Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 31 213
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте мами,

Отдавна не съм писала, но ви чета редовно. Деситкат браво за темата - може и мен да ме запишеш на първата страница - първа бременност, термин 16.03. момиченце, София.

За съня - аз имам проблем със заспиването, защото имам киселини и от тях повръщам. Но се научих да заспивам седнала в леглото и по някое време през нощта да се смъквам надолу. Единствено така мога да заспя, иначе се почват едни киселини и една слюнка - ужас. През нощта се будя до тоалетна, но след това заспивам без проблеми.

От два дена имам от тези подготвителни контракции. Втвърдява ми се корема, но няма болка. Утре съм на доктор и може би и аз ще почна да пия магнезий. Иначе спрях витамините и фолиевата киселина. Гледам да хапвам повечко плодове.

Някой ходи ли на училище за родители "9 месеца" в The Mall? Аз вече бях на две лекции и много ми харесаха. В петък пак ще ходя. Ако някой има намерение да ходи ще се радвам да пише да се запознаем лично.

# 46
  • Мнения: 26
Муни,стиснати палчета всичко да е наред,ще чакаме хубави новини  newsm51
Лека вечер момичета!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 289
Мамчета привет и от мен в новата темичка! Благодаря на Десита за работата която е свършила по създаването на темичката!
Говорите за въртене, безсънни нощи и възглавници за сън - прочетох хубави мнения от вас за тези от Хиполенда, макар че съм хвърлила око на един модел от Амазона. Аз засега нямам проблеми със съня, естествено будя се през ноща да ходя до тоалетна но това си е нещо нормално мисля. Сигурно и аз ще стигна до този момент да не мога да спя и направо като ви чета  започвам да се притеснявам. Не е лесно да станеш майка очевидно.
Да питам мамите от Варна - ходили ли сте до сега в Медиатека /намира се в Mam's and me центъра във Вива комплекса/? Гледам постоянно в Фейсбука публикуват някакви снимки от организирани лекции за бременни на различни теми. Не мога да хвана кога какви теми има и как става записването, а и никой не познавам и да се изтупам там сама.....малко ми е неудобно. Гледам Ванчето беше писала за лекциите на 9 месеца, те са в МОЛ Варна, но и там не съм организирала да отида до сега. Че ми е интересно някой да сподели ако е ходил, и има желание да посещава и в бъдеще.
 

# 48
  • Мнения: 0
desitkad, благодарско за темата и от мен.. следя ви, но влизам по-рядко тук, тъй като още си работя, хубава вечер на всички и само положителни емоции и усмивки smile3534

# 49
  • Мнения: 2
Добър вечер, момичета Simple Smile
Отдавна не съм писала, но редовно ви чета.
Ходих на още една ФМ и се потвърди, че чакаме момче Simple Smile Обаче докторката малко ме стресна, за БХС-то, защото риска ми е 1:460...което е под 1:500 и ми каза, че трябва да правя амнио. А докторката при която се следя каза, че няма нужда от амнио. И на мен ми се струва, че не е чак толкова голям риска. До колкото разбрах и амнио се прави до към 21 седмица, а пък аз я минах вече...
Миналата седмица и аз си купих възглавницата от Хиполенд и засега съм доволна, по-бързо заспивам, но ми се струва, че ще ѝ разкажа играта докато дойде момента с кърменето  Laughing От десетина дни обаче се събуждам от изтръпване в краката и чак вчера разбрах, че е от недостиг на магнезий и сега хапвам банани Simple Smile
Малко дълго стана, ама като не съм писала скоро  Laughing
Лека вечер!

# 50
  • София
  • Мнения: 54
И моята ФМ мина. Всичко с бебето е наред, момиченце чакаме. Майка му не е съвсем ок, но всичко ще се оправи...

# 51
  • Варна
  • Мнения: 289
Деситка да ме отбележиш само че и ние чакаме момченце, термин 18.03 , за да се орентираш по лесничко като ме издирваш в списъка.

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Момичета, днес е последния ми работен ден, така , че мисля да се отдам на растящия си корем. Ще се радвам ако  ме включите, макар и закъсняла. Терминът ми е на 5ти март - чакам момиченце Simple Smile

# 54
  • България, София
  • Мнения: 16
Момичета, днес е последния ми работен ден, така , че мисля да се отдам на растящия си корем. Ще се радвам ако  ме включите, макар и закъсняла. Терминът ми е на 5ти март - чакам момиченце Simple Smile
Добре дошла!  Peace

Добро утро, момичета! Аз като никога станах вече много рано будна. Вечер рано рано ми се доспива, въртя се и едвам дочаквам да стане сутринта и да дойде време за ставането.
До къде стигнахте с покупките за малчуганите? Ние нищичко не сме купили още... newsm78

# 55
  • Мнения: 367
Добро утро и от мен.
mrunkalce аз първо си взех една шапчица,след ФМ , после от Англия поръчах космонавтче и гащеризончета,като дойдат ще пусна снимки.След нова година почвам по-сериозните покупки,че нищо не пазя от Вики. Blush

# 56
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен:) Да благодаря на препоръчалите чая от лайка - спах прекрасно и от хиляда години за първи път станах напълно наспана:) То било много хубаво!
Днес ще има ли някой на курсовете в Лабиринта? Аз днес ще ходя за първи път:)
Иначе аз съм взимала досега само разни дребни нещица - бодита, чорапки... Имам подарени слинг и спално чувалче... и май е това:) И аз предвиждам след нова година по-сериозното пазаруване:)
Хубав ден от мен!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро и от мен!
Добре дошла на новата мама Варненка в групата - увеличаваме варненските бебета, айде че момичета ни трябва да има повече в града:)). Аника и аз съм в болнични от началото на Ноември но само официално, иначе си ходя всеки ден до офиса, свършвам това онова и после гледам да почивам. На йога мисла да оптитам да ходя, тук едно момиче спомена и ми звучи добре идеята.
Аз покупки още никакви не съм правила.....как ви се радвам само като Ви чета и гледам в Фейсбука кой какви сладки неща е накупил. Първо аз малко се страхувам и второ си нямам никаква ама никаква идея от къде да започна т.като ми е за пръв път. Четох някъде че се започвало от шапка Simple Smile) ще видя кога ще се престраша и аз.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 44

Добро утро, момичета! Аз като никога станах вече много рано будна. Вечер рано рано ми се доспива, въртя се и едвам дочаквам да стане сутринта и да дойде време за ставането.
До къде стигнахте с покупките за малчуганите? Ние нищичко не сме купили още... newsm78

Добро утро и от мен. И аз да се впиша в групата на нощните птици. Кошмарна нощ ooooh!, от кръста на долу вече болежки всякакви - таз, сухожилия, корем от време на време. Явно голямо наместване на органите пада Thinking То не бяха възглавници между краката, зад кръста. Посрещнах си сутринта в експерименти.
mrunkalce, и аз не съм напреднала с покупките. Като Ванчето и аз една шапчица купих само, но вече доста любопитно разглеждам магазините и започнах да следя за промоции. Мисля обаче вече към втората половина на декември да се активизирам.
Казаха ми, че мн. често в Карфур пускат на доста по-ниски цени дрешките на Дисни (които иначе са от по-скъпите). Много са сладурски и вече чакам с нетърпение, за да купя някое боди на нашия юнак.
Хубав ден smile3525 newsm51

# 59

Общи условия

Активация на акаунт