Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 2

  • 55 908
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Точно го е казала Трой , мойта ову се мести всеки месец от 18 до към 25 ден . Ако не са тестовете и меренето на Т. няма как да я хвана . Сега след 1 година мерене и тестове разпознавам тялото си , усещам симптомите .
Сега съм в ову след спонтаният аборт и не знам дали заради това доста ЦС и напрежение в гърдите .
А като бях бременна и със синът ми и сега нямах никакви по различни симптоми от тези на предстоящ цикъл . След закаснението започваха леко гадене , често пишкане .

# 46
  • Мнения: 288
Здравейте! Цикълът ми закъснява с 4 дни. Към края на миналата седмица получих краткотрайни болки в яйчниците, нещо като прерязване. Гърдите ме болят от около 4-5 дни. Тест не съм правила. Мисля да изчакам още 2-3 дни.

# 47
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 12
Nazar Boncugu  това което си написала звучи обнадеждаващо. Направи си тест не знам защо се измъчваш с чакане. Аз направих още преди закъснение и си показа втората черта- да много бледа но си е беше там Simple Smile Успех !
А относно календара за ову. да при всеки е различно, но примерно както е при мен при редовен цикъл на 27 дни овуто си ми е 13-14ия ден. И все пак се случи чак след 6-7 месеца
Правете любов, когато е писано ще се случи. просто организма чака СЪВЪРШЕНИЯ момент и гени!
Успех!   bouquet

# 48
  • Мнения: 288
Nazar Boncugu  това което си написала звучи обнадеждаващо. Направи си тест не знам защо се измъчваш с чакане. Аз направих още преди закъснение и си показа втората черта- да много бледа но си е беше там Simple Smile Успех !
А относно календара за ову. да при всеки е различно, но примерно както е при мен при редовен цикъл на 27 дни овуто си ми е 13-14ия ден. И все пак се случи чак след 6-7 месеца
Правете любов, когато е писано ще се случи. просто организма чака СЪВЪРШЕНИЯ момент и гени!
Успех!   bouquet

Благодаря! Теста не го правя, за да не остана разочарована.

# 49
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте! Цикълът ми закъснява с 4 дни. Към края на миналата седмица получих краткотрайни болки в яйчниците, нещо като прерязване. Гърдите ме болят от около 4-5 дни. Тест не съм правила. Мисля да изчакам още 2-3 дни.

Аз ли нещо не разбирам или тук няма въпрос  newsm78
Интересно ми е, като не си направите тест и цикълът се появи , да кажем утре, разочарованието няма ли да е по-голямо, отколкото, ако направите тест на 2-ри ден закъснение, видите 1 черта и следващите 3 дни не са изпълнени с напразни надежди. Един тест е 3-4 лв все пак.

# 50
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 12
Ей, хора не бъдете зли !
Момичето споделя и щом според теб пънче-мънче в коментара й няма въпрос защо отговаряш !
Отношението към мен беше същото когато аз писах по тази тема. Е заядохте се с мен и какво няма значение вече съм част от друга тема.Не мога да разбера защо така в тази тема вместо да се подкрепяме някои хора злобеят. Не искам да казвам по-силни думи и да наранявам някого, но с негативно мислене няма как да ви се случат хубави неща!

# 51
  • Мнения: 3 242
Хайде стига с това злобеене, комплекси, подкрепяне и не знам си още какво! Не знам защо това са редовните изрази на всяка втора в форума! И къде изобщо го видя това злобеене. За мен поста на Nazar Boncugu е меко казано неадекватен, тъй като нито пита нещо, нито пък иска да си направи тест. Ако иска просто да си поговорим ОК, ама нека бъде ясна какво иска, а не ние да гадаем.
Така, че eluludata спести си по силните думи...

# 52
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 12
Спестила съм ги !
Ами тогава, защо въобще я има тази тема за споделяне на мнения!
 Защо не е озаглавена - "Мислиш, че си бременна - ами направи си тест и не задавай глупави въпроси ! "
Аз определено приключих тук!
Успех от сърце ви желая на всички!

# 53
  • Мнения: 3 242
Супер, леко бременеене Wink

# 54
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Във форума съществуват теми за споделяне на емоциите, трепетите и вълненията на всяка една жена, която опитва да се сдобие с дете. Те са насочени към емоционалната страна на бебеправенето:
Бебеправене тема 20
Настоящата тема е създадена за да ориентира жените кога е подходящото време за зачеване и за тест за бременност, както и за евентуалните първи симптоми и кога се появяват.
Тъй като "бебеправене"-то има много страни - емоционални, чисто практични, здравни и т.н. форумът е разделен на подтеми, за да може всеки да се ориентира лесно и да зададе своя въпрос в съответната подтема. Всяка тема има заглавен пост, в който е дадена основна информация за проблема, който се разглежда в темата и е препоръчително потребителите да четат поне заглавния пост. Всеки модератор на тема е положил усилие за да създаде темата и в най-кратък вид да даде най-важната информация по въпроса.
Никой не иска да бъде груб, но за съжаление никоя от нас няма вълшебно кълбо, което да ни отговори на въпросите. Затова насърчаваме жените да не се страхуват и да си направят тест, защото ранното установяване на бременност може да спести много тревоги.

# 55
  • Мнения: 1 846
Nazar Boncugu  това което си написала звучи обнадеждаващо. Направи си тест не знам защо се измъчваш с чакане. Аз направих още преди закъснение и си показа втората черта- да много бледа но си е беше там Simple Smile Успех !
А относно календара за ову. да при всеки е различно, но примерно както е при мен при редовен цикъл на 27 дни овуто си ми е 13-14ия ден. И все пак се случи чак след 6-7 месеца
Правете любов, когато е писано ще се случи. просто организма чака СЪВЪРШЕНИЯ момент и гени!
Успех!   bouquet

Благодаря! Теста не го правя, за да не остана разочарована.
А аз все си мисля, че само аз съм така. Peace
Успех на всички в темата.  bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Хей, момичета!  newsm03
Здравейте!
Четейки ви осъзнах, че няма за къде да отлагам "бебеправенето" (много ми хареса думичката)... и също така четейки ви започнах да планирам нещата едно по едно...
В четвъртък имам записан час за гинеколог и ще си направя преглед с цитонамазка. Казах на мъжа ми, че спираме да купуваме презервативи и той остана доволен...  newsm53
Относно "ову"-то... много сложно ми се видя... календара, който ми предложихте е подобен на този на телефона ми. То всъщност е програмка за изчисление... ЗНАМ, че не може да е точно, а е само ориентировъчно и че тези календари са по-скоро за да се отбелязва цикъла, но... реших в началото да не се втурвам да меря температури и такива неща, а да си изпробвам късмета... До сега толкова години, в които имам сексуален живот не съм забременявала, но и съм се пазила де... имало е няколко пъти ситуации, след които съм чакала трепетно датата на следващия си цикъл, но не е имало "аварии"...
Ще продължа да ви следя и да ви споделям моите мисли и вълнежи...
Хубав ден!!!

# 57
  • Мнения: 434
Хей, момичета!  newsm03
Здравейте!
Четейки ви осъзнах, че няма за къде да отлагам "бебеправенето" (много ми хареса думичката)... и също така четейки ви започнах да планирам нещата едно по едно...
В четвъртък имам записан час за гинеколог и ще си направя преглед с цитонамазка. Казах на мъжа ми, че спираме да купуваме презервативи и той остана доволен...  newsm53
Относно "ову"-то... много сложно ми се видя... календара, който ми предложихте е подобен на този на телефона ми. То всъщност е програмка за изчисление... ЗНАМ, че не може да е точно, а е само ориентировъчно и че тези календари са по-скоро за да се отбелязва цикъла, но... реших в началото да не се втурвам да меря температури и такива неща, а да си изпробвам късмета... До сега толкова години, в които имам сексуален живот не съм забременявала, но и съм се пазила де... имало е няколко пъти ситуации, след които съм чакала трепетно датата на следващия си цикъл, но не е имало "аварии"...
Ще продължа да ви следя и да ви споделям моите мисли и вълнежи...
Хубав ден!!!

Здрасти,ЕваБ.!   bouquetУспех в бебеправенето,но ми се струва,че си за тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681799.0
или тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=689817.0

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Bibo! Благодаря, че ме насочи към тези темички Simple Smile
Още утре ще ида да си купя тест за О. и пресметнах, че в събота трябва да го направя...
Благодаря ви, че ме тласнахте към "действия"...

# 59
  • Мнения: 159
Здравейте момичета!От доста време ви чета,но вече имам повод да пиша и аз (поне се надявам).От 3 месеца бебеправим и този месец имам доста симптоми - виене на свят,болки в кръста и постоянна температура между 37.0 и 37.4 .Не чакам да ми дойде на 01.12.Мислите ли че е рано за тест?..все си викам ще изчакам ,но само за това мисля..  Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт