Превоз (таксиметров) за дете/ученик или абонамент

  • 1 936
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 201
Здравейте, дали някой може да даде препоръка за изгоден начин за превозване или ползване на абонамент за превоз от домашен адрес до детска градина и от градина до дом.адрес на дете, всекидневно заедно с родител?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз ползвам такси всеки ден до ДГ. Не е далеч - 3 автобусни спирки, но все бързам и в студа... По-удобно ми е. Бях пращала запитвания до различни такси компании за абонамент. Не за намаление. Такова не дават. Основно исках да са не повече от 2-3 шофьори, една кола в повечето случаи, евентуално да сложим наше столче... Оказа се невъзможно. Всяка сутрин се обаждам. Би могла да поискаш кола за целия месец, ако сте готови по едно и също време. Аз никога не знам дали ще съм готова  Mr. Green И затова е така.
Веднъж един шофьор каза, че е поел ангажимент всеки ден да води дете и да го връща от училище - без придружител. Пуска си апарата и му дават 1лв. допълнително. Има редовни клиенти, на практика.
При нас 2-3 пъти седмично е един шофьор, но той така е решил и при възможност поема повикването.
Така че опитай с лична договорка!

Общи условия

Активация на акаунт