Попътен вятър на порасналите ни деца- 15 та есенно настроение- жълто и красиво

  • 32 531
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Толкова положителни емоции в понеделник само нашата темичка може да ми даде!Момичета,без да ви изброявам поименно,много се радвам са всичко около вас.Специално обаче казвам БРАВО на госпожата милата Мимето,защото ни кара да се гордеем,че сме българи!

# 76
  • Мнения: 3 371
Добро утро, любими !  Heart Eyes Пожелавам ви ден, изпълнен с хармония, добро настроение и позитивни мисли !  Hug



Тини,  Hug добре сте си дошли !   bouquet Очакваме разказче в цветни картинки, нали знаеш ?! Wink

stefani6 ,  Hugпрекраснице, благодаря ти за милите думи ! Много се радвам, че съм ви накарала да се почувствате така, както аз се чувствах - горда българка ! И непобедима ! Wink
Ако е рекал Господ и да е живот и здраве, в края на март догодина, ще имаме Юбилеен концерт - 5 години от създаването на Школата и Ансамбъла. Така, че - стягайте се, всички сте поканени, вярвам, че ще останете много доволни !  HugПък и аз ще бъда безкрайно щастлива, да знам, че мога да разчитам на подкрепата ви ! Heart Eyes

Днес ми е ден за чистене, чакам една фирма, после ще споделя !Хайде, цунем ви по домова книга и отивам да чакам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 16 050
Къде се скрихте всички?
От доброто утро на Госпожата чак до моя добър вечер - тишина.  Cry
Нямам нищо за хвалене, но се разписвам.
Чакам си Аненце тази вечер да си дойде. Уж обеща в прилично време, дано ....
Госпожата, сподели после за чистенето. Че и у нас се налага, а не ми се занимава.

# 78
  • Мнения: 681
Айше,и аз трябва да чистя ама нъц, не спори и нямам желание. Отпуска съм и съм се отпуснала ...
След малко ще си лягам, да почета книжка пък когато дойде сънят тогава .. От мен лека нощ  Hug

# 79
  • Мнения: 3 371
Споделям тутакси !
Бях букнала ваучер от тези колективните на една фирма, като много внимателно прочетох какво точно влиза в услугата, защото се убедих, че много се злоупотребява .
Услугата струва 60 лв и включва цялостно почистване на дома, без пране на дивани и дамаски и почистване на щори. Тази сума, е за жилище с площ до 80кв.м. Ако е по- малко - не се връщат пари, ако е по- голямо - доплаща се.
Та, дойдоха две момчета, на годините на Диди( с една и две години по- големи) и направо ми обърнаха къщата с хастара навътре. Изобщо не очаквах чак такова нещо - питаха ме кутиите и куфарите от гардеробите да ги свалят ли, защото и това им влиза в задълженията, врати, прозорци, дори най- външните первази почистиха, бани, тоалетни, поставката ми за ежедневните обувки я излизаха, че чак и обувките почистиха. Печка, вградени котлони, фурна, решетката вътре, абсорбатора ....а бе, всичко. Картини, огледала, мебели...Шкафовете в кухнята, само от вън и отгоре, столовете минаха, врати, брави
Телевизорите, компа ми е като нов, клавиатурата свети...изобщо нямам думи. Аз, дето съм педант, съм много впечатлена и доволна от децата. Че накрая и боклука събраха от кофата и смениха торбичката...чак после видях, че и това влиза в офертата.
След прахосмукачката, подовете минаваха със специален препарат, подходящ за настилката.
Много съм доволна, ще ги похваля и на сайта на фирмата момчетата. Аз и друг съм ползвала подобни услуги, но качеството изобщо не беше такова. Доплатих си за щорите - да ги измият двустрнно, за 4-те стаи , ми излезе 20 лв.
Та, в момента всичко блести и в събота ще украсявам за Коледа !  Party
Ако някой се интересува, ще дам на лични фирмата и имената на момчетата. В момента мисля, че няма такава оферта, но те ги пускат от време на време. Иначе, тази услуга, която ползвах, струва 200лв.
Сега се сетих, че преди години ползвах услугите на фирма, пак дойдоха двама младежи, но ми взеха 65 лв само за прозорците и вратите . Изобщо няма място за сравнение. А, чак свалиха всички етажерки и поставки в банята и ги почистиха една по една !

# 80
  • София
  • Мнения: 16 050
Госпожата, пращай на ЛС името на фирмата и ще дебнем за ваучер.
Всъщност, може да ги похвалиш и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690425.0 . Там постоянно си споделяме сполучливи и лоши оферти.
Ани си дойде, подстрига Пламен и сега спи на моята част от леглото - уж гледа ТВ.
Ще я будя да си ходи в стаята.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте, момичета  Hug
Нещо верно сме се умълчали  Wink
Госпожата, лекинко ти завидях за тез момци дето са ти овършали къщата  Hug Как искам и аз, ама ще почакам.
Много ми се искаше да организирам и това събиране у нас, но ще се наложи да го отложим. Дано да е за по- скоро  Praynig
На баща ми му откриха някакво образование на главата, кожно. Казаха, че е тумор, който трябва да се махне. Не се знае какъв е. Дано е доброкачествен и само с това да се размине. Това налага да си дойдат с майка ми тук / искам тя да е с него, защото така е по- спокоен/. Аз пък ще замина за вилата, за да се грижа за животинките. Та така.

Иначе сме добре. Ангелаки същи. Ходи на работа, от време на време и на училище. Но понеже второто почти не го посещава на един изпит вече са го пратили на ликвидация. Ама е спокоен. Каза, че ще се оправи  Laughing
Онази нощ / направо нощ си беше, в 1 часа/ ходихме с Макс да си пазаруваме в Метро. Много е хубаво, няма клиенти и си обикаляш на воля спокойно. Купихме си нова елха / изкуствена де/. И аз, като госпожата в събота ще си украсявам къщата  Laughing Все пак ще е вече декември  Wink
Това е от мен. Прегръщам ви и чакам да пишете  Hug

Тинииииииииииииииииииииии

# 82
  • Мнения: 418
Какви елхи, какви коледи...
Студено, влажно и сиво /и вече съм се угоила като съселка, като мармота от рекламата на Милка, само дето не опаковам , а разопаковам шоколада Mr. Green /

Дърветата отдавна се събличат
и се оголват като младенци.
Не те обичам, есен. Не обичам
жуженето на гладните врабци.
Не те обичам, Есен. Непонятна,
...забързана да станеш шепа студ;
да върнеш резен време пак обратно
във грозда сух на моя леден скут.
Не те обичам, Есен. Не копнея
за всичките ти цветове; за дим,
просмукал празнотата ми – във нея
узрява плач, все по-неутешим.
Не ти обичам черните комини,
наострени по хоризонта – челюст,
приготвили се да захапят зимата
ако намерят огън или смелост.
Не те обичам, есен. Твоята охра
на страшно настояща мен прилича.
Все повече забравям всичко топло.
Прости ми, есен. Но не те обичам.

Eлена Денева / Amanita Мuscaria

Ей т’фа е положението ше моа. Добре поне че от първа смяна остават 2 дни, че това ставане в 6 хич не ме настройва позитивно ни към живота, ни към вселената, какво остава за ффсичкото останало Crossing Arms.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 762
pergola, разсмя ме от сърце  Hug  Joy Joy Joy

Ама моляти се какви са тез липси на настроения. То аз отдавна намирам настроение, но е далеч от моето любимо. И затова гледам нещо да се хиля, белким малко се завърне.  Wink

И поради таз причина, ще украся елхата, ще запаля лампичките, ще запаля и смещите на масата, ще  сипя виното .........................
Айде да сипя и на вас, мацки  Hug

# 84
  • Мнения: 2 820
Наздраве!!!  Drunk

# 85
  • София
  • Мнения: 1 762
Sea lights, наздравееееееееееее  Hug

Много ти е хубава премяната. Една такава коледна. Бравос, супер си  Hug

# 86
  • Мнения: 418
аbet, липси на настроения нЕмам, напротив – варират от мърморещо до свирепо
винцето обаче си е антидот на  секви апатии, депресии и малокръвие, в частност Twisted Evil

мдаа, наздраве и от мен след около час
бях сериозно притеснена за тазгодишната реколта, обаче имам вече попълнения мерло – мнооого добре им се е получило и едно антиоксидантно такова... Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 371
Въх, че как тъй ще ме пропуснете, значи !  Crossing Arms Ами хем съм малокръвна, хем без антиоксиданти не мога да мигна нощно време, щъ знайте !  Mr. Green
Ха , наздраве и от мен !  Wine Glass

Бетко,  Heart Eyes стискам палци и се моля за Пешо !  Praynig Знам, че всичко ще е наред, той е силен мъж . Дано само Катето не се притесни много и да внимава със захарта ! Прегръщам ви всички !  Hug Hug Hug

pergola,  Hug към правилното лечение си се насочила ! Wink Аз без такваз профилактика не оставам !  Embarassed
Сега съм сготвила нещо от рецептите на Звездев, някакви кулинарни инсайти са ме споходили, ама ще гледам да не ми стават навик !  Naughty
Отивам да нахраня домочадието, че тази вечер имам среща с един синеок мамин убавец !  Mr. Green


Аз като ви казвам, че най- интересното тепърва предстои .... Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 16 050
А, аз не съм от умълчаните. Само чакам някой нещо да напише и се явявам - да не си водя диалог със себе си.
Абет, дано находката да е доброкачествена и бързо да забравите притесненията. Наистина, внимавайте и за захарта на Катето. А събирането не го мисли - ще стане през януари. Тъкмо да започнем годината на маса и с чаша.  Laughing
Госпожата, напълно съответствам на героинята на стихотворението - не се побирам на 1 корица вече.  Sad А и тия дни нещо май съм болна - не ми се пие винце. Ето сега съм още на първата чашка. Ще видим тази работа...
Елхата ще украсявам след 15 декември. Нали я държа до към 20 ти януари заради рожденния ми ден. То, не че някой ще я забележи и ще се зарадва, но да спазя традицията.
Аненце днес, естествено ми избяга при Йори.
Нези, какво става с Лиза? Дано вече е добре момичето.
Стефани, как беше сушито? Че май ще трябва да поръчвам и аз.

# 89
  • Мнения: 3 371
Космическа каша

Щипка сънища – по простора на миглите.
Малко време – разпиляно във нежност.
Час по дишане. А Луната премигне ли,
ще ни пръсне внезапно в безбрежие...
Аз и ти. Тоест, просто сме Ние.
Май е сливане. Някак квантово, знаеш.
Малко обич по пръстите. Тихо е.
Само нощем се сбъдват мечтания...
И Животът объркано спира.
Ще стачкува. Отречен от сложности.
В този миг се преражда всемира,
само с вяра във свойте възможности...
Ти и аз. Не е нещо специално.
Сякаш греят снежинки в стъклата.
Полумракът се сгушва във стаята.
И поникват звезди във душата ни.

irini

Лека нощ, любими !  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт