Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 31 212
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 165
линийките от бгмамма нещо днес не се показват, да се надяваме че е временно

# 31
  • Мнения: 0
И аз имам проблем с лентичката.Или не се показва изобщо или като се опитам да я направя наново се изписва само линка,когато публикувам нещо.Вече сигурно 10 пъти я правих и нищо.И когато кликна на промени профила след като я направя не ми показва,че се е запаметило,а пак си стои така.Незнам в мен ли е грешката или нещо се е бъгнало.

# 32
  • Мнения: 0
Определено има бъг в системата, дано се разреши скоро.

Аз днес влизам в 23 г.с. еха, как лети времето!

Намерих инфо за лекции на Ла Лече за кърменето http://lalechebg.com/2012/10/november-2012/ , мисля да посетя неделя. Някой иска ли да се организираме?  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте,
Деси благодаря за новата  тема !  newsm51
И аз имам голям проблем със съня и се дължи на това че ставам често до WC, a и с този корем ми е много неудобно. Имам една обикновена възглавница която слагам между краката и така спя. Мисля че върши същата работа, като тези който купувате. По гръб ми е много неудобно..
Много обичам понеделниците защото влизам в нова седмица Simple Smile от днес съм в 22  newsm44
Незнам , но имам чувство че времето минава много бързо...
РОСАУРА и аз съм като теб със сутиените Blush и аз си намерих 85C от H&M и дано като родя не остават чак такива че немога да се възприема изобщо.
Чао Чао от мен

# 34
  • Мнения: 16
Цоп и аз в групата на неспящите Wink,ставам често и при всяко обръщане се събуждам,схващам се,абе екстри отвсякъде Simple SmileАз на 16сти съм на преглед и дано същия ден направим и ФМ,нямам търпение Simple Smile

# 35
  • Мнения: 105
ЧЕСТИТА ни нова темичка   bigdance2  bigdance2 Днес цял ден съм по разходки и пак ви изтървах, а в 7 часа имам среща със бъдещото човече и след това се включвам да се отчета lovekiss

# 36
  • Мнения: X
Алекс 23, за съжаление има мнооооого такива дечица. Когато се преместихме да живеем тук, където сме в момента, бях изумена от 8-годишния Боян, който си играе на площадката сам. Верно, живее през блок, т.е. има да пресече една улица и да си отиде до блока, но все пак..... Това беше докато не се запознахме с Никола, 7 г., сега първолак, чиято майка работи на пазара до нас и пуска детето да обикаля с колелото квартала. Дала му е GSM... Първото дете е без баща, но второто има - и като го питам, добре, къде е татко ти - ми вкъщи вика, спи.... И аз съм гледала първото си дете сама и съм запозната с трудностите, но някои неща са непростими!
 
Росаура, аз също гледах списъка с лекциите и тази най-много ми хареса, може и да се стегна и да отида. За захранването ми е рано още мисля, а пък и се смятам за запозната! Предишната също не ми е важна, аз нямам колебания дали трябва да кърмя и съм убедена в ползите.

Ивелина, обикновено бюста след време /след кърменето/ се връща към нормалните си размери.

# 37
  • Мнения: 2
честита ни нова темичка.Много е хубава,браво Деси!

# 38
  • Мнения: 570
привет и от мен в новата тема  Hug
Муни, аз да ти препоръчам Марков  Peace Според мен, а и не само, той е най-добрия специалист по хващане на аномалии. Аз понеже съм с генетичен проблем и въпреки амниоцентезата държах той да ме гледа  Peace Доц. Димитрова също е прочута с професионализма си, но те съветвам да отидеш при него за второ мнение. Малко е сложно с часовете, но отивай на място и ако трябва ще го причакаш и ще му обясниш  Peace Също и като ходиш в Майчин дом - отскочи до генетиката и искай консултация с проф. Кременски. Човека е вече възрастен, но може да ти даде мнение. Според мен би трябвало да те посъветват да направиш амниоцентеза, ако не излезе тромбофилия. Ако е тромбофилията, стискам палци да си наваксате растежа с почването на медикаментите  Hug
Аз да се оплача, че имам ужасни болки в кръста  Tired Все едно нещо ми се е захапало, облекчава ме разтягане, но седнала ми е трудно да стоя, правя също. Сякаш нещо се притиска по гръбначния стълб.
За гръдната обиколка да се включа - с предната бременност бая ми нарастнаха, но след раждането направо си станаха като млекоцентрали, нищо общо с моите си гърди  Tired Тъкмо спрях да кърмя и се поспушиха и пак съм бременна  Mr. Green Сега съм на етап големи и напръщели за кеф на мъжа ми. За сега се трае, ама като знам, че още ще растат  Crazy

# 39
  • Мнения: 371
Добър вечер коремчета  Hug  Новата ни тема е страхотна, Деси благодаря   bouquet

Аз днес бях на ЖК - качила съм 4 кг. от началото до сега, здраве да е  Simple Smile Дадоха ми и направления за изследвания- пкк, урина, ще ги правя тези дни и така...
Иначе нищо ново около мен, работя, и може би ще работя до края на годината поне  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 37
Запис и от мен.Много хубаво заглавие. Аз днес цял ден бях на вън на разходка, сигурно съм минала над 5-6 км. Сега обаче усетих умората в кръста и краката. Хубава вечер Simple Smile))

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 505
tea_blue, благодаря за рецептата .Сега ще пробвам тази с меда.

# 42
  • София
  • Мнения: 423
Деситка, страхотно оформление  Peace Може ли само да номерираш темите, че набързо ще се навъртят и после не можеш да им хванеш края. В първия пост слагат линкове към поредните теми.

Аз си влизам в сутиените, не че не са ми се уголемили гърдите, ами сигурно заради това, че всички са ми тип Уондърбра, търпят трансформации.  След месец-два ще търся направо с капачета за кърмене.
Сутринта имах премеждия в тоалетната. Уж нямам запек, а си поседях половин час вътре, чак се изплаших по едно време. Пак си започвам овесените ядки с к. мляко сутрин, че е страшно да се напъваме сега.

# 43
  • Мнения: 34
Привет и от мен!
Рядко се включвам, защото още си ходя на работа и съм заета, но се надявам от 1 декември да изляза в болничен (ако ме огрее) и да ми е по-леко.
Аз засега нямам проблеми със съня, но доста се натоварвам през деня, ставам раничко и сигурно затова спя без да се будя.

# 44
  • Мнения: 0
Гери,бъди предпазлива с канелата защото при бременност не се препоръчва в големи дози-предизвиква контракции.Аз да ви се оплача,голям стрес 2 дни...оказа се че моя приятел е развил херпес зостер и аз доста се изплаших,но след като прочетох в нета и се посъветвахме с лекари се поуспокоихме.Не е заразно,а и за всички като мен прекарали варицела няма опасност.То аз за бебка се притесних иначе не се шашкам.Моята док ми каза да се тъпча с витамини и фрешове едно извесно време за да не ми пада имунитета,та така.
Усмивки мами и гуш на коремчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт