цикъл при 10г. момиче

  • 1 207
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 111
Здравейте,
на дъщеря ми 10 годишна и дойде цикъл. От няколко месеца вече си идва съвсем редовно за по4-5 дни. Притеснява ме това, че е на много кратък период . Идва и през 21-23 дни. Четох, че от 21 до 35 дни е нормално, но тя е на границата. Дали да я водя на гинеколог? Не ми се иска още толкова мъничка. Като цяло добре го понася, леко я боли  ден преди да и дойде.
Нека майките, които имат опит да споделят.
Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 3 697
Аз бих я завела на гинеколог, но може би първо бих говорила с педиатъра и/личния и лекар.

Може би ще направят изследване на хормони, също и кръвен тест за анемия. На десет години и толкова често смятам че никак не е нормално, бих се консултирала с лекар задължително.

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 215
И на мен ми дойде цикъла малко преди да стана на 11 години,рано е може би,но не съм имала проблеми с него досега,винаги си ми идва навреме.За краткия период не знам,може би трябва да се консултирате.

Общи условия

Активация на акаунт