Новите ни козметични похождения 33

  • 61 401
  • 712
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 428

Хареса ли ти това кремче? Опитвала съм тестер и ми хареса, та сега се чудя дали следващият път като ходя до Гърция да си купя?

Все още нямам много впечатления. Днес за първи път го нося. Утре ще го пробвам заедно с грим  Wink Като първо впечатление - много лек и нежен е  Peace
А защо ще ходиш до Гърция да го купуваш - нали го има и тук  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 14:49 от bubanka

# 691
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Хареса ли ти това кремче? Опитвала съм тестер и ми хареса, та сега се чудя дали следващият път като ходя до Гърция да си купя?

Все още нямам много впечатления. Днес за първи път го нося. Утре ще го пробвам заедно с грим  Wink Като първо впечатление - много лек и нежен е  Peace
А защо ще ходиш до Гърция да го купуваш - нали го има и тук  Rolling Eyes

А, няма да ходя специално за него, но като пътуваме за някой празник или почивка си купувам козметика /и не само/. Специално кремовете и шампоаните на Корес ги има във всяка аптека на много по- ниска цена. Това лято си купих крема с мед за 17 евро, този беше на същата цена.   

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Със специани благодарности към Денси която ме насочи към новата ми страст! Hug  bouquet


 И да похваля момичетата от Леро в Пловдив който ме спечелиха със страхотно отношение!

# 693
  • София
  • Мнения: 5 193
Подарък от днес Heart Eyes
Скрит текст:
Eeee, блазе ти! Hug

# 694
  • Мнения: 5
Момичета, помощ.... мъжа ми е в Германия и ме пита какво да ми донеса, а аз нещо....  newsm78 не мога да се сетя какво. Вие какво се вземате непременно от там?  Hug Моля предложете марка или някакъв конкретен продукт.

Много се извинявам за офф-а, но имам нужда от вашата помощ...  Heart Eyes , за да мога да се скоро и аз похваля с нещо различно.

# 695
  • Мнения: 36 176
вчера видях шоколадовия цвят на живо
http://www.kikocosmetics.com/eshop/de/product/-/productdetail/wa … /KM00312001/135/0
невероятна красота!
разгледай сайта, може да харесаш и други неща  Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 5 549
Момичета, помощ.... мъжа ми е в Германия и ме пита какво да ми донеса, а аз нещо....  newsm78 не мога да се сетя какво. Вие какво се вземате непременно от там?  Hug Моля предложете марка или някакъв конкретен продукт.

Аз лично бих избрала нещо,което не мога да си купя от тук,като Боди Шоп например  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 36 176
и това е много добро, също съм го виждала на живо, марката се предлага само във верига Алди:

http://www.discounto.de/Angebot/LACURA-BEAUTY-Glamour-Powder-194945/


немският ми не е най-добрият /даже хич  Laughing/ и не мога да разбера дали се предлага в момента по магазините или е лимитка от миналата година

# 698
  • Мнения: 5
*Bubble*, bubanka, благодаря ви! А моя немски въобще го няма.  Peace Ще го помоля да го потърси в Алди(ако има път натам).  Peace
Сега ще прегледам сайта на The body shop - аз също мислех за тях, но имам много масла за тяло. Ще видя какво друго имат.  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 432
 Vernis
http://www.thebodyshop.com.au/Product.aspx?Id=603
аз харесвам това....мирише на ванилия и сладки и ми стои доста трайно.Има го и във вариант на спрей, но не е толкова траен.Но за ароматите всеки има различно мнение.Има и мляко за тяло.

# 700
  • София
  • Мнения: 5 549
и това е много добро, също съм го виждала на живо, марката се предлага само във верига Алди:

http://www.discounto.de/Angebot/LACURA-BEAUTY-Glamour-Powder-194945/

Пише че предложението е валидно от 22.12.2011 до 27.12.2011 и по-дебел шрифт са написали,че офертата е изтекла.Но пък все пак не пречи да се провери може да има нещо подобно.

# 701
  • Мнения: 3 675
Аз съм много доволна от продуктите на The Body Shop  Heart Eyes
Днес се намазах с това

Голяма слабост са ми Body Butter  Mr. Green Миризмата им е доста интензивна и ако съм се мазала с някое от тях, изобщо не ми трябва парфюм - всичко мирише около мен  Crazy Laughing Освен, че ароматите им ми харесват и са трайни, много добре ми хидратират кожата.  Grinning
Аз ги харесвам много повече  от продуктите на Lush  Blush
Ако бях в България, щях да си поръчам задължително продукти на The Body Shop  Peace

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
....Сериозно съм се замислила и да подхвърля на милото какво искам да ми донесе дядо Коледа, че да допълня колекцията.  Mr. Green Въпреки че обикновено не правя такива неща...

според мен е много добра идея да се каже  Mr. Green би го улеснила много  Heart Eyes



...Тоест, този крем на SISLEY ново "козметично похождение" ли ти е или го имаш от преди?
Той ли струва 600 или този на Герлен?

от преди имам маската към кремовете на Герлен  Peace



То май по-евтино ще ти излезе да си направиш пластична операция. Все пак ще ми е интересно Алена да сподели отзиви след употребата им. ...

независимо дали се правят операции или не - поддръжката е много важна, първо за да се не се стига до операция - или по-скоро да се отмести по-напред във времето и второ - дори след интервенция се иска поддръжка  Peace

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
The body Shop ми се струват доста скъпи в Европа.
Едно масло за тяло 16 евро.  ooooh!

Vernis, можеш да хвърлиш око и на немския Дъглас, там със сигурност ще харесаш нещо.
Както Бубанка ти е предложила - Кико, имат интересни неща и те, особено коледната им колекция откъм лакове.  Mr. Green

# 704

Общи условия

Активация на акаунт