Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 174

  • 64 962
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да добавя и малко френска музика към любимите образи с този клип на Алис  Hug

# 46
  • Мнения: 10 013



Беше уморителен ден, с тези непрекъснати смени на главните актьори...
Време е за сън...



Лека нощ!  Hug

Скрит текст:


Усмихнати сънища!  Hug

# 47
  • Мнения: 4 535


Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 23:17 от nadine1111

# 48
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ааа, ама след тези футболисти  Thinking трябва и компенсация... малко красиви колажи!  Wink



# 49
  • Мнения: 4 235
Момичета и аз се отеглям, че днешния ден ми се видя длъжък. Беше ми приятно във вашата компания  Hug (както винаги). А утре: Нов ден, нов кандидат Joy hahaha  Може поговорката да я перефразираме и така  Wink
Пожелавам ви лека нощ с нещо, което мисля, че е подходящо за този час на денонощието

 



# 50
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Виждам, че за някои е станало време за сън / Канти  Hug/, ама мен ме тормози въпрос  Thinking като гледам тази снимка, сякаш там са близнаци  ooooh! кой ли е Джансел, честно обърках се!  Sad Дали зрението ми изневерява или наистина си приличат тези двамата?  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 195
И една рекламна булка, която не бях виждала:

И един клип с танго и романтични моменти:
http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelen-klibi-bitmemis-gibi/

# 52
  • Мнения: 6
да излезе вярно, ние сме лесни  Да му мислят феновете на двойката Берен-  Енгин, когато започнат два сериала с по една половинка, в едно и също време както се говореше  Ще се броят колко ще гледат Берен, и колко Енгин   Само хипотетично си мисля, че знам кой ще спечели   Шегичка Вай вай аз съм от тези преди да се захласна по двойката Джансел&Хасрет Thinkingама голямо мислене няма да падне благодарение на създателя на компа и на чудесния екип,който се грижи за субтитрите на сериалите.Просто ще ги редувам и няма да изпусна нищо Grinning Ама дотогава ще се наслаждавам на любимия ни сериал.Повторих тая вечер 5 и 6 серия и се заредих с положителен заряд за утре.Бая съм изпуснала при първото ми гледане и най-вече мръсната игра на Левент когато провокира дивото в Хасрет на откриването като я сблъска с Балчичек.На това му викам100%удар под кръста и то на най-добрия си приятел.Не напразно е измислена поговорката да е пазиш от най-добрите ти приятели,защото те могат да станат най-опасните ти врагове,защото те единстени знаят слабите ни точки и като ги натиснат-боли и то много.И то само да си запази глупавата кола-кретен.Много ми стана жал за Хасрет,горкичката тя пък беше абсолютно невинна.Е,това е от мен лека нощ!!!

# 53
  • Мнения: 10
     Момичета,от мен лека и спокойна нощ! smile3524 newsm46


      



      

# 54
  • Мнения: 588
Момичета къде мога да гледам серията от петък 9 .11., че я пропуснах!Търсих, но нещо нищо не намерих!Благодаря ви!

# 55
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
То в петък имало ли е серия? Доколкото знам нямаше и Бип Брадър и В. Век

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Bagi HugБЛАГОДАРЯ за романтичните моменти и чудесното танго! Изпълнителката има чудесен глас, топъл и галещ ухото. Слушам си я вече десетина пъти.

Скрит текст:
Ако преди четири години някой ми беше казал, че ще имам любими турски песни сигурно реакцията ми нямаше да бъде позитивна, но вярна е поговорката " Никога не казвай никога"

Лека нощ! 1countingsheep smile3524



http://vbox7.com/play:3b4fd87b

# 57
  • Мнения: 4 535
Добро утро! Grinning Има дни, в които искам или не, трябва да сменя дънките с празничен тоалет. Особено когато освен снагата си, закръглям и годините Wink Радвам се, че мога да го споделя с вас, и да ви кажа още сутринта...НАЗДРАВЕ! Hug Heart Eyes



# 58
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Наспахте ли се  Wink в неделя?  Simple Smile



Надин  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet 

Да си жива, здрава и все така духовита!  Hug
Весел празник и наздраве!  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 195
Добро утро в специалния ден 11.11 Hug И да не си помислите, че е заради рождения ден, нали това бе заветната дата за Гюлназ и Кобра newsm47

Сега сериозно и тържествено:

НАДИН, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Да си жива и здрава! Да си растеш достойно и мъдро, но духът ти да си остава все така младежки Hug

Със специалното участие на "tuba"

Общи условия

Активация на акаунт