Попътен вятър на порасналите ни деца- 15 та есенно настроение- жълто и красиво

  • 32 527
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 410
Момичета, здравейте де!!!
Нашия багаж е готов, даже и ракийка за Йори-ту сме приготвили - кайсиева, осемгодишна, да го видим ся къв е пияч Laughing Laughing
Утре рано пътуваме за София и в 14 ни е самолета. Стискайте палци да се справим със смяната на самолет във Франкфурт, че това летище е голямо и объркано Mr. Green
Та това е, надявам се да случим на добро време и да имаме само положителни емоции!!!!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 707
Тини, нещо подмолно подхождате към къндидат зетя-директно с тежката артилерия. Внимавай, ние с бира изтрезняваме, гоерманците с бира се напиват! Дано се оправите бързо на летището! Приятно изкарване! Да нацелуваш детето!
Качих във Фейса малко снимки от Солун.

# 47
  • Мнения: 3 410
Бързо бягам да ги разглеждам Simple Smile надявам се моето инфо да ви е било от полза за Солун Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 16 049
Мама Тин, лек път и весело изкарване там.
едно летище няма да ви се опре, ще се справите.
Да поздравиш Стаси от всички мами за дипломирането и за успехите.
А за Йорито - и аз мисля като Марияна. Направо ще му вземете дъха от първия път.
Ако има възможност - разписвай се от там с репортажи.
ПП - Мариянка, разгледах снимките.Отдавна не съм ходила в Солун, променен е към по-хубаво.
А снощи бяхме на РД на БГ мама с Мина. Във ФБ има снимки.
Ние си тръгнахме в 22 ч, че Пламен го боли кръста и не му се работеше повече. После веселбата е продължила.

Последна редакция: нд, 18 ное 2012, 22:26 от Aisha

# 49
  • Мнения: 3 371
Тини,  Hug весело и незабравимо изкарване ви пожелавам ! Да нацелувате Стаси, да не напивате много, много Йорито( ще батисате хубава ракия, не за друго ! Mr. Green) и да на направите много снимки !
Лек път и да се върнете живи и здрави !  Hug

Незииии, обичам те ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 3 707
Добро утро, момичета!
Моите деца снощи се прибраха късно и си легнаха, днес ще се видим за повече време.
Тини, естествено, че твоите напътствия ни бяха от полза в Солун. Имах си план програма и се постарах да я изпълним, доколкото можахме. Примерно паметника на Александър Македонски ли беше до бялата кула, е ограден с високи огради и не можахме да го доближим, понеже е в ремонт.
Айше, ще погледна за снимки от събитието на мамите...

# 51
  • Мнения: 3 371
Добро утро, любими !  Heart Eyes Пожелавам ви успешна и усмихнта нова седмица, изпълнена с позитивни мисли и добри дела !  Hug

# 52
  • Мнения: 6 520
Тини,пропуснала съм вашето заминаване... Confused Надявам се ,че ще се върнеш с невероятни емоции.  Hug
Снимки от Солун не съм видяла,но ще отида да ги потърся. Peace
Още веднъж голямо браво за Госпожата !  smile3501
 
Скрит текст:
Никак не обичам такива работи,но ще ви помоля,ако не ви е проблем да гласувате в клюкарника за банда на годината за момичетата от Аватарната тема.  Много им е важно и ме помолиха да агитирам за тях-нали и аз се подвизавам там. Wink  Благодаря ви предварително и извинете за нетипичната за мен агитация. Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 16 049
Нези, готово - осигурих 2 гласа. Моя и на колежка в работата, също има регистрация тук.
Но не сме писали в темата и не сме давали обяснение за кого гласувахме. Ще ни зачетат ли гласовете така?
Сигурно Стаси вече си има скъпи гости.  Party
При нас - нищо ново и интересно. Пламен е със сецнат кръст, мажа го, пие хапчета. Като лежи му е добре, уж го отболява. Излязъл днес да се разходи-  докато се движи  едвам си поема дъх с приклякане. Сега излезе да поработи.
Ани си работи, надявам се да се видим тия дни. Имам нужда от подстригване - освен да си купя ваучер за салона и да си запиша час  Grinning

# 54
  • Мнения: 6 520
Благодаря ви за отзивчивостта ,Айше,Бени!  Hug
Айше,естествено ,че не е нужно да се разписваш,гласа се зачита . Peace
Закуската и кафето са от мен тази сутрин! Grinning           

# 55
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте, мацки  Hug
Честита победа на бандата на Нези   bouquet
Тини, аз със закъснение, но да ви пожелая едно прекрасно изкарване у немско. Да се нардвате на всеки миг със Стаси, Йори и т.н. Чакаме да се включваш и да ни държиш в течение  Wink

Ричко, май има ЧРД. Да си жива и здрава. Да си усмихната, обичана, щастлива. Весел празник  Hug

Марианка, видях ви снимките. Зетя изглажда много добре / е то за Дани какво да е  Wink/. Бравос за изживяването  Peace
Госпожо, качи ми се буцата у гърлото от вашите снимки  Hug

Прегръщам всички, хубав ден  Hug

Нези, сънувах ви нощеска цялото семейство. Не е лошо, но ще ти разкажа по- късно  Hug

# 56
  • Мнения: 6 520
Бении Hug Дано да е нещо хубаво ! Praynig Чакам да разкажеш. Peace

# 57
  • Мнения: 2 820
Привет!
Госпожата, поздравления! Ама аз не съм се съмнявала изобщо във вас. Много хубави снимки, много емоции! Браво!  smile3501
Мама Тин, приятно изкарване!  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 16 049
Ричко, честит рожден ден! Пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти.   bouquet
Нези, спечелихте ли? Честито от нас с колежката.
Аз как съм пропуснала зетя на Марианка  newsm78 Отивам пак да гледам снимки и да разучавам.
При нас - Пламен почти се оправи с кръста и си работи. Аненце я чувам по тел само.
Тази вечер ще прави спагети. Та си говорихме по тел. какъв вид да купи, каква да е каймата, в тяхната Била имало само фикс на Пикантина. А аз такова чудо не съм ползвала.
Явно са ги оставили сами да се оправят  Laughing

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честит рожден ден и тук на Ри4ко! Да е здрава и много, много щастие във всичките му измерения   bouquet  bouquet  bouquet
Тини, весело изкарване със Стаси! Незабравими мигове пожелавам в немско! И да не плачеш много  Grinning
Нези, гласувах за темичката с аватарите и много се радвам, че сте спечелили. Бравос!   bouquet
Госпожо, голямо браво и на вас! Наградата е заслужена и искрено ви поздравявам с успеха!!
Аз как съм пропуснала зетя на Марианка  newsm78 Отивам пак да гледам снимки и да разучавам.
+1 И аз, и аз отивам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт