Новите ви книги - 12

  • 49 426
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 114
Втората е една от най-добрите книги,които съм чела някога.

Зарад теб я взех!  Heart Eyes И имам много приятен спомен от Приспивната му песен. Чък не е глупак!

# 721
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Какво ви е мнението за Алберто Моравия? Аз започвам "Презрението"


От Алберто Моравия съм чела само "Римлянката" още като ученичка и много ми беше харесала.
Пиши после за тази книга!

Обичам го. От онези семпли автори, които владеят до съвършенство простотата.

 Peace Много точно казано. Аз лично съм му фен  Simple Smile. Е, тази книга не е като "Римлянката", но се надявам да ти хареса. Другата негова, която съм чела е "Воайорът".

# 722
  • На високо
  • Мнения: 825
Аз пък се запознах с Алберто Моравия прочитайки "Чочарка", но преди поне 20 години. Тогава ми допадна стилът на автора, лекотата с която се поднася една нелека история. Веднага след нея опитах да чета и "Воайорът", но кой знае защо така и не успя да ме грабне. Даже нямам спомени за какво ставаше дума в тази книга. Явно съвсем в началото съм я изоставила.

# 723
  • Мнения: 387
Взех за подарък "Злото, което не спи":



...от Джон Сол - един много любим, но за съжаление ужасно недооценен у нас автор.

 Praynig

Много хубава книга!

Тази не съм я чела, но имам и съм чела "Сенки" и "Ловен клуб Манхатън" от Сол. Първата ме впечатли, потресе, докато втората - по-скоро не.  Rolling Eyes

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
От днес:

Скрит текст:
и
big pufama, ще моля за отзив за "Дворецът на бълхите"!  Praynig

# 725
  • Мнения: 24
Взех за подарък "Злото, което не спи":



...от Джон Сол - един много любим, но за съжаление ужасно недооценен у нас автор.

 Praynig

Много хубава книга!

Тази не съм я чела, но имам и съм чела "Сенки" и "Ловен клуб Манхатън" от Сол. Първата ме впечатли, потресе, докато втората - по-скоро не.  Rolling Eyes

На мен всичко негово ми харесва; много увлекателен и четивен автор - зловещ, но с някак чаровна атмосфера. Simple Smile

# 726
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Ще ви следя за идейки.  Peace
Сега чета Черно мляко на Елиф Шафак, но нещо не ме грабна кой знае колко. На един дъх почти прочетох Харем, но то е защото следя и сериала.

# 727
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 728
  • Мнения: 2 143
Здравейте! От доста време не съм се разписвала, нещо нямах много време май. Ето това е от мен за сега - вдъхновена от сериала, се сдобих с първата книга от трилогията и вече я чета Simple Smile Харесва ми за сега. Лека нощ  Hug

# 729
  • Мнения: X
Здравейте! От доста време не съм се разписвала, нещо нямах много време май. Ето това е от мен за сега - вдъхновена от сериала, се сдобих с първата книга от трилогията и вече я чета Simple Smile Харесва ми за сега. Лека нощ  Hug
  Много ми беше харесала трилогията на Зарев.  А кой е сериалът?
 

# 730
  • Мнения: 11 005
Вчера взех Дворецът на бълхите на Шафак. Майка ми й е голям почитател, аз не можах да я харесам.

# 731
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536

Сега чета тази, май за два дена ще я прочета, много е увлекателна

# 732
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм очарована от тази:

# 733
  • Мнения: 2 143
Скрит текст:
Здравейте! От доста време не съм се разписвала, нещо нямах много време май. Ето това е от мен за сега - вдъхновена от сериала, се сдобих с първата книга от трилогията и вече я чета Simple Smile Харесва ми за сега. Лека нощ  Hug
  Много ми беше харесала трилогията на Зарев.  А кой е сериалът?
Дървото на живота по ТВ7  Peace

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
От размяна:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт