Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 2

  • 55 913
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Звезден^Прах Благодаря ти много за съветите. Само да те питам колко време е един курс на прием на антибиотик?

# 31
  • Мнения: 3
И на мен ми эакьснява 5 дни.На 3я си направих тест-отрицателен.Гьрдите ми са много подути и ме болят,не е  така  като преди цикьл.надявам се тоэи пат да няма фалшиви тревоги. EFP

# 32
  • Мнения: 6 395
xixi27

Зависи каква е схемата и какъв е антибиотика  Peace. Обикновено се изчаква една -две седмици и се пускат изследвания , за да се види как се движат показателите. Ако искаш ми напиши какви изследвания сте направили и какви са ви били показателите, какво сте пили, ако мога ще те посъветва.

Аз съм един от щастливците от успешно оттървалите се от тази гадинка, преди години. Беше ми я лепнал бившият. Излекувах се чак след като се разделихме с прием на ципрофлоксацин- двукратно, през период от време ...тая гадинка е устойчива, но не е страшна, важно е само да се спазва въздържанието от секс до пъкно излекуване, за да не си я подмятате помежду си...тогава се лекува трудно, от опит  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 709
Здравейте!...
Чета ви предпазливо и не се намесвам, но след новината на Troy се осмелявам и аз да пиша...
Аз съм на 38 и мислех, че съм безнадеждно престаряла за първо дете... Simple Smile
От друга страна май и не правим нищо кой знае какво по въпроса... и с един път секс седмично едва ли скоро ще променим ситуацията...
Нещо ме е обзела меланхолията и вашите бодри и позитивни постове ми помагат Simple Smile
Хубав ден на всички!!!

На 36 съм преди 5години почнахме опити обаче се оказа, че мъжа ми има
проблеми и се примирихме, подредихме си живота така че няма да имаме бебе - ипотека, втора работа и т.н. И виж ти изненада тъкмо се отказахме и се оказах бременна, така че не се отчайвай. Само че за сведение ми е  второ дете. Което е по-лошо защото не знам как ще кажем на каката която е на 17 и каквато е егоистка, чакаща бала си с нетърпение, ще има войната вкъщи

# 34
  • Мнения: 187

На 36 съм преди 5години почнахме опити обаче се оказа, че мъжа ми има
проблеми и се примирихме, подредихме си живота така че няма да имаме бебе - ипотека, втора работа и т.н. И виж ти изненада тъкмо се отказахме и се оказах бременна, така че не се отчайвай. Само че за сведение ми е  второ дете. Което е по-лошо защото не знам как ще кажем на каката която е на 17 и каквато е егоистка, чакаща бала си с нетърпение, ще има войната вкъщи

Връщаш ме години назад, когато майка ми ми съобщи, че е бременна. И аз бях на 17. Идваше ми да я убия Laughing Когато роди, се изнесох много скорострелно. Тя ми каза, че разбира. Дори мисля, че ако можеше, щеше да избяга с мен Grinning
Успех!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 879
mysterious, Love your Smile, благодаря ви за позитивните отговори Simple Smile
Всъщност ако трябва да съм честна, ние не сме започнали да правим сериозни "опити", защото аз все имам някакви "проблеми" от типа на:
- стара съм
- на работа не е подходящия момент
- лизинга на колата
- да свърши лазерната епилация... (това последното е шеговито)...

Сигурна съм обаче, че много скоро ще съжалявам ако продължавам да се мотая...
Надявам се, че четейки вас ще се поразбързам... тъкмо днес ми е първи ден от цикъла... и виждам според календара на телефона ми, че на 7-ми съм в овулация... Сигурно звуча лаишки, но никога преди не съм се интересувала от тези неща и сега ще се втурна да почета... но от друга страна не искам да "психясвам" и да искам нещата да се случат "СЕГА и ВЕДНАГА"!
Благодаря на всички за вниманието и търпението да ме изслушате...
Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 1 846
Здравейте!...
Чета ви предпазливо и не се намесвам, но след новината на Troy се осмелявам и аз да пиша...
Аз съм на 38 и мислех, че съм безнадеждно престаряла за първо дете... Simple Smile
От друга страна май и не правим нищо кой знае какво по въпроса... и с един път секс седмично едва ли скоро ще променим ситуацията...
Нещо ме е обзела меланхолията и вашите бодри и позитивни постове ми помагат Simple Smile
Хубав ден на всички!!!

На 36 съм преди 5години почнахме опити обаче се оказа, че мъжа ми има
проблеми и се примирихме, подредихме си живота така че няма да имаме бебе - ипотека, втора работа и т.н. И виж ти изненада тъкмо се отказахме и се оказах бременна, така че не се отчайвай. Само че за сведение ми е  второ дете. Което е по-лошо защото не знам как ще кажем на каката която е на 17 и каквато е егоистка, чакаща бала си с нетърпение, ще има войната вкъщи
Това е много хубава новина, жалко че и майка ми нямаше такава новина когато аз бях на 17г. а се оказа болна...не искам да си спомням кошмара през който минах тогава! Предпочитам да имах братче или сестриче от колкото майка ми да е болна и да и се налага операция от която даже не знаех дали ще оживее. Не е хубаво, човек да е егоист тогава научих този урок от живота понеже и аз не исках майка ми да е бременна, тъй като бях малка но след като научих че е болна вече предпочитах бебето пред това да загубя майка си!
Благодаря, че ми припомнихте колко е лошо да си егоист и че това понякога играе лоши шеги.
 Peace

# 37
  • Мнения: 3 242
mysterious, Love your Smile, благодаря ви за позитивните отговори Simple Smile
Всъщност ако трябва да съм честна, ние не сме започнали да правим сериозни "опити", защото аз все имам някакви "проблеми" от типа на:
- стара съм
- на работа не е подходящия момент
- лизинга на колата
- да свърши лазерната епилация... (това последното е шеговито)...

Сигурна съм обаче, че много скоро ще съжалявам ако продължавам да се мотая...
Надявам се, че четейки вас ще се поразбързам... тъкмо днес ми е първи ден от цикъла... и виждам според календара на телефона ми, че на 7-ми съм в овулация... Сигурно звуча лаишки, но никога преди не съм се интересувала от тези неща и сега ще се втурна да почета... но от друга страна не искам да "психясвам" и да искам нещата да се случат "СЕГА и ВЕДНАГА"!
Благодаря на всички за вниманието и търпението да ме изслушате...
Хубав ден!


Няма каледар който да може да ти изчисли овулацията, камо ли да ти каже че с сигурност си имала такава. За това и има тестове за овулация, фоликометрия и мерене на температура ... всичко останало е пунта мара .

# 38
  • Мнения: 1 846
mysterious, Love your Smile, благодаря ви за позитивните отговори Simple Smile
Всъщност ако трябва да съм честна, ние не сме започнали да правим сериозни "опити", защото аз все имам някакви "проблеми" от типа на:
- стара съм
- на работа не е подходящия момент
- лизинга на колата
- да свърши лазерната епилация... (това последното е шеговито)...

Сигурна съм обаче, че много скоро ще съжалявам ако продължавам да се мотая...
Надявам се, че четейки вас ще се поразбързам... тъкмо днес ми е първи ден от цикъла... и виждам според календара на телефона ми, че на 7-ми съм в овулация... Сигурно звуча лаишки, но никога преди не съм се интересувала от тези неща и сега ще се втурна да почета... но от друга страна не искам да "психясвам" и да искам нещата да се случат "СЕГА и ВЕДНАГА"!
Благодаря на всички за вниманието и търпението да ме изслушате...
Хубав ден!


Няма каледар който да може да ти изчисли овулацията, камо ли да ти каже че с сигурност си имала такава. За това и има тестове за овулация, фоликометрия и мерене на температура ... всичко останало е пунта мара .

И въпреки всичко като минах преглед и лекарката ми каза кога ми е овулацията горе долу се оказва, че този календар не е никак зле: http://calendar.zachatie.org/work/LogOut и той показва горе долу същото време, което е предполагаемо разбира се. Peace

# 39
  • Мнения: 84
mysterious, Love your Smile, благодаря ви за позитивните отговори Simple Smile
Всъщност ако трябва да съм честна, ние не сме започнали да правим сериозни "опити", защото аз все имам някакви "проблеми" от типа на:
- стара съм
- на работа не е подходящия момент
- лизинга на колата
- да свърши лазерната епилация... (това последното е шеговито)...

Сигурна съм обаче, че много скоро ще съжалявам ако продължавам да се мотая...
Надявам се, че четейки вас ще се поразбързам... тъкмо днес ми е първи ден от цикъла... и виждам според календара на телефона ми, че на 7-ми съм в овулация... Сигурно звуча лаишки, но никога преди не съм се интересувала от тези неща и сега ще се втурна да почета... но от друга страна не искам да "психясвам" и да искам нещата да се случат "СЕГА и ВЕДНАГА"!
Благодаря на всички за вниманието и търпението да ме изслушате...
Хубав ден!


Здравей отново Ева Б.   bouquet Наистина бих ти дала съвет но май вече започваш да го осъзнаваш живота е твърде кратък за да отделяме време на малките неща наистина е хубаво да осигурим добро бъдеще на наследниците си но покрай тези мисли забравяме наистина кое е най важно аз съм на 21 и също имаме планове за бъдещето ни и чак тогава да мислим за дете но осъзнах че времето си тече и годинките минават!! За по добро начало бих те посъветвала да отидеш на лекар и да те прегледа обстойно да провери дали всичко е наред и дали организмът ти на тези години ще отвърне на желанието ти понякога наистина просто се случва но понякога когато вече искаш това да стане трябва да следиш овулацията и всичко останало и дано Бог ви дари с мъничък подарък!! Желая ви го от сърце  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 242
mysterious, Love your Smile, благодаря ви за позитивните отговори Simple Smile
Всъщност ако трябва да съм честна, ние не сме започнали да правим сериозни "опити", защото аз все имам някакви "проблеми" от типа на:
- стара съм
- на работа не е подходящия момент
- лизинга на колата
- да свърши лазерната епилация... (това последното е шеговито)...

Сигурна съм обаче, че много скоро ще съжалявам ако продължавам да се мотая...
Надявам се, че четейки вас ще се поразбързам... тъкмо днес ми е първи ден от цикъла... и виждам според календара на телефона ми, че на 7-ми съм в овулация... Сигурно звуча лаишки, но никога преди не съм се интересувала от тези неща и сега ще се втурна да почета... но от друга страна не искам да "психясвам" и да искам нещата да се случат "СЕГА и ВЕДНАГА"!
Благодаря на всички за вниманието и търпението да ме изслушате...
Хубав ден!


Няма каледар който да може да ти изчисли овулацията, камо ли да ти каже че с сигурност си имала такава. За това и има тестове за овулация, фоликометрия и мерене на температура ... всичко останало е пунта мара .

И въпреки всичко като минах преглед и лекарката ми каза кога ми е овулацията горе долу се оказва, че този календар не е никак зле: http://calendar.zachatie.org/work/LogOut и той показва горе долу същото време, което е предполагаемо разбира се. Peace
То всеки може да ти каже долу горе кога може да ти бъде Simple Smile но на това се казва гадаене Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 709

[/quote]

И въпреки всичко като минах преглед и лекарката ми каза кога ми е овулацията горе долу се оказва, че този календар не е никак зле: http://calendar.zachatie.org/work/LogOut и той показва горе долу същото време, което е предполагаемо разбира се. Peace
[/quote]
Този календар го ползвам/х за да не забравя кога ми е идвало за последно. Знам точно кога съм забременяла щото в този месец го правихме само 1 път Embarassed и според календара не съм била в овулация/минала е 5 дни преди това/ така че май всичко си е божа работа

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Не знам въпроса дали ми е за този форум,но ще попитам.С моя мъж си правим бебе.Изчислих си овулацията и той свършваше в мен.В момента ми закъснява няколко дни,боли ме всеедно ще ми дойде цикъла,имам огромна тежест в гърдите и от 2 дни ме боли и кръста.Правих си тест този понеделник,но беше отрицателен.В чужбина съм и незнам дали да ходя на лекар или да изчакам да повторя теста.А тук за лекар се чака около месец ,а дотогава ще се побъркам.Моля ви дайте ми съвет!!!

# 43
  • Мнения: 84
Здравейте на всички!
Не знам въпроса дали ми е за този форум,но ще попитам.С моя мъж си правим бебе.Изчислих си овулацията и той свършваше в мен.В момента ми закъснява няколко дни,боли ме всеедно ще ми дойде цикъла,имам огромна тежест в гърдите и от 2 дни ме боли и кръста.Правих си тест този понеделник,но беше отрицателен.В чужбина съм и незнам дали да ходя на лекар или да изчакам да повторя теста.А тук за лекар се чака около месец ,а дотогава ще се побъркам.Моля ви дайте ми съвет!!!

здравей Angel_28 и аз живея също в  чужбина мога ли да те попитам къде си с точност? Simple Smile
защото и тук е така но принцип би трябвало да има как да си изкараш здравна карта? Peace ще ти дам пример ако искам да отида на преглед в генералната болница там трябва да се редя да си запиша час който може да е след месеци  #2gunfire
Според мен поразпитай как стоят нещата там ако вече и тогава няма как да се доредиш по рано може да идеш на частник който взима скъпо.. ако пък ли не изчакай за повторен тест  Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 3 242
Здравейте на всички!
Не знам въпроса дали ми е за този форум,но ще попитам.С моя мъж си правим бебе.Изчислих си овулацията и той свършваше в мен.В момента ми закъснява няколко дни,боли ме всеедно ще ми дойде цикъла,имам огромна тежест в гърдите и от 2 дни ме боли и кръста.Правих си тест този понеделник,но беше отрицателен.В чужбина съм и незнам дали да ходя на лекар или да изчакам да повторя теста.А тук за лекар се чака около месец ,а дотогава ще се побъркам.Моля ви дайте ми съвет!!!
ОВУЛАЦИЯ НЕ СЕ ИЗчИСЛЯВА! НЯМА МЕТОД ЗА ИЗчИСЛЕНИЕ НА ОВУЛАЦИЯ!
ЕДИНСТВЕНИТЕ МЕТОДИ ЗА СЛЕДЕНЕ НА ОВУЛАЦИЯТА СА ФОЛИКОМЕТРИЯ, МЕРЕНЕ НА ТЕМПЕРАТУРА, ТЕСТОВЕ ЗА ОВУЛАЦИЯ И СЛЕДЕНЕ НА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ!


Не знам защо ви е толкова трудно да разберете какво ви се говори! Календара показва само ориенторовъчно и може да има разминаване, както не може да установи дали има някакъв проблем. Това че календара показва, че на един си кой ден трябва да имаш овулация не значи, че изобщо ще имаш такава.

Общи условия

Активация на акаунт