Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 31 214
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Хайде и аз в новата тема:) Сутринта бях на консултация и моят малък мъж расте всъщност голям:) Аз напоследък имам някакви проблеми със съня...  Tired
Както преди можех да спя по 9 часа, сега всичко ми се схваща, боли ме кръста, будя се през 5 минути... абе не е добре положението. Нямам проблеми със заспиването, но после много се будя. А мъничето даже не мърда толкова нощем, не е от него... не знам защо е така. Някой да се справя с такива проблеми?

И аз така заспивам си нормално и като стана да пишкам после се въртя цяла нощ. Не знам от какво е. Преди пиех лайка около 30 минути преди лягане и ме успокояваше спях си нормално. Като спрях започнаха безсъниците. Пробвай с чай от лайка може да ти подейства.

# 16
  • България, София
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug
desitkad благодаря за нея, суперска е Simple Smile   bouquet
и аз се присъединявам към не спящите и въртящите се. В началото доста си поспивах, ноо вече не е така. Ще пробвам още тази вечер с чайчето Simple Smile

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Desitkad,благодаря за новата тема!
Всички май сме от въртящите по цяла вечер.А пък ме мъчи една суха кашлица, боря я с чайчета,мед и ломон.
Днес бях на ЖК-мерене на кръвно, големина на корема,теглене/на доверие  Laughing, т.к.няма кантар/, пуснаха ми изследвания- кръв и урина.И така...бебоците видяхме.
Още нищо, ама нищо не съм им купила.
Това е от нас!Голям мързел и спокойствие ме е обзело.
Лек и хубав ден на всички!

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема.Предната ми се стори,че така бързо я изписахме Simple Smile

Аз имам едно питане.В предната тема беше обсъждано за контролните изследвания,които се пускат и в 5-ти месец.До момента съм правила само веднъж в 3-ти месец.Моя док не ми каза последния път,в който се видяхме,а сега понеже отсъстваше за малко,аз влязох в 6-ти месец.Та интересува ме дали е късно вече да ги пусна и дали има значение,че не е било в 5-тия месец?

Хубав и слънчев ден    lovekiss

# 19
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен! Може ли да ме включите на първата страничка с термин 18.03.2013г. с момченце, втора бременност. Simple Smile Усмихнат ден на всички! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 26
Честита   да ни е новата темичка Grinning Само хубави неща да четем.
Desitkad,благодаря за новата тема! Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 307
Gencheva777, не вярвам да е проблем да се пуснат и сега изследванията 

Като се замисля и аз започнах да спя неспокойно ... Много ми изтръпват ръцете, като спя на една страна  Thinking и постоянно се въртя  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен! Hug Страхотна нова тема!Благодаря,desitkad!

Deni_ze,Mrunkalce и аз съм ви съседка,поне бях де!Моите родители живея в Манастирски ливади от 2години,а иначе цял живот съм живяла в бл.206 (води се Красно село,но си е до Бъкстон) Simple Smile От 5г живея в Англия,но Живот и здраве,мисля да изкарам лятото в Бг и ще се радвам да се запознаем Simple Smile

Хубав ден!

# 23
  • Мнения: 367
Привет и от мен  Hug
За спането и аз се въртя по цяла нощ,замислила съм се да си купя възглавница от тези които после стават и за кърмене.Някой ползвал ли е такава,има ли разлика в съня Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
Привет и от мен  Hug
За спането и аз се въртя по цяла нощ,замислила съм се да си купя възглавница от тези които после стават и за кърмене.Някой ползвал ли е такава,има ли разлика в съня Simple Smile

Да ни е честита новата темичка!  Heart Eyes

И аз имам проблеми със съня повече от преди и си взех такава възглавница от Хиполенд, слагам между краката и под корема леко и си я гушкам, много по-добре се спи, иначе ме боли долу кръста.
Чай от лайка с мед или мляко с мед, от както почнах точно преди лягане да пия спя доста по-добре. И друга зависимост открих - след физическа разходка поне час два на ден се спи като бебе!
Някой пита за йога студио - аз ходя в Дивали, на Княз Борис 71, но сега се местят на Денкоглу 42 към площад Гарибалди. Има часове понеделник в 19:15 и четвъртък и понеделник в 17:45, а след 2 седмици почва теоритичен курс "Вълшебните 9" - лекции за хранене, раждане, духовната връзка с детето и т.н. давам инфо понеже ми е прясна от снощи като разпитах и аз. Вече ще ходя в четвъртък в по-ранния час.

Вчера обиколих за сутиен и се оказа, че от чашка B съм минала на почти D  Laughing Едва си намерих едно C 85 от Заза, малко ми дойде скъп, но е страхотен! Единствено мъжът ми се кефи колко съм пищна  Party

За ФМ, аз си мислех, че съм ходила на първата, а тя била втората. Така де, значи на най-важната съм отишла, никой не ми е казвал, че трябва преди 19 седмица да ходя, правих само биохимичен скрининг. Важното е, че всичко е наред и нашият мъж расте адски бързо т.е. корема ми! Simple Smile

Усмихнат ден, коремчета!

# 25
  • Мнения: 11
Vania_84, аз съм харесала една във Вис Виталис, има нещо като гранулки в нея и е супер приятна на пипане, мисля да я пробвам. Но реално не знам дали проблема е с възглавницата, аз иначе имам една, която размятам по цяла нощ, но пак нещо не ми е удобно...
 Мисля да пробвам с чай, но нали имаше нещо с лайката, че не бивало да се прекалява? Аз по принцип обожавам, но не знам дали може да пия всяка вечер.

geri_di, две бабини рецепти за кашлица от мен. И двете изпитани, и двете работят. Едното - нарязваш на едро лук, поръсваш го обилно със захар, оставяш го да стои. Когато пусне сокче, се пие по една чаена лъжичка 2-3 пъти на ден. Другата рецепта: голяма супена лъжица мед, към нея чаена лъжичка сода и чаена лъжичка канела. Бъркаш много, пак по една чаена лъжичка на няколко пъти. И двете са ми помагали много пъти и поне е сигурно, че са 100% безвредни Blush

# 26
  • Варна
  • Мнения: 107
Desikad, благодаря за новата тема.  bouquet
Искам да споделя с мамите от Варна, че вече 2 пъти ходя на йога за бременни и се чувствам много добре. Заниманията са вторник и петък от 9.30 до 11 ч. Ако някой иска да посещава с мен или се интересува от инфо за мястото, да ми пише на лични или във фейсбук, за да не се получава като реклама.
Хубава седмица коремчета!

# 27
  • Мнения: 367
ROSAURA и аз в Хиполенд я гледах,явно ще си я купя,дано има ефект и при мен,ако не за кърмене ще е доста удобна.
tea_blue аз мисля да я ползвам по скоро за подпиране докато спя Simple Smile оттам смятам да докарам удобство,а не за спане.Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 107
Някой да има идея защо ми е изчезнал подписа и ако може да ми напомни как се правеше, ще съм му благодарна:)

# 29
  • Мнения: 367
lokitoki отиваш на профил,после пак профил вляво и подпис ,там слагаш линка който си харесала за линийка.

Общи условия

Активация на акаунт