Как махнахте ужасните бричове?

  • 61 556
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 163
Вяра, добави HIIT тренировки - здраво с горят телесни мазнини.

# 46
  • Мнения: 15 228
Вяра, добави HIIT тренировки - здраво с горят телесни мазнини.

Благодаря за съвета. Мяркала съм само тук-там за HIIT - може ли да ми дадеш малко инфо  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 8 163
Ела в "Тренировки в домашни условия". Ще ти помогнем да се ориентираш и да си избереш инструктор, чиито видео тренировки да ти помогнат най-много.

# 48
  • Мнения: 15 228
Ела в "Тренировки в домашни условия". Ще ти помогнем да се ориентираш и да си избереш инструктор, чиито видео тренировки да ти помогнат най-много.

Благодаря - ще мина през темата да метна едно око, но не съм сигурна дали там ми е мястото, защото аз тренирам в зала - та да не ви оспамя темата   Grinning

А иначе и днес тренирах краката, като накрая по време на бързото ходене направих 4 спринта по 1 мин. и мисля, че беше по-добре от само бързо ходене. Та мисля да го правя така вече. Ако не друго, то поне се изпотих хубаво Simple Smile
Сега ще направя почивка от 2 дни, че последните 3 дни тренирах всеки ден, а тези мускули трябва и да почиват все пак Simple Smile

# 49
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Такаа... сега може да ме нападнете, че си противореча, обаче да се защитя предварително, че не съм очаквала толкова голяма промяна за толкова кратко време от тренировки и хранене. На този си акъл и опит (само 1г. по-късно), не бих се подложила на LPG отново (тук си противореча  Crazy - нападайте  Laughing)
С изчистено хранене (т.е. не ям нищо що е в лъскава опаковка, бърза закуска и т.н. - придържам се към хранене богато на плодове, зеленчуци, готвена, домашна, истинска храна) и тренировки, вече бричовете съм ги свалила на минимума, като резултата е по-добър дори и след процедурите с LPG, а е безплатно, здравословно, зареждащо!

Така че - правилна храна + тренировки и нещата си идват на мястото (или си отиват оттам  Laughing )

Фея , ти си голям стимул, определено има какво да научим от теб! Благодаря ти, че отделяш време да споделяш тук и в другата тема  Hug 

П.П. Дори днес след плажа бях тооооолкова озверяла, прибрах се, хапнах чушки, домат, извара, кис. мляко, суров лешник (бях наистина озверяла) и после, вече преяла си викам "ей това ако беше мин. година, щях да нагъна някоя пица или хамбургер пътьом към дома, а днес дори не се сетих"
В един момент свикваш с определено хранене и вече дори не се сещаш за вредни храни  Peace

# 50
  • Мнения: 15 228
Много се радвам за постигнатите резултати  Hug

А били споделила какви тренировки правиш и за колко време успя да ги свалиш /както и за колко време видя първите резултати/  Praynig

# 51
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Много се радвам за постигнатите резултати  Hug

А били споделила какви тренировки правиш и за колко време успя да ги свалиш /както и за колко време видя първите резултати/  Praynig

Уф, много ми е трудно да определя, но може би след програмата на fitnessblender.com (мога да ти я изпратя, ако искаш), тя е 8 седмици, преди това правих на Руми 6 -седмичната за начинаещи и "усещане за Жена"....честно казано, може би след 4-5 месеца е най-реално да кажа.
За по-лесно следвам програми, освен горните правих и Алфа от Т25 в линка ще намериш представяне на програмата :https://www.youtube.com/watch?v=y5mPEpBT_TQ , сега правя Зузка http://www.zuzkalight.com/, като си добавям и тренировки от бб-тийм, от раздела кросфит  Peace

# 52
  • Мнения: 15 228
Много се радвам за постигнатите резултати  Hug

А били споделила какви тренировки правиш и за колко време успя да ги свалиш /както и за колко време видя първите резултати/  Praynig

Уф, много ми е трудно да определя, но може би след програмата на fitnessblender.com (мога да ти я изпратя, ако искаш), тя е 8 седмици, преди това правих на Руми 6 -седмичната за начинаещи и "усещане за Жена"....честно казано, може би след 4-5 месеца е най-реално да кажа.
За по-лесно следвам програми, освен горните правих и Алфа от Т25 в линка ще намериш представяне на програмата :https://www.youtube.com/watch?v=y5mPEpBT_TQ , сега правя Зузка http://www.zuzkalight.com/, като си добавям и тренировки от бб-тийм, от раздела кросфит  Peace


Цитат
сега правя Зузка
това го прочетох, като "Сега правя ЗУЕКА"  Joy Joy Joy Joy Joy


Много ти благодаря   bouquet.
Аз ги боря от около 1.5 месеца и затова исках да знам горе-долу кога да очаквам резултатите. Че само те ми останаха за дооформяне

# 53
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Зуека  hahaha  rotfImbo

И тук да кажа: Рим не е построен за един ден!

# 54
  • Мнения: X
Уф, много ми е трудно да определя, но може би след програмата на fitnessblender.com (мога да ти я изпратя, ако искаш), тя е 8 седмици, ...

Товарят ли се много коленете с тази програма? И ако не, може ли и на мен да ми я пратиш?

# 55
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Уф, много ми е трудно да определя, но може би след програмата на fitnessblender.com (мога да ти я изпратя, ако искаш), тя е 8 седмици, ...

Товарят ли се много коленете с тази програма? И ако не, може ли и на мен да ми я пратиш?

Ами определено не е като Шон Т, но си има дни с по-интензивно кардио. Разбира се, изпращам ти я  Hug

# 56
  • Мнения: 4 097
Запис за темата. За момента при мен все още няма ефект от предприетите действия, но знам, че процесът е бавен.

# 57
  • Мнения: 258


Уф, много ми е трудно да определя, но може би след програмата на fitnessblender.com (мога да ти я изпратя, ако искаш), тя е 8 седмици, :
TDI, Може ли да изпратиш и на мен тази програма?  bouquet

# 58
  • Мнения: 4 097
Присъединявам се към молбата за програмата.

# 59
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета, само искам да уточня, че това е програма за домашни тренировки, комплексна, има и монотонно и Хиит кардио, натоварване на различните зони, не е конкретно насочена към бричовете, но на мен ми помогна много! Изпратила съм я на който е проявил интерес.

Общи условия

Активация на акаунт