American Horror Story Asylum - тема 6

  • 15 056
  • 728
  •   1
Отговори
# 375
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Колко костни кухини имаме? Тва сериозно.  Thinking

# 376
  • Мнения: 10 948
Момичета, с риск да стана досадна, мога ли да помоля за линк съм 5 епизод? Не го откривам  Sad

# 377
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Колко костни кухини имаме? Тва сериозно.  Thinking

Копипействам от другаде:

Плоски са костите на черепния покрив, гръдната кост, ребрата, лопатката и горната част на тазовата кост. Те образуват кухини, в които са поместени важни органи.
На главата - черепна, носна, очна кухина.
По краката - ставни кухини.

# 378
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Момичета, с риск да стана досадна, мога ли да помоля за линк съм 5 епизод? Не го откривам  Sad

http://DMCA-removal-from-Google/torrents/183192/
 Hug Hug Hug Hug

# 379
  • София
  • Мнения: 39 382
Брой не знам, но от разширеното изучаване на биология помня това- голяма черепна кухина, около главния мозък, пълна с ликуид- течност, която пази мозъка от травми. Костите на лицевия череп покриват няколко- синуси, назални, орбитални, орална.
На страничната част са слепоочните ямки и още едни, ама ето, че не помня Thinking

# 380
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 403
Гледах. Няма да чета назад, не мога да наваксам 10 страници.

# 381
  • Мнения: 10 948
Момичета, с риск да стана досадна, мога ли да помоля за линк съм 5 епизод? Не го откривам  Sad

http://DMCA-removal-from-Google/torrents/183192/
 Hug Hug Hug Hug

Гуш от мен и сърдеееечно благодаря....

# 382
  • Мнения: 6 519
Божееей колко съм проста , че чак умна   Crazy  след като титулувах Синухе в лоботомист , който си е прост трепанатор , тук си е разлял мозък(с кора) Mr. Green Пуце , Бум  Hug 
Скрит текст:
В компроматите обърках Катлийн Търнар с Кати Бейтс  и после 10страници се възхваляваха ИСТИНКИТЕ звезди  bowuu

# 383
  • Мнения: 48
Само при мен ли Замунда е толкова недружелюбна или не търся както трябва?


А, и при мен е същата. Два епизода не са качвани в HD.  Crossing Arms
Сарк, третата на Saw.  Peace




Плоски са костите на черепния покрив, гръдната кост, ребрата, лопатката и горната част на тазовата кост. Те образуват кухини, в които са поместени важни органи.
На главата - черепна, носна, очна кухина.
По краката - ставни кухини.

[/quote]



УжаЗз...  Тъкмо забравих ужаса от миналогодишната биология... не очаквах, че точно тук ще се срещна отново с него.  Grinning Еее, нещо не ми се получи цитата, ще прощавате.  Grinning

# 384
  • София
  • Мнения: 39 382
Прощаваме ти, ама само днес Mr. Green
Гледа ли, гледа ли? Нали за РД го пазеше...

# 385
  • Мнения: 48
Прощаваме ти, ама само днес Mr. Green
Гледа ли, гледа ли? Нали за РД го пазеше...

Да, гледах. Даже и коментирах по-назад.  Grinning

# 386
  • Мнения: 4 684
Гледах. Няма да чета назад, не мога да наваксам 10 страници.

Фръц, аз изчетох 20. Naughty Поне коментирай, де. Mr. Green

# 387
  • Мнения: 3 735
Трепанаторите май не са бъркали в черепното съдържимо, лоботомистите тва праат.  Twisted Evil

Лозунгът ми харесва! Ура!  hahaha

ПП Каква картичка, колегаShocked

# 388
  • Мнения: 6 519
Права си бе Пуцко, права си! Поне в Египет е бил последна надежда за смъртника , ей така да го проветрят дет се вика...... Wink

# 389
  • Мнения: 3 735
Ми да, ако не друго, поне това.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт