Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 2

  • 55 919
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 846

 
Нека се напълни темата с такива  Heart Eyes

Да, нека. Hug  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 480
записвам се да ви следя   bouquet

# 17
# 18
  • Мнения: 150
здравейте искам и аз да се запиша за темата закъснява ми вече втори ден правих си тест ама беше EFN понеделник съм на преглед дано теста да е бил грешен стискайте палци  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 19
  • Мнения: 1 846
здравейте искам и аз да се запиша за темата закъснява ми вече втори ден правих си тест ама беше EFN понеделник съм на преглед дано теста да е бил грешен стискайте палци  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Praynig Стискаме.

# 20
# 21
  • Мнения: 3 242
здравейте искам и аз да се запиша за темата закъснява ми вече втори ден правих си тест ама беше EFN понеделник съм на преглед дано теста да е бил грешен стискайте палци  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Трябва да имаш поне 10 дена закъснение за да може доктора да види нещо, на този етап само кръвен и уринен тест могат да покажат. Така че не си хаби парите.

# 22
  • Мнения: 37
Здравейте! Записвам се в темата, защото не чакам на 24-ти този месец. Малко пред история: Имам един мисед-юли месец тази година. Последваха изследвания, по искане и съвет на доки, въпреки че е първи аборт, за което му благодаря, защото открихме хламидии. Естествено след изследванията лечение и се надявам вече всичко да е наред. Миналия месец ми дойде на 28-ми, като по-предния месец ми закъсня с 5 дни. Иначе цикълът ми е стабилизиран и си идва на 28 дни. Но този месец забелязах оцветяване в бледо червено на церквиалната слуз не на 10, когато горе долу се очаква овулацията (която не следя, освен с пресмятане и усещане),  а на 8-ми. Тогава имахме полов контакт и после чак на 11-ти ноември. Та мисълта ми е мога ли да се надявам чудото да е станало? И това, че съм имала кървене ако допуснем, че е овулационно наистина, може ли да се предполага за по ранна овулация. Знам, че има малко дни докато разбера, но имам нужда просто да споделя емоциите и надеждите си след всичко. Вече гледам позитивно и сякаш съм събрала сили и надежди, и въпреки всичко имам нужда от подкрепа и позитивизъм. Благодаря на всички и се извинявам ако поста ми е досаден!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Здравейте!...
Чета ви предпазливо и не се намесвам, но след новината на Troy се осмелявам и аз да пиша...
Аз съм на 38 и мислех, че съм безнадеждно престаряла за първо дете... Simple Smile
От друга страна май и не правим нищо кой знае какво по въпроса... и с един път секс седмично едва ли скоро ще променим ситуацията...
Нещо ме е обзела меланхолията и вашите бодри и позитивни постове ми помагат Simple Smile
Хубав ден на всички!!!

# 24
  • Мнения: 150
мерси за информацията трой но аз и без туй тази година не съм ходила на преглед ще отида профилактично ако до понеделник не ми дойде ще станат 6 дни закъснение лекарката не може ли да ми пусне такива изследвания  newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 84
Здравейте!...
Чета ви предпазливо и не се намесвам, но след новината на Troy се осмелявам и аз да пиша...
Аз съм на 38 и мислех, че съм безнадеждно престаряла за първо дете... Simple Smile
От друга страна май и не правим нищо кой знае какво по въпроса... и с един път секс седмично едва ли скоро ще променим ситуацията...
Нещо ме е обзела меланхолията и вашите бодри и позитивни постове ми помагат Simple Smile
Хубав ден на всички!!!


здравей Ева Б.  Heart Eyes ако имате голямо желания за детенце няма да е лошо да се постараете повече не е късно да изживееш това прекрасно изживяване.. макар и на тези години стига всичко да е наред с теб и мъжа до себе си..   bouquet
всяка една жена заслужава да прегърне мъничко човече  newsm32 Peace желая ви успех бъдете живи и здрави дай боже скоро да се похвалиш, но трябва постоянство и желание  Heart Eyes
 Two Hearts

# 26
  • Мнения: 6 395
xixi27
Кървенето може да е от всичко, няма как да гадаем, но е важно

1во - да сте излекували хламидиите и да сте установили това с тестове-кръвни показатели. Какво пихте и колко време след антибиотика и какви тестове пуснахте?И двамата ли се тествате и ви бяха отрицателни резултатите? Хламидалната инфекция атакува цервикса/иначе казано шийката/ и е възможно от там да е кървенето.
Какви други тестове за ППИ правихте?Много често дори т.нар - овулационно кървене е заради инфекция на репродуктивните органи.  Имаш ли направена микробиология и/или ДНК тест или тест-микробиология  в специализирана клиника за трихомони, уреаплазма и микоплазма, в обикновенните лаборатории не могат да ги засекат и дават фалшиво -отрицателни.

2ро Как следиш овулацият? Освен по външни белези, каквато е цервикалната слуз? Тестове или температурна графика?


За теб, предвид и аборта, е много важно да тестваш всички полово предавани- ти и мъжа ти и да са чисти.  Peace

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 18:16 от Звезден^Прах

# 27
  • Мнения: 3 242
мерси за информацията трой но аз и без туй тази година не съм ходила на преглед ще отида профилактично ако до понеделник не ми дойде ще станат 6 дни закъснение лекарката не може ли да ми пусне такива изследвания  newsm78 newsm78 newsm78
Какви изследвания искаш? То ако почнем да правим изследвания всеки път като ни закъснее до къде ще я докараме освен да луднем:-)
Иначе кръвен тест за бременост и сама можеш да си пуснеш, просто отиди в някоя лаборатория и искай да ти го направят.

# 28
  • Мнения: 37
xixi27
Кървенето може да е от всичко, няма как да гадаем, но е важно

1во - да сте излекували хламидиите и да сте установили това с тестове-кръвни показатели. Какво пихте и колко време след антибиотика и какви тестове пуснахте?И двамата ли се тествате и ви бяха отрицателни резултатите? Хламидалната инфекция атакува цервикса/иначе казано шийката/ и е възможно от там да е кървенето.
Какви други тестове за ППИ правихте?Много често дори т.нар - овулационно кървене е заради инфекция на репродуктивните органи.  Имаш ли направена микробиология и/или ДНК тест или тест-микробиология  в специализирана клиника за трихомони, уреаплазма и микоплазма, в обикновенните лаборатории не могат да ги засекат и дават фалшиво -отрицателни.

2ро Как следиш овулацият? Освен по външни белези, каквато е цервикалната слуз? Тестове или температурна графика?


За теб, предвид и аборта, е много важно да тестваш всички полово предавани- ти и мъжа ти и да са чисти.  Peace

Изследвала съм почти всичко от това, което си ми написала. Но след лечението не сме изследвали резултата, защото доки каза, че стойностите падат по - бавно и така или иначе може да са подвеждащи и ни препоръча да изчакаме малко. Следващата седмица съм на преглед. А за това ние не правим категорични и редовни опити още, защото чакаме все пак и доктора да ни даде зелена светлина. Просто имам съмнения за тогава... няма да се впускам в подробности Simple Smile защо имам съмнение Simple Smile Иначе лечението си го проведохме и аз, и мъжа ми. Но изследванията за хламидии пуснах само аз. Както и токсоплазмоза, цитономазка, за рака на маточната шийка (не знам точно как се казваха тези изследвания ), гъбички, и още  едно, но не е пред мен листа за да го назова точно. Само хламидията ми беше положителен.
Знам, че бързам .. но съм събрала всичката сила и вяра, този път всичко да е наред. Иначе овулацията не си я следя нито с тестове, нито с БТ.

# 29
  • Мнения: 6 395
Не е трябвало да подновявате опитите преди пълното излекуване с доказано отрицателни резултати. Важно е също да се тестват уреаплазма и микоплазма, както и не обща микробиология за трихомони, защото не ги хващат/личен опит/

Подобно кървене се случва най-често от възпаления на шийката.

Кога ти беше последният цикъл? Ако предполагаемата овулация е била на 8ми, а последният сексуален контакт на 11ти , може да направиш утре тест и да се счете за показателен  Peace, поне до някъде.

И все пак е важно да изчистите въпросите за ППИ и хламидиите, особено. Те саупорити гадинки, които много засягат женската репродуктивна система и за съжаление в повечето пъти не се изчистват с един прием на антибиотици и ако и на двамата партньори не е пускана контрола след антибиотика е напълно възможно реинфектиране, което е много опасно, защото това извънземни/вирусо-бактерия/ има и кофти навика да мутира и да става резистентно на антибиотици.

За това е много писано и е хубаво да се знаят тези неща, за да не си бласкате главите след това, съвет отчовек минал по този път , който иска само да ви помогне да не губите безценно време   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт