Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 97 923
  • 758
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 176
А някой от вас ползвал ли е препарати, които са екологично чисти? Имам приятелка, която е много доволна от това веро - хем е био, хем не й дразни алергята по ръцете ... аз не съм ползвала такова, но тя е впечатлена  Simple Smile

http://-spam183-/За-дома/продукти-за-дома/Биоразградим-препарат-за-съдове-Био-Д



ползвам на Грюн Грийн екологичните веро и за съдомиялни, за тоалетна. На цената на обикновените са, а вършат по-добра работа.

и да, Феъри е в пъти по-добро веро от Пур Peace

# 631
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, с какво почиствате тоалетната вътре...напоследък забелязвам, че доместос не ми върши никаква работа, а преди бях доволна от него. Сега не знам какво да взема друго  Rolling Eyes

# 632
  • Мнения: 5 209


В момента даже пак е в промоция в Пикадили. Няма грешка.

# 633
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Guess Who, по-силен ли е от Доместос? Аз и Бреф съм пробвала, но не останах очарована, е, не беше точно показания...може би има разлика   bouquet

# 634
  • Мнения: 5 209
Ами Доместос е сгъстена белина и малко пенители. Бреф не съдържа белина, а киселини и премахва много добре котлен камък и другите замърсявания и също дезинфекцира. Различни продукти са.

Има един по-евтин Бреф, който е гола вода, но този, който показах, е много добър, оттам и по-високата му цена. До сряда в Пикадили ще е на 2.39 лв. (ако изобщо го намериш).

# 635
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Благодаря за Феърито-сега в Метро е на промоция 5л-10,31.

# 636
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Guess Who, ще го пробвам задължително   bouquet

# 637
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030


В момента даже пак е в промоция в Пикадили. Няма грешка.

Доместос пасти да яде, спрямо този Бреф.И аз съм му фенка...само го трупам като има промоция.

# 638
  • Мнения: 247
Аз пък от години ползвам Пикасат (http://www.katrin-max.com/6.%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82 … 0%A2%D0%9D%D0%90/)
Няма равен! С 1 литър карам почти година и ми излиза по 0.83лв. на месец! Mr. Green
Откакто открехнах и колежките- не мога да се отърва от почерпки. Embarassed
Пробвала съм какво ли не- то не беше кислол, всичко рекламирано по телевизия и медии- няма братче.... обаче с този хич не е така...
Преди 6 години купихме къща на село и няма да ви описвам какво беше.... #Crazy #Crazy Sick #Crazy Sick Sick Съвсем случайно попаднах на служителка на фирмата (пиеше кафе с някаква мадама на съседната маса и и обясняваше колко готини препарати има и искаше да и даде мостри, но онази се опъваше). На мен обаче толкова вече ми беше писнало, че изнахалствах Blush Blush Blush и си поисках мостри да ги пробвам. Мацката ми даде все пак (няма да ви описвам как ме изгледа)... и така... вече 6 години!
Пробвала съм още обезмаслителя, препаратите за силно замърсен под, този за баня, за камък, за ламинат,както и препаратите им за съдомиялна.
Отдавна вече съм пратила и Финиша и Сомата в архива..... само рекламите им големи.... hahaha Joy Joy
Пробвала съм и препарата за писоари (някаква по-гъста версия уж) ама не става. Naughty
Това е от мен   bouquet

# 639
  • Мнения: 35
И сигурно си дистрибутор ?!

# 640
  • Мнения: 21 282


В момента даже пак е в промоция в Пикадили. Няма грешка.
И в ДМ  Peace

# 641
  • Мнения: 2 286
Аз имам от този Бреф, доволна съм.
Но да ви питам - за другите повърности в банята става ли - за мивка, вана? Защото с Доместоса си мия цялата баня, но с Брефа не смея и само за тоалетната го ползвам.

# 642
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз имам от този Бреф, доволна съм.
Но да ви питам - за другите повърности в банята става ли - за мивка, вана? Защото с Доместоса си мия цялата баня, но с Брефа не смея и само за тоалетната го ползвам.

Аз мия с него мивката и пода на банята.Нямам проблем досега...

# 643
  • Мнения: 2 172
А този Бреф как мирише  Thinking Гадничък ли е като Доместоса?

# 644
  • Мнения: 5 975
Погледнах в сайта на ДМ- да,има Бреф на промоция, но не е този,показан на снимката от Гес.  Дали качествата му са същите?

Общи условия

Активация на акаунт