У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (17-та тема)

  • 20 026
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736
От Замундица. Той си е забавен, по един типично дебилен начин, та недей ми се доверява, пробвай.  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 48
Ще го пробвам, но като излезе HD, че това качество няма да мога да го понеса.  Grinning

# 692
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
За "Thale" Имах големи очаквания, че много харесвам мита за "Хулдра", но се разочаровах малко. Не е съвсем лош филмът, но и субтитрите бяха под всякаква критика и това допълнително прее*а работата.

# 693
  • София
  • Мнения: 4 910
Гледах Hunger - болен филм Tired .
Напомни ми за Пъзела. Абе гадничко.

# 694
  • Мнения: 3 736
Описанието му в имдб ми напомни за Dread. Интересна ми е идеята, определено.

# 695
  • Мнения: 2
За "Thale" Имах големи очаквания, че много харесвам мита за "Хулдра", но се разочаровах малко. Не е съвсем лош филмът, но и субтитрите бяха под всякаква критика и това допълнително прее*а работата.
и аз останах малко разочарована...можеха да доразвият още историята

# 696
  • София
  • Мнения: 10 858
Снощи мернах по някои от каналите "Хотел на ужасите" 2. ПРипомних си защо не го харесвам ... Направо отвратително брутален  ooooh! Не обичам такъв тип ужаси. Чак се чудя, как е възможно някой да се кефи на такова нещо!

# 697
  • Мнения: 2 809
Гледах Hunger - болен филм Tired .
Напомни ми за Пъзела. Абе гадничко.

Да го гледам или не  Rolling Eyes

Вчера започнах The Haunting In Connecticut - изглежда интересен, но днес ще го догледам и ще видя.

Снощи мернах по някои от каналите "Хотел на ужасите" 2. ПРипомних си защо не го харесвам ... Направо отвратително брутален  ooooh! Не обичам такъв тип ужаси. Чак се чудя, как е възможно някой да се кефи на такова нещо!

Вив, този ли - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=168108&hit=1?
Аз не съм гледала нито един от хотелите.

# 698
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Гледай, гледай, на мен ми хареса.
Доколкото може да ти се хареса такъв филм, де.  hahaha

# 699
  • София
  • Мнения: 4 910
Гледах Hunger - болен филм Tired .
Напомни ми за Пъзела. Абе гадничко.
Да го гледам или не  Rolling Eyes

Гледай го. Не е лош за жанра. Ама е гаден, има много кръв и едни детайли, дето ...  Sick .
Като го изгледах, механично отидох до хладилника да проверя какво има вътре  Crazy hahaha .

# 700
  • София
  • Мнения: 10 858


Снощи мернах по някои от каналите "Хотел на ужасите" 2. ПРипомних си защо не го харесвам ... Направо отвратително брутален  ooooh! Не обичам такъв тип ужаси. Чак се чудя, как е възможно някой да се кефи на такова нещо!

Вив, този ли - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=168108&hit=1?
Аз не съм гледала нито един от хотелите.


Да Сам, тоя същия  Stop  Те са от типа клъцни - срежи ... резачки, бормашини, триони ...
Кво да ти кажа, не е мой тип.

# 701
  • Мнения: 4 370
От тук получавам много хубави предложения , за стари, но пропуснати от мен филми:
Primal Fear - http://www.imdb.com/title/tt0117381/?ref_=sr_1

# 702
  • Мнения: 2 809
The Haunting In Connecticut - много ми хареса. Препоръчвам.

Гледах и Глад - също ми хареса. И него препоръчвам.

С една дума - доволна Simple Smile

# 703
  • Berlin
  • Мнения: 11 351
Глад и аз го гледах, ама малко не е по мой вкус. Laughing
Скрит текст:
Особено пък и секса ... айде, нема нужда  Stop Аз мислех, че ако не хапнат Sick човешко, може би ще ги освободи, ама някои не доживяха, за да се провери.

# 704
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, то стана ясно, че

Скрит текст:
никого няма да освободи, още като бутнаха стената и намериха двата скелета.

А, секса според мен целеше да покаже животинското у човека, не нещо друго.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт