Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 31 236
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За киселини дъвча едни Tums Чист калций са и вече съм питала лекаря си за тях. Гледам обаче да прибягвам само в краен случай иначе се опитвам първо с газирана вода, мляко с мед и всякакви такива.

# 706
  • Мнения: 15
Mime-to, благодаря ти  Hug Ще действам към януари по въпроса, като се поуспокоят сайтовете след коледното пазаруване.

# 707
  • Мнения: 1 144
Ох, Маймунке, как го закъса толкова, чак до глюкоза... идея си нямам, трябва лекар да ти предпише. Захранвай се и при теб май е задължително витамини!

# 708
  • Мнения: 101
За киселините доктора ми изписа Bio anacid. Когато се появят киселини се смуче по едно хапче, бързо действат и съм доволна. Преди не можех да мигна по цяла нощ.

# 709
  • Мнения: 0
При киселини хапвам ябълка:) Взела съм си от тези жълтите  Hug

# 710
  • Мнения: 16
Ох,тези киселини...гадна работа,на мен в началото ми помагаха зелените ябълки,по една чаша хладко прясно мляко сутрин също помага.
Лека ви нощ от нас,тоест от мен,защото младежът като гледам засега не му се спи Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 423
Киселините засега ме пропускат, даже не знам какво е чувството.
Залягам да търся бои за сладки да видим какво ще скалъпим с една приятелка за тази Коледа   chef

# 712
  • Мнения: 570
Mime-to, поздравления за ЕБХ. Ние се пробвахме, имахме известен успех, но бързо се отегчихме, въпреки моите опити  Tired Сега и многократните ги оставихме...просто са му неудобни след като проходи  Rolling Eyes Но ще си ги ползвам за новият човек  Peace
За помпата...мога да споделя какво се случи с мен. Не съм използвала с Наско и честно да си призная много се радвам, че не влезнах във филма с доизцеждането. В болницата, след слизането на млякото, както обикновено става, гърдите ми бяха адски болезнени и тежки. Даже си спомням, че първата нощ не спах от вълнение, че съм родила  Blush втората не спах от болки в шевовете, а третата от болки в гърдите  Crazy В стаята имахме кантар и го мерих бебето преди и след кърмене - не беше мръднал и 1грам  Tired Много се бях притеснила и тогава една стара педиатърка ме посъветва да не цедя, а да слагам бебето на гърда много често. Случвало ми се е да цедя на ръка съвсем малко, когато са се препълвали и съм имала напрежение.

# 713
  • Мнения: 1 144
Киселините засега ме пропускат, даже не знам какво е чувството.
Залягам да търся бои за сладки да видим какво ще скалъпим с една приятелка за тази Коледа   chef

Миме, аз от Хит взимам бои за сладки.

# 714
  • София
  • Мнения: 423
А, мерси, значи да не бързам с поръчката, преди да ги погледна  Hug

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 И моите киселини се върнаха... Cry
 Смуча Био-анацид по предписание на доктора, облекчение имам и от газирана вода, но внимателно с нея, че съдържа доста флуор.

# 716
  • Мнения: 105
За помпата и аз мисля да изчакам, все пак във всяка аптека ги има, дано да нямам проблеми с това. Изгледах клипчето и да  ви кажа честно аз всяка вечер се стискам така  Embarassed от любопитство и си излиза капчици прозрачна течност, а един път на скоро ми се случва в тези капчици се появиха по мънички бели  newsm78.
За киселините до преди малко бяхме на гости в кумовете, те чакат бебе май месец живот и здраве, та тя ми се оплака, че много я мъчат от всяка храна и се получават и нищо не пиела а си ги търпяла, аз от самото начало нямам такива неща, но си спомням, че имаше една седмица умирах от гастрит и пиех талцид..Пробвайте го от лекар знам, че е позволен  Peace

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 44
Добро утро Hug,
Гледам, че коментирате киселините. И аз съм с много киселини още от самото начало. Дъвча Талцид, но гледам повече от 2 на ден да не приемам (макар, в листовката е упоменато, че може и по повече) Също мн ми помагат капките ИБЕРОГАСТ. Предписа ми ги наскоро гинеколога за стомашни неразположения (аз съм с гастрит от дете, до 4-я месе нон-стоп повръщах, сега от време на време гадене или киселини)Чак ме е яд, че не го питах за тези проблеми по-отдавна , ами търпях. Капките са изцяло билкови, също много облекчават. При нужда по 20 капки. Не повече от 3 пъти на ден.
Иначе започнах и аз малко по малко с покупките. Тези дни доста се развихрих, голям мерак. Накупих бодита с късо ръкавче, с дълго, 1-2 комплектчета. Страхотно е усещането preggo newsm44 . Възнамерявам до към средата на януари да съм поприключила с покупките от списъка и да се отдам на мързелуване в големите студове. Още от сега мн. ми отмалява кръста, като тръгна по магазините най-много час, час и половина и се прибирам.
Хубав ден ви желая и леко бременеене!  preggo stork-boy stork-girl

# 718
  • София
  • Мнения: 241
Който има време за йога
http://www.moetodete.bg/zdravni-novini/jogata-namalyava-depresiy … a-bremennost.html


За помпите и аз съм ползвала най-обикновена от аптеката ,която е ползвала Марта и ми е вършила чудесна работа.

# 719
  • Мнения: 2
Добро утро коремчета  preggo
Oлеее голямо въртене пада по цяла вечер още от сега... Много неудобно ми е...
Кайнарска манмунке още предния път когато говорихме за килограми и ти каза че си - 3кг досега а термина ти е няколко дни след  моя, доста се зачудих но не посмях да кажа нищо. Сега виждам че това те притеснява... Според мен ние не може да ти помогнем а трябва да говориш с лекаря ти... Защо не можеш да ядеш, повръщаш ли? Пиеш ли витамини???
 И аз нямах апетит,но все пак гледам да похапвам... Да не говорим за месото че насила го ям и знам колко е гадно да не ти се яде а трявба да го правиш. Но като знам че е за бебе... Недей да приемаш глюкоза на своя глава... говори с лекар задължително...
Хубав ден от мен!  newsm51



Общи условия

Активация на акаунт