Жената Рак 7

  • 21 740
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Пишете ме и мен при вас Simple Smile 26 юни Simple Smile Рачета, здравейте!

Еее и аз съм тогава! Много яко ще си празнуваме заедно  Wink
Винаги си правя як купон за РД, независимо колко се трупат годинките.

# 16
  • Канада
  • Мнения: 264
А аз винаги имам голяма торта, с годините на нея и после  снимка за архива.
Тази година на рождения ми ден беше голямото ни местене в нов дом - и това не ме спря, след като свършихме с багажа, и лудницата от местенето понамаля, хоп тортата на масата, свещи , и снимка.
Много обичам рождения си ден

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Запис. Mr. Green
Не ми излиза темата в отговорите, то имало нова.

# 18
  • Мнения: 5
Да се мушна и аз тука  Blush Привет рачета и приятен понеделник.... (малко несъвместими неща Понеделник-приятен  Thinking ) Аз съм на 9-ти

# 19
  • Варна
  • Мнения: 133
И аз съм на 9-ти  newsm44 Вече три рачета сме на тази дата   nnnuu
Ох, колко се радвам, че имаме нови попълнения  Blush

# 20
  • Мнения: 7 062
Добре дошли на новите!    bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
Рачкиииииииииииииииииии!  Grinning

Как сте, ненагледни?
Аз съм вече лекичко на вълна Коледа, дзън-дзън-дзън-дзън, подаръци и планове. Много искам да си сложим елхичка, гирлянди, клонки, еленче и т.н. За първи път тази година ще празнуваме като семейство с него и съм нетърпелива. Много, много, много.

# 22
  • Мнения: 6 993
И аз много искам елхичка и дрън-дрън и дзън-дзън Mr. Green, но се сдържам още, искам в новата къща да я украся. Ама като гледам как върви, може направо великденски яйца да боядисвам там и да прескоча Коледата Crazy Laughing
Иначе милото ми подари плик и писмо за Дядо Коледа, едни красивчики. Трябва да си го напиша и изпратя  Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Ех, този романтик.  Grinning Напиши писмо, те желанията стават с искане, нали знаеш? Дано да успеете преди празниците с новата къща. И сред кашоните една елхица да си сложите.

# 24
  • Мнения: 6 993
Да, дано  Praynig

# 25
  • Мнения: 3 736
И на мен започва да ми става коледно, замирисва ми на меденки.  Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 768
И на мен започва да ми става коледно, замирисва ми на меденки.  Heart Eyes
Колегите от съседния офис от седмица вече са с коледна украса. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Ейййй, последно време голяма каръщина! Преди месец един изрод ми открадна златното колие, сега разбирам, че часовника на Дона Карън ми е изчезнал. Ама не просто не го намирам, а наистина го няма, защото обърнах буквално цялата къща, всички чекмеджета, гардероби, чанти и прочие. Погледнах под и зад всички мебели...Няма къде да е.  #Cussing out Или е изпаднал от ръката ми, или нямам друго обяснение. Мрън!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Ей, много сме разпиляни това раците!
Аз две години не можех да си намеря халката и годежния пръстен и мислех, че съм ги изгубила.  Cry Оказа се, че са в една кутийка в която държа други бижута, разни дървени и тенекиени, нищо че бях гледала там поне 20 пъти. ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз гледах във всички кутийки, ама няма как да не съм видяла, просто изсипах цялото съдържание. Понеже вчера погледнах уж тук-там, но нямах време. И днес не пропуснах никъде. И...няма!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт