отзиви за emag.bg

  • 235 348
  • 902
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте, харесах си таблет в сайта emag.bg. Има ли някой, който да е пазарувал от сайта и качествени стоки ли предлага.  Ако пък има мнения и за таблетите конкретно ще съм ви много благодарна  http://www.emag.bg/laptopi-tebleti/tablet-i-aksesoari-tablet/tab … heren-siv-product

# 1
  • Мнения: 1
Здравей, ползвала съм сайта, специално с таблетите нямам опит, но съм си поръчвала фотоапарат и съм доволна. От впечатленията ми досега са им качествени нещата. Успех с таблета:)

# 2
  • Мнения: 33
Здравейте,

аз искам да споделя моето разочарование от сайта emag.bg. Всичко беше добре докато лаптопа, който закупих не се развали. Първата изненада за мен беше, че няма сервиз в България. Лаптопа отпътува за Букурещ, където 2 седмици  не получих никаква обратна връзка - въпреки многократните ми обаждания. Операторите в България нямат информация, ако румънците не им подадат. Опитах се да се свържа с сервиза в Румъния, но там никой не говореше Английски. Изобщо голямо приключение.

Проверявайте условията за гаранцията, когато  купувате онлайн.
Успешен ден на всички.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 919
Има добри отзиви за този блендер, но явно е бил намален когато го гледах преди (100лв).
Някой купувал ли е на тази марка нещо - гаранция? Ако го намалят пак ще го взема.
http://www.emag.bg/blender-heinner-optimix-1000-1000w-1-5l-5-sko … 000/pd/EMZQKBBBM/

# 4
  • Мнения: 33
Къде видя добри отзиви точно за Hainer ?
Според мен това е много ниско качествена китайска марка.
Потърси нещо от Корея.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 919
Къде видя добри отзиви точно за Hainer ?
Според мен това е много ниско качествена китайска марка.
Потърси нещо от Корея.
Поне за двама души, които познавам - са доволни.
Корея? newsm78

# 6
  • Мнения: 9 481
Имайте предвид следната информация  Peace :
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=5597

# 7
  • Мнения: 5
И аз съм доволен от emag. Преди няколко след дълго чудене дали да рискувам поради противоречивите отзиви в Интернет, накрая отстъпката ме изкуши и си купих някой неща за компютъра.

Доставиха ми ги още на следващият ден, въпреки, че беше събота. Всичко беше с оригиналните лепенки, не-разпечатано и с гаранционна карта за всяка една част.

Повечето хора се оплакват от това, че сервиза е в Букурещ, но принципно се надявам да не ми се наложи да давам feedback по темата  Joy

Между другото, драснах и едно по-подробно ревю с отзива ми за онлайн магазина и ако някой има нервите и желанието, може да му хвърли едно око:

http://coffebreak.info/ot-men/emag-bg-mnenie-i-malko-informaciya … uerni-pridobivki/

Лично аз вече имам фаворит за онлайн магазин за техника. Първо, че имат страхотни оферти от време на време, доставките са им бързи и безплатни, а и избора от продукти не е никак малък.

П.С> Ако модераторите, преценят, че е нахално от моя страна да пускам линк към статията си по темата, моля да премахнат линка.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 089
Здравейте,

аз искам да споделя моето разочарование от сайта emag.bg. Всичко беше добре докато лаптопа, който закупих не се развали. Първата изненада за мен беше, че няма сервиз в България. Лаптопа отпътува за Букурещ, където 2 седмици  не получих никаква обратна връзка - въпреки многократните ми обаждания. Операторите в България нямат информация, ако румънците не им подадат. Опитах се да се свържа с сервиза в Румъния, но там никой не говореше Английски. Изобщо голямо приключение.

Проверявайте условията за гаранцията, когато  купувате онлайн.
Успешен ден на всички.

Това не зависи от сайта, същото с този  лаптоп щеше  да преживееш и от магазин да си го беше купила. Когато самата марка/вносителите не предлагат сервиз в бг, няма какво да се сърдиш на сайта, а да си имаш едно наум, да не си купуваш вече тази марка.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Преди малко гледах реклама за Черен петък на магазина с големи намаления. Записвам се в темата в търсене на отзиви за сайта.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 020
И аз заради рекламата потърсих отзиви тук. Но нещо не са много много положителни  newsm78

# 11
  • Мнения: 15
Аз също реших да потърся мнение за сайта. На 29 ли ще излезнат намалените стоки ? Защото на рекламата казват,че телефоните ще са с 50% намаление.

# 12
  • Мнения: 2
Здравейте! И аз покрай черния петък се поинтересувах от тях...
Реших да се регистрирам в сайта им, ама ми се стори мнооооого странно, че като попълвам формата за регистрация ми показва символите на паролата. И при вас ли е така и някви идеи защо?  newsm78

# 13
  • Мнения: 19 482
Аз пък вече повече от час чакам да ми пуснат забравената парола на мейла. Нещо много несериозно ми се струва това и съм на път да се откажа да пазарувам от тях.

# 14
  • Мнения: 5
@Simincetyyy, така ли... на мен ми се стори, че пишеше 70%, но и 50% не е зле... само дано е за цялата категория.. тогава ще избият рибата Simple Smile Макар, че ще е доста нереално и вероятно ще предложат само някой модели. Не, че имам нужда от нов телефон...,но не бих отказал един на половин цена.

@milittana, да не би пощата да ти е в abv.bg? И при мен понякога ми се бавят там писмата или влизат в спам папката, но това май не е по вина на emag  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт