Сухи шампоани, ползвани марки и препоръки

  • 66 474
  • 173
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 243

Да споделя и аз малко разсъждения и да потърся опит. Wink

Много ми харесва сухият шампоан като продукт, купих си един "Балеа" само за да пробвам как ще бъде. Определено съм доволна и ми се иска да си взема и някакъв по-скъп и по-хубав. Чета супер добри отзиви за "Клоран" (и "на хартия" ми пасват най-добре), но от тяхната козметика за коса никак не съм доволна като цяло, така че се чудя да пробвам ли изобщо.

Миене веднъж на 10 дни ми звучи като научна фантастика!!  Laughing

# 121
  • Мнения: 2 157
emerald_eyes , според личната лекарка и сезонът предполагал за повече загуба на коса. Чуйте и какъв съвет ми даде Joy Не си мий косата веднъж в седмица(аз я мия най-малко по 2 пъти на седмица), а веднъж на 10 дена Shocked Аз само седя и я гледам Mr. Green Че аз ако я мия веднъж на десет дена, сама ще мога олио да произвеждам Mr. Green

За сезона съм съгласна по принцип.... ама второто...   hahaha
Някои хора напълно пощуряха. Вземи си добавка за коса и кожа, едни ампули срещу косопад и ако е сезонен ще мине бързо.

Веднъж на 10 дена...... Joy

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 462
Това съм и направила. От седмица пия добавки, а вчера и ампули взех. Отделно веднъж в седмицата ще й правя маска с рициново масло.

# 123
  • София
  • Мнения: 19 485
Миене веднъж на 10 дни ми звучи като научна фантастика!!  Laughing
Нищо подобно.
Това, че хората са чувствителни на тема къпане и чистота, не означава, че е суперполезно от здравна гледна точка.
Дерматолозите, а не аз, казват, че всекидневното къпане с препарати суши кожата.
Чела съм, че на място с по-чист въздух спокойно може да не се мие 10 дни.
Помислете реално - първо мием косата с разни химии, за да я изсушим и после я мажем с обратното - омазняващи маски и балсами.

# 124
  • Мнения: 2 157
Чела съм, че на място с по-чист въздух спокойно може да не се мие 10 дни.

Може и да може, но в нашата реалност си е абсурд.
Дори и в най-сухия период на косата ми, когато я измъчвах с какво ли не, 1 седмица в никакъв случай не съм можела и да помисля да не я мия. Wink

# 125
  • София
  • Мнения: 19 485
Както и да е, едва ли ще се разберем по въпроса.  bouquet

# 126
  • София
  • Мнения: 39 136
Аз нормално си я мия всеки трети ден. Понякога даже издържа и един ден повече.
Но сега зимата, с тези шапки, се омазнява много бързо /а краищата са сухи/.
Затова на втория ден пръскам малко сух шампоан в корените.
Обаче Балеата не става - много е бяла. Може би по-полека и отдалече. Ще си ползвам Батист засега.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Мия си косата всеки ден или през ден.

# 128
  • Мнения: 1 745
10 дни.  Laughing Това е по-рядко и от това да се къпеш само в неделя. Шегувам се.  Hug
Заинтригувахте ме. Има ли го онлайн този Батист да взема за всеки случай?

# 129
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Пробвах днес сухият шампоан на Батист - череша, очарована съм, спокойно ще мога да си измия косата довечера, впръсках сутринта, а аромата на череша още се усеща, косата е мека, няма бели следи и като че ли има малко обем.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Токсик,разсмя ме, Laughing bouquet и аз ще го търся този шампоан за всеки случай.

# 131
  • Мнения: 4 202
Напоследък ползвам само този от Lilly и ми харесва, особено за цената си. Балеа май не ми допадаше. Клоран свършва за 2 пръскания и съответно излиза много скъп.

# 132
  • Мнения: 892
да, Клоран наистина не е много икономичен, но като цяло съм доволна - не прави чудеса, но за още един ден ме спасява. Иначе на Клоран продуктите съм ползвала много - има такива, които много ми харесват и са подходящи за мен, но има и такива, от които въобще не съм доволна. Препоръчвам шампоана им с бадем, както и този с лайка.

# 133
  • Мнения: 2 596
10 дни.  Laughing Това е по-рядко и от това да се къпеш само в неделя. Шегувам се.  Hug
Заинтригувахте ме. Има ли го онлайн този Батист да взема за всеки случай?
Има го в Лили и Елитис  bouquet

# 134
  • Мнения: 60
И в дм също.😄

Общи условия

Активация на акаунт