У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (17-та тема)

  • 20 024
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Оня ден гледах последната серия на здрач, честно да си кажа по-голяма тъпотия не бях гледал и не само тази серия а цялата сага.

# 706
  • Мнения: 2 809
А, секса според мен целеше да покаже животинското у човека, не нещо друго.  Tired

За мен това беше най- гнусната и неприятна сцена от целия филм.

Главната героиня ми беше много симпатична и я гледах с удоволствие.

# 707
  • Мнения: 5
За мен това беше най- гнусната и неприятна сцена от целия филм.

Главната героиня ми беше много симпатична и я гледах с удоволствие.
Подкрепям Peace
хареса ми филма,малко тягостен като цяло Rolling Eyesдоста брутални сцени Confused

# 708
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, много симпатична, напомни ми на Али Лартър.
Бе, доста неприятен филм.

Шадоу, аз също гледах Здрача оня ден, ма така съм се смяла, че си струваше загубеното време.  hahaha

# 709
  • Мнения: 48
Оня ден гледах последната серия на здрач, честно да си кажа по-голяма тъпотия не бях гледал и не само тази серия а цялата сага.

+1 Подкрепям с всички крайници.

# 710
  • Мнения: 2 809
30 Days of Night - хареса ми. Красив Josh Hartnett  Heart Eyes и пак онази с увисналите и вечно отворени уста - Melissa George. Толкова ми е неприятна тази актриса, а като я гледам в доста хоръри участва.

Здрач не мисля да го гледам. Първите две части ми бяха достатъчни - романтични вампири, мускулести върколаци и бля...ля...ля

# 711
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама пък е такъв смях! Аз на комедии не съм се хилила толкова, колкото на тази истерия.  hahaha

# 712
  • Мнения: 5
30 Days of Night - хареса ми. Красив Josh Hartnett  Heart Eyes и пак онази с увисналите и вечно отворени уста - Melissa George. Толкова ми е неприятна тази актриса, а като я гледам в доста хоръри участва.
добре изглеждаща блондинка,с глупав поглед,винаги е на мода Wink

# 713
  • Мнения: X
30 Days of Night - хареса ми. Красив Josh Hartnett  Heart Eyes и пак онази с увисналите и вечно отворени уста - Melissa George. Толкова ми е неприятна тази актриса, а като я гледам в доста хоръри участва.
добре изглеждаща блондинка,с глупав поглед,винаги е на мода Wink

Само дето точно тази никак не изглежда добре. Mr. Green

Втората част на 30 days of Night  по-добре я пропуснете,ако някой се колебае дали да я гледа. Не си заслужава изобщо.

# 714
  • Мнения: 87

http://www.imdb.com/title/tt2126362/
Stitches (2012)

A clown comes back from the dead to haunt those who took his life during a fatal party mishap.

Jaded Richard Grindle (Ross Noble) is the sleaziest clown working the children's party circuit in Ireland. Arriving late to one birthday, his timing is off, the bratty kids a nightmare and a prank goes horribly wrong - he falls on a kitchen knife and goes to that Big Top in the sky. Years later the same nasty kids attend another more grown up bash. Little do they know, thanks to a black magic clown cult, Stitches will be the uninvited guest of honour seeking revenge on those responsible for his untimely death. Laughs and gore combine in this twisted tale of one very bad clown.

http://youtu.be/9l5swGXOcyM
Замунда
Англ. субтитри

Свръхестествен слашър с черен хумор в духа на стари класики като "Кошмари на Елм стрийт" и "Леприкон". Не е толкова добър, но има какво да се види. 6/10

# 715
  • Мнения: 3 736
Рос Ноубъл ми е познат само като сценичен комик, интересно ще ми е да го видя в роля, мерси!

30 Days of Night - хареса ми. Красив Josh Hartnett  Heart Eyes и пак онази с увисналите и вечно отворени уста - Melissa George. Толкова ми е неприятна тази актриса, а като я гледам в доста хоръри участва.
добре изглеждаща блондинка,с глупав поглед,винаги е на мода Wink

И с постоянно открехната уста. Тя беше една от причините да не ми хареса "Торба с кости".  Confused

Не така за Здрача - както каза Саркът, по-забавен е от много комедии.  hahaha

# 716
  • Berlin
  • Мнения: 11 348
Ма той Здрач за тая тема ли е?! Laughing Айде, филмът кажи речи става, щото не четеш през 5 реда как Бела е непохватна и смотана и как на Едуард му били златисти очите.

# 717
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Кехлибарени. Кех-ли-ба-ре-ни!  hahaha

# 718
  • Мнения: 3 736
 Joy Абс, да не забравяме и рошавата коса.

Дръпнах си Stitches, ама да видим кога ще стигна до него.

# 719
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Зомбиленд, Зомбилееенд!

Общи условия

Активация на акаунт