У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (17-та тема)

  • 20 013
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 434

Много зле според мен. Нали за Дявола от Джърси уж...

Аха, същия...

# 676
  • Мнения: 2 809
Много зле според мен. Нали за Дявола от Джърси уж...
Аха, същия...

Не съм чела какво си писала Simple Smile

Как ти се стори?

# 677
  • Мнения: 4 434
Много зле според мен. Нали за Дявола от Джърси уж...
Аха, същия...

Не съм чела какво си писала Simple Smile

Как ти се стори?

До последно си мислех, че това е една голяма мистерия, сещаш се за кое ...  Whistling Дори и самият край ми се стори такъв, но може аз да се заблуждавам.

# 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гледахте ли Сиянието снощи?  Flutter

# 679
  • Мнения: X
Ох,това Сияние..явно само на мен не ми харесва този филм! ooooh! Книгата е много хубава,ама филма..адска скука. Дори играта на Никълсън не го спасява. Confused  Гледала съм го веднъж,снощи реших пак да му дам шанс да се опита да ми се хареса. Ама не успя.

# 680
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Аз никога не съм го гледала, но този другият филм за него ми стана интересен. Какво странно има около този филм?

# 681
  • София
  • Мнения: 4 910
Гледах The Ward - хареса ми!
Неочакван край наистина!

# 682
  • Мнения: 4 434
Снощи гледах по ТВ7 - http://tv7.bg/movies/9617122.html
Равноденствие 2008, много ми хареса!

# 683
  • Мнения: 5
Ох,това Сияние..явно само на мен не ми харесва този филм! ooooh! Книгата е много хубава,ама филма..адска скука. Дори играта на Никълсън не го спасява. Confused  Гледала съм го веднъж,снощи реших пак да му дам шанс да се опита да ми се хареса. Ама не успя.
+1 Peace
книгата е много добра наистина Wink

# 684
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аха. Аха. Помня как се ослушвах наоколо, докато я четях.  hahaha
И аз като Джоуи от "Приятели" исках да я завра във фризера.  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 87
Ох,това Сияние..явно само на мен не ми харесва този филм! ooooh! Книгата е много хубава,ама филма..адска скука. Дори играта на Никълсън не го спасява. Confused  Гледала съм го веднъж,снощи реших пак да му дам шанс да се опита да ми се хареса. Ама не успя.
Тогава гледай версията на Кинг от 1997, неговата екранизация се придържа много повече към книгата.

# 686
  • Мнения: X
А,deadface,мерси! Дори не знаех,че имало версия от 97-ма. Определено ще се гледа. Peace

# 687
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Гледах "Lovely Molly". Хареса ми на мен. Добре се справи и актрисата. Peace

# 688
  • Мнения: 3 736
Ох,това Сияние..явно само на мен не ми харесва този филм! ooooh! Книгата е много хубава,ама филма..адска скука. Дори играта на Никълсън не го спасява. Confused  Гледала съм го веднъж,снощи реших пак да му дам шанс да се опита да ми се хареса. Ама не успя.

И на мен, спокойно. Изобщо от това десетилетие май само уестърните гледам с удоволствие.

Гледах ей сега Warm Bodies. Разкъртващо тъп и по-инфантилен и от Здрач. Веднъж се изсмях на "лаф", оттам нататък само цъках с възмута. Плоски, шаблонни майтапи, дебилен сюжет. Зомбитата го докарваха повече на хора със среднотежки мозъчни увреждания. "Бонус": операторът сегиз-тогиз губеше фокус. Сега вече ми е много смешно.  hahaha

# 689
  • Мнения: 48

Гледах ей сега Warm Bodies. Разкъртващо тъп и по-инфантилен и от Здрач. Веднъж се изсмях на "лаф", оттам нататък само цъках с възмута. Плоски, шаблонни майтапи, дебилен сюжет. Зомбитата го докарваха повече на хора със среднотежки мозъчни увреждания. "Бонус": операторът сегиз-тогиз губеше фокус. Сега вече ми е много смешно.  hahaha

Ммм, аз пък толкова да му се надявах... Изглеждаше забавен.  Grinning Ти от къде си го дръпна?

Общи условия

Активация на акаунт