Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 3

  • 35 422
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 812
Благодаря за поздравленията!  bowuu
 И аз се надявам да не ни "подпукат" с данъци и акцизи, че както е празна хазната... направо нестригано стадо им се виждаме сигурно!  Grinning

На мен "от раз" си ми харесаха електронките и нямах проблем с отказването на аналоговите - просто замених един навик с друг, още по-приятен за мен. Но даже и да не става толкова лесно - струва си да се прояви упоритост. За аналогова въобще не се сещам, а ако случайно съм забравила електронната - не изпадам в паника както преди, като останех без цигари. И без нея ми е вкусно и кафето, и питието, но пък с нея си е още по-добре, та си изпарявам с кеф, особено сега с новите картове - супер лесно е и удобно.
Та всичко си е в главите ни - навици!

Хубав ден на всички и приятно изпаряване! Heart Eyes

# 241
  • Русе
  • Мнения: 7 804
И на мен ми събра очите с тия две години. Поздравления!
Аз изпарявам от има няма 10 дена но още не мога да се откажа от сутрешния навик. През деня успявам да се въздържа но сутрин ...поне първата трябва да ми е истинска.... За тия 10 дена две кутии сме изпушили общо с моя което си е направо истинско чудо при положение че отиваха 3 кутии на ден за двамата.  Но продължаваме с борбата за изцяло премахване на истинските.

# 242
  • sofia
  • Мнения: 114

NumLock имаш адмирации от мен smile3501

Аз палих по 2,3 цигари само първите 2 дни,сега не ми се пуши,а не съм била с нагласа да ги откажа.Получи се спонтанно

# 243
  • Мнения: 18 542
И при мен беше така, имах съвсем други намерения, но ето на!  Grinning

# 244
  • Мнения: X
ако още усещате че ви се пуши тютюнева цигара, може би ви е ниска концентрацията на никотин. Аз пушех син камел и по-силни понякога, по минимум 1кутия на ден, започнах с 18мг конц-я и спрях моментално тютюневите. За почти 11 месеца вече съм изпушила не повече от 10-15 цигари + 10 в последната събота, докато бях без зарядно.

# 245
  • Мнения: 56
Браво на NumLock и от мен 
Аз също не съм палила цигара, откак изпарявам. Нямам и нужда.
Мъжът ми пуши по 1-2 на ден.

# 246
  • Мнения: 16
Мили дами, дайте (на лични разбира се за да не ни се карат) адреси на проверени сайтове за да купя електронна цигара и течности на dekang ... по възможност не от тук за да е по-евтино Simple Smile
Мерси!

# 247
  • Мнения: 18 542
Какво значи "по възможност да не е от тук за да е по-евтино?"
Адресите на магазините, които смятаме за коректни, са в първия пост  Peace

# 248
  • Мнения: 104
Привет и от мен Hug
От няколко дни съм отново сред изпаряващите, надявам се тоя път с по голям успех. Предния път ми писна постоянно да пълня филтърчета или да зареждам батерия, та затова тоя път си купих голяма батерия 1000mAh с Usb и 3  различни карта( след като изчетох де що можах форумите). Наистина 5 дни не съм палила аналогова цигара, което за мен е супер, но имам няколко въпроса на които не можах да намеря отговор или от много четене съм ги пропуснала newsm78
Кажете ми картовете на колко време се мият, трябва ли преди всяко ново пълнене на течност или само ако искам да я сменя с нова? Каква е разликата между къс и дълъг фитил ? Трябва ли течността да свърши докрай и тогава да се пълни нова? Имам чувството, че като е под половината течност не вади толкова пари, колкото като е с пълен карт. Взех си CE4+ , Redux i Kanger CC, но като, че ли са ми еднакви. Искам да пробвам и други течности, но не смея да ги смеся, защото е останало по малко и благодаря предварително на отзовалите се Hug

# 249
  • Мнения: 18 542
Здрасти Simple Smile
Честито и дано да задържиш този път  Wink
Не е нужно да миеш на всяко пълнене. Мие се като ти се стори, че има не ок вкус или ако прилагаш повече усилие при дърпане, или пък просто решиш, че е за миене. Аз не мия като сменям течността. В началото са смесени малко, но не ми пречи. Ако искаш тотално нов вкус или като опитваш нова течност е добре да е измит, за да не се объркват рецепторите Simple Smile

Разликата между къс и дълъг фитил не е голяма. С къс, като намалее течността трябва да го джуркаш повече, че да са напоени фитилчетата, за да отвеждат течността към намотката. Като падне повече течността аз пълня. Не знам дали намалява парата, но така съм сигурна че няма да имам сухи дръпки или вкус на прегорял фитил.

# 250
  • Мнения: 16
Какво значи "по възможност да не е от тук за да е по-евтино?"
Адресите на магазините, които смятаме за коректни, са в първия пост  Peace

Означава да не е български. Бърза проверка показва, че примерно едно шишенце 10ml струва 8-9 лева, а примерно ако се поръча от другия край на света се взима на 3 долара (а и по-малко), което е под 5 лева или накратко казано - близо 50% от цената тук

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 15:27 от Teddy76

# 251
  • Мнения: 104
mioki Благодаря!
Ще продължавам да експериментирам пък да видим Wink А има ли по малки картове от 1,6 мл, които да стават за Его Ц, смятам да и взема  втора батерия, но по малката 650 mAh, но ми се иска и по малък карт.

# 252
  • Мнения: 12 421
Какво значи "по възможност да не е от тук за да е по-евтино?"
Адресите на магазините, които смятаме за коректни, са в първия пост  Peace

Означава да не е български. Бърза проверка показва, че примерно едно шишенце 10ml струва 8-9 лева, а примерно ако се поръча от другия край на света се взима на 3 долара (а и по-малко), което е под 5 лева или накратко казано - близо 50% от цената тук

http://www.healthcabin.net е един доста добре проверен сайт, цените му са като тези, които цитираш. Но доколкото виждам, вече работят само с DHL - съмнявам се, че ще ти излезе по-евтино. А и винаги има шанс да ти обмитят доставката. Иначе сайтът е проверен и коректен.

# 253
  • Мнения: 6 973
С DHL от Китай задължително отива на митница и се плаща ДДС върху стойността  на покупката + стойността на транспорта. Ако не е с DHL, а с обикновена поща я го получиш я не.

# 254
  • Мнения: 18 542
От кабинката идват но първо се чака много, второ вече май не пращат по пощата или временно са прекратили (имаше някакви проблеми), трето, ако отидат на митница, даже по-скъпо сигурно ще стъпят и не на последво място аз китайски течности не купувам  Peace само  италиански и полски.

Едно заради това, че на усещане са ми по-добри и второ, заради това, че си бъркам аз ароматите, а китайците нямат отделно бази и отделно аромати, трето знам какво им е съдържанието, а тези от китай са ми съмнителни. Може да са хубави ама гаранция-франция.

Общи условия

Активация на акаунт