Сухи шампоани, ползвани марки и препоръки

  • 66 471
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Ползвала съм на Клоран с овеса,на Рене и на Фито.За мен и трите са долу горе еднакви,но като,че ли Фито ми е фаворит Simple SmileПръскам от разстояние,като преди това съм разклатила флакона и после разтърквам с кърпа или сресвам.Ароматите са ми ок,но и аз нося тежки парфюми и може и да не ги усещам Crazy

# 46
  • Мнения: 0
 Е, явно само аз си харесвам "Шаума"-та  Simple Smile Нищо против аромата- доста е свеж:) Първият ми сух шампоан беше медицински... взех си го от аптека, но сякаш не ми действаше толкова добре. Препоръчвам ви също и продуктите на "Rene Furterer"- много съм доволна от тях Wink

# 47
  • Мнения: 0
Момичета тези сухи шампоани водят до силен косопад.Въпреки че, никъде не го описват този страничен ефект-е факт.Аз съм ползвала на Клоран.

# 48
  • Мнения: 6 214
Момичета тези сухи шампоани водят до силен косопад.Въпреки че, никъде не го описват този страничен ефект-е факт.Аз съм ползвала на Клоран.
Ползвам сух шампоан само веднъж или най-много 2 пъти месечно и не съм забелязала такъв ефект.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 404
И аз имам такива подозрения и затова гледам да не ползвам по-често от веднъж седмично. Иначе най-добрият, който съм ползвала досега е на Lush - No drought.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 878
Защо ги ползвате тия сухи шампоани? Толкова ли нямате време да си измиете косата? Rolling Eyes
Не косопад, но е странно, че изобщо ви остава коса при подобно третиране.

# 51
  • Мнения: 94
Аз съм ползвала само на Клоран, но последния флакон, който си взех ме отказа от тази марка- като напръскам и косата ми побеляваше. Пръскам от около 20 см, след като съм разклатила добре, в срок си беше, но не ми се получаваше. Тук прочетох , че има и на Фито, ще се загледам в някоя аптека по рафтовете на Фито, щом казвате, че е добър Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз го ползвам главно за бретона. Преди време и аз забелязах косопад, но тогава си го ползвах на цялата коса. За Клоран говоря.

# 53
  • Мнения: 6 214
Защо ги ползвате тия сухи шампоани? Толкова ли нямате време да си измиете косата? Rolling Eyes
Не косопад, но е странно, че изобщо ви остава коса при подобно третиране.
Мисля, че всичко е в мярката (дозата).  Peace

# 54
  • Мнения: 36
Ползвам сухи шампоани от години и то редовно, защото косата ми се омазнява на втория ден, а няма как да я мия нон- стоп. Не съм забелязала косопад в никакъв случай- преди като ползвах сух шампоан повече от 2-3 дни подред, ми излизаше лек пърхот, но затова сега внимавам и не ползвам повече от 2 поредни дни- на третия трябва да измия цялата коса задължително. Така мия косата си на 3-4 дни, което вече е нормална честота, а не през ден/всеки ден, което ми се струва безумно.

# 55
  • Мнения: 222
Още един глас за сухият шампоан на "Rene Furterer". Много съм доволна от него.Не го ползвам честно, но косата ми е с мазни корени и сухи връхчета, поради което ми се налага да я мия всеки ден, най-много през ден.С този сух шампоан косата ми издържа още 2 дни, което си е постижение, имайки предвид как се омазнява иначе.
Няма съмнение,че тези продукти са вредни за косата при честа употреба,но тя и чистата вода не е много полезна ако се злоупотребява.В този ред да мисли - всяко нещо с мярка и всичко ще е ок Wink

# 56
  • Мнения: 1 110
След покупка на няколко продукта на Клоран, получих подарък сух шампоан с овес. За мен варианта сух шампоан е подходящ само за спасяване на екстремни ситуации, като далечно пътуване например  или други обстоятелства не позволяващи измиване. Ефект има да, но той не е повече от два часа  Peace

# 57
  • Мнения: 63
Много рядко ползвам сух шампоан. Имам един на Клоран и не мога да кажа, че съм очарована. С удоволствие бих опитала друг и ще се върна да чета темата от самото начало Hug

# 58
  • Мнения: 29
Сухия шампоан е продукт без които рядко оставам. Досега съм ползвала само на Клоран и съм доволна, но наскоро ми похвалиха този на Label.M и се замислям дали да не го пробвам. Някой има ли впечатления от него?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
 За Label.M чувам само добри отзиви,но все още не съм го използвала.В Рибката са получили нов сух шампоан на Фипип Кински и съм му хвърлила око.Ще споделя отзив след като го взема Peace

Общи условия

Активация на акаунт