Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 97 843
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 216
Да, това е препаратът с оцет срещу варовик на ДМ
Капус в Карфур е значително по-евтин отколкото в ДМ Peace

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]

# 62
  • Мнения: 15 379
Обърни наопаки гащичките и при следващото пускане на пералнята, трябва да излезе.
Странно, че не излиза напълно.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 328
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]
Защо не пробваш с препарата с говежда жлъчка на Хейтман, пък да видим  Crossing Arms Този, дето е с твърдата четка.

# 64
  • Мнения: 176
Гита, кво стана с гащуранките на малката госпоица?
Изпра ли ги Капус?


Абе, мАни, това моЙто явно радиоактивни ги вади  Mr. Green Същия ден поне три пъти ги натърках със сапуна, за през нощта ги накиснах, на другия ден пак натърках и ги пуснах в пералнята на 60о. И пак има, доста бледо, но е там и се вижда  ooooh![/b]
Защо не пробваш с препарата с говежда жлъчка на Хейтман, пък да видим  Crossing Arms Този, дето е с твърдата четка.
според мен с толкова третиране ще се фиксира само и спасението е пране след пране с качествен препарат

# 65
  • Мнения: 390
наакано се накисва/пере в студена вода. аз ползвам Ариел - натърквам добре, на ръка, сменям водата при нужда, пак прах. после оставям да кисне и на следващия ден бум с останалото пране на малчо в пералнята вече с бебешките препарати. ако е старо петното и не излезе след второто пране, изварявам във вряла вода, ако е бяло. при цветно ще се повредят цветовете и "прежалвам" дрехата само за вкъщи.

# 66
  • Мнения: 15 379
Наакано винаги съм прала първоначално с Капус и много гореща вода и после в пералнята.
Петна по бельото му никога не е имало, след тези инвазивни техники.
Петна от кръв се третират със студена вода, не наакано.
Макар че с добър препарат кръвта не е проблем да излезе и без предварително третиране.

# 67
  • Мнения: 390
и петна от кръв се третират със студена вода, съгласна съм. от бабите знам, че нааканото се накисва в студена вода - тогава не е имало Капус, Ариел...

# 68
  • Мнения: 15 379
Имало е домашен сапун и сапун Камбана. С Камбаната майка ми е изпирала до снежнобяло моите пелени Embarassed.

# 69
  • Мнения: 937
Здравейте момичета, с какво ще ми препоръчате да почистя силно замърсена вана?

# 70
  • Мнения: 2 216
Не знам от какво е замърсена, но препаратът който е показан в от началото на страницата или Циф ще ти свършат работа

# 71
  • Мнения: 243
Никъде не мога да намеря най-страхотния препарат на всички времена за мен - K2R  за фурна. Да не са го спряли от производство  newsm78
И още едно питане- взех някакъв неизвестен препарат за тоалетната и както винаги правя- слагам препарат и на дъската. Хубаво, ама като измих и се оказа, че тоя препарат е свалил гланца от дъската, сега стои едно матово, все едно е мръсно  ooooh! Мога ли с нещо да го оправя  Embarassed

# 72
  • Мнения: 35
K2R намерих единствено в Метро и за мой късмет беше едно единствено шише, завряно долу някъде. Как го видях и аз не знам.
А дъската според мен няма да може да я оправиш.  Sad Щом й е паднал гланца ...

# 73
  • София
  • Мнения: 3 328
В Кауфланд няма ли K2r?

# 74
  • Мнения: 243
В Кауфланд няма ли K2r?
Не Sad
Бях си купувала от Хит, но и там няма...

Общи условия

Активация на акаунт