Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 3

  • 35 414
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • sofia
  • Мнения: 114
Бях обещала да снимам карта нео+ ,ама забравих ту го има разглобен https://www.facebook.com/photo.php?fbid=375726532515781&set= … ype=1&theater и https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374652125956555&set= … ype=1&theater

Да не забравите да кажете ,когато заредят Мини вивито,че него го нямам в колекцията  Mr. Green

Дайте идея на течност ,която прилича на Шейд.

Сега виждам,че Elusion са пуснали и Его комплекти,батерии и картове. Преди 3 години си купих стартовият им пакет,беше за времето си много добро попадение.Още работи,но пълнителите са им доста скъпи.
Течностите дали са им хубави? newsm78

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 21:56 от ademara

# 211
  • Мнения: 12 405

Май в най-скоро време ще погнат сериозно електронните цигари, а не просто с репортажчета тук и там.
Защо така мислиш? Заради голямото търсене ли?

Ами да - ако  чак пък в такъв световен мащаб има бум в търсенето на електронките, представи си колко пари губят тютюневите концерни и всички накачулени в лодчицата им.

# 212
  • Мнения: 18 542

Май в най-скоро време ще погнат сериозно електронните цигари, а не просто с репортажчета тук и там.

Защо така мислиш? Заради голямото търсене ли?

Ами да - ако  чак пък в такъв световен мащаб има бум в търсенето на електронките, представи си колко пари губят тютюневите концерни и всички накачулени в лодчицата им.
Да, така е ама не виждам как могат да ги забранят. Самите устройства няма как - на какво основание, а и всеки може да си направи сам собствено при достатъчно добро желание.
Евентуално за течностите могат да се хванат, но при тези без никотин  newsm78 пак не виждам основание за забрана. Глицерин и пропилен гликол се ползват за много неща, така че пак няма как, ароматите също. Единствено за никотина да се хванат... то е ясно че борбата тепърва започва ама няма да могат да прилагат същите тактики като при тютюна, нещо друго ще измислят...

# 213
  • Мнения: X
А някой изпарява ли българските Л§А Вейп? Някакви отзиви за тях? Читави ли са?

# 214
  • Мнения: 56
Диването, още с цигарите си поръчахме Бейлис и Черешка на ЛА Вейп. На мен ми допадна Бейлиса, доста сладичък е. А мъжа ми, който почти нищо не харесва, казва, че черешката на ЛА Вейп му е фаворит за момента.

На вкус и удар ни допаднаха.

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 22:55 от veni_ra

# 215
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте, с извинение за нахлуване в темата, но да ви питам за мнение за цигарите Elusion.Видях, че повече се коментират ароматите и видовете течности, но за самите цигари не намерих нищо.Интересува ме като качество и цена заслужават ли си.С намерение да премина и аз на ел. цигара. Благодаря.

TTDD, определено не ти ги препоръчвам. Аз самата се чудех дали да си взема от тях, защото мернах техен щанд в Мол-София. Самият факт, че имаха щанд (метър на метър) насред пътеката, а не магазин, ми се стори подозрителен, но си записах сайта и влезнах да го разгледам. Не ми вдъхват доверие. Гледах, че имат подфирми в други държави като Англия, Австралия, САЩ, но това, което ме изуми е, че никъде не пишат кой е производителя (нито адрес, нито страна, нито име). Като се search-нах в Whois за собственика на английската подфирма ми излезе, че собственикът е българин  Shocked В последствие се оказа, че колежка на майка ми си е купила точно от същото щандче. Всичките им колеги й казвали, че течностите й умирисвали ужасно офиса, а на майка ми правели комплименти, че мирише на сладкарница (тя си купи FA като мен).

С две думи (и на база собствено проучване) - не рискувай!  Stop И успех  Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 141
Сега се сетих, че дойдох всъщност да ви попитам нещо, а май само изчетох новите страници и забравих  Whistling

Днес пробвах Black Fire на FA иииииии няма такава гадост! Има вкус на изгоряло месо Sick Та се чудех в моя картомайзер ли е проблема (всъщност пробвах и на двата вида, които имам, и е еднакво гадно) или течността наистина си има такъв вкус? Ако някой я е пробвал, моля да сподели, за да знам дали да я хвърлям или да я оставя за в бъдеще като реша да пробвам някой друг карт?

Благодаря ви  Hug

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 831
А някой изпарява ли българските Л§А Вейп? Някакви отзиви за тях? Читави ли са?

Диването, бейлиса на LA-Vape е с много тъмен цвят. Аз когато го имах ми се налагаше през три дни да правя драй бърн на карта си. Много бързо се трупаше нагар от тъмната течност. Иначе като вкус е страхотен  Peace Същото се отнася и за капучиното на марката.

# 218
  • Мнения: X
А някой изпарява ли българските Л§А Вейп? Някакви отзиви за тях? Читави ли са?

Диването, бейлиса на LA-Vape е с много тъмен цвят. Аз когато го имах ми се налагаше през три дни да правя драй бърн на карта си. Много бързо се трупаше нагар от тъмната течност. Иначе като вкус е страхотен  Peace Същото се отнася и за капучиното на марката.

Да, да, аз пробвах Тобако Сигар и ми хареса доста, баща ми се влюби във Вирджинията, аз не успях да я пробвам. Въпросът ми по-скоро беше дъл са читави като производители..  Embarassed

# 219
  • Мнения: 0
Вярно ли е, че са по-вредно от нормалните цигари, гледах нещо такова по телевизията ?

# 220
  • Мнения: 326
Вярно ли е, че са по-вредно от нормалните цигари, гледах нещо такова по телевизията ?
Какво гледа...
Това което им изнася казват..
Обикновената цигара има 3000 вредни съставки,а дима и 4000...
Електронната има 1 -никотин и 1-но за което е спорен въпрос....а димът и нито една....

# 221
  • Мнения: X
Електронните цигари са вредни да, за рекламната кампания на Булгартабак  Joy

Аз да споделя, че в петък вечер си забравих зарядното в офиса и в събота изпуших 10-на аналогови  Sick после се вдигнах и си купих още едно зарядно от Иновейшън. Изглежда същото като това от пв-бг, на същата цена е, само надписът му е различен, дали няма да ми скапе батериите?

# 222
  • Мнения: 18 542
Електронните цигари са вредни да, за рекламната кампания на Булгартабак  Joy

...... Изглежда същото като това от пв-бг, на същата цена е, само надписът му е различен, дали няма да ми скапе батериите?
Така е, най-вредни са за БТ-то  Laughing

Малко вероятно е, какво пише като мощност?

# 223
  • Мнения: X
Аз пък да ви кажа, че изобщо не са вредни толкова за Булгартабак, колкото за държавата. По простите ми сметки от 1 кутия цигари струваща да речем 5 лева, 1 лев е ДДС, 3 лева акциз, 1 лев производство+печалба за Булгартабак и магазинера на цигари.

При един среден пушач, който пуши по 1 кутия на ден, това прави 120лв месечно данъци за държавата (ДДС+акциз). С мъжа ми го смятахме, около 1.5 милиарда влизат в държавния бюджет САМО от цигарите годишно при 1 милион пушачи. Още по-смешното е, че целият бюджет на България е около 20 милиарда...  Joy

Та съвсем не смятам, че Булгартабак са поръчали негативните репортажи за електронните пушачи. Още повече, доколкото съм чувала, Булгартабак ги боли фара какво пушат българите, тъй като доста голяма част от производството им се изнася извън БГ.  hahaha

П.С. Бе не че не ги боли фара, боли ги, но с реални данни:

60% от приходите на БТ за от износа, според годишният им отчет за 2011, като приходите от реализирани продажби общо за страната и чужбина възлиза на около 10млн лева, като това не е чиста печалба...
80% от цената на кутия цигари се формира от акцизи и ДДС...

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 19:35 от Анонимен

# 224
  • sofia
  • Мнения: 114
 #2gunfire Войната сега  започва.  #2gunfire

Днес се мотах по магазинчетата.Навякъде са наводнили с е-цигари.

Общи условия

Активация на акаунт