центъра за кръводаряване в София, като посочат името на детето - Любомира Калоян Любомирова, както и болницата, където ще бъде оперирано - Трета градска болница. " Контакт с болницата Близо е до кино Арена на бул. " Тодор Александров " и метростанция " Вардар ".
  bouquet

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 20:22 от катюнгелче

# 229
  • Мнения: 0
Ако ми се наложи (не дай Бог) преливане на кръв, няма да пиша по форумите и Фейсбук, а ще си платя на циганите, които денонощно висят пред центъра за кръвопреливане и донорство на органи.

# 230
  • Мнения: 1 217
Защо, какво лошо има да напишеш, колкото повече хора знаят толкова по-добре. Освен това е важно хората да са здрави със сигурност, а дали всеки се преглежда редовно ?

# 231
  • Мнения: 60
Ако ми се наложи (не дай Бог) преливане на кръв, няма да пиша по форумите и Фейсбук, а ще си платя на циганите, които денонощно висят пред центъра за кръвопреливане и донорство на органи.
А ако нямаш как да платиш? Или такава опция за Вас не съществува?

# 232
  • Мнения: 0

А ако нямаш как да платиш?

Няма да съм първият, в условията на демокрация, който е умрял за това, че не е имал пари да си плати лечението.

# 233
  • Мнения: 10 547
bentybay, съжалявам за две неща най-много в момента- че не си до мен да те перна веднъж и, че не съм модератор за да те пратя на почивка.

# 234
  • Мнения: 1 217
Според публикациите днес момиченцето трябва да е оперирано. Нека му пратим много сили и положителни мисли.

# 235
# 236
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 480
Аз съм (А-)

# 237

Общи условия

Активация на акаунт