СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема

  • 27 927
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 24 467
Един брой Българ бе износен чинно миналата година, моят много си го хареса, околните- също.  Laughing Той си е пазарувал и други тъпотийки подобни и наистина им се радва.

# 721
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
При тях все още са модерни фингърите  Laughing Тениска не е лошо , но няма да уцеля размер.  Peace
Имаме срок до 20 да го купим.

Бързо оздравяване на детенце.

# 722
  • Мнения: 456
Мамич ,гледай детенце да е добре, пък  оценки до края ще има пре-много. Те тепърва започват. И на всеки дял, и класни, и от изпитване.
И ние ще подаряваме на момче. Аз си позволих и поръчах по интернет тениска от поредицата на  Българ - тук много се котира тая простотия. Миналата година подарихме чаша с рисуван на нея комикс от поредицата ( по изрична молба на подаряващия), та тази година реших го изненадам и сама подбрах подаръка, но съм сигурна, че ще се хареса.
Ако искате, ще ви пусна линка

Давай моля те, че и нас ни иннтересува.

# 723
  • Мнения: 5 411
Ми нещо не се отваря, но принципно като напишеш в гугъл " българ" и ще ти даде линк към страницата. Поръчва се  от" fun schop"-а.  А ето и още нещо инересно:  http://www.ex3m.bg/shop
Аз поръчахй и някои неща от Store.bg - има така модерните чанти през рамо, портмонета, и любимите на моите деца играчки  Laughing Laughing Laughing

# 724
  • София
  • Мнения: 62 595
Цоцоланке, сори че давам акъл, ама няма какво да я чакаш, а я започвай с народните лекове срещу настинка! По-добре един ден да остане вкъщи, ако се наложи, но да се оправи, отколкото да влачи на училище! Много е важноо тази година да ги опазим колкото се може по-здрави, че е много лошо като пропуснат нещо от курсове и частни уроци. Относително по-малко за загубите, ако отсъстват от училище, отколкото от курс или урок, защото на курсавземат за един ден материал за седмица, също и на уроците, а в училище само един час.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да оздравява Рая бързо,че празници и ваканция идват! Hug

Това с разменянето на подаръци го правиха само в 5ти клас и се спря.

# 726
  • София
  • Мнения: 285
gold, отърквам се - дано прихванем и ние hahaha Само така!
ginger tea,аз ще предпочета олимпиадата
Пробен изпит по БЕЛ ще има на 16.12, неделя в Образователни технологии, моята я пращам.
В "Образователни технологии" само деца от техните курсове ли могат да ходят?

Не могат и външни срещу 25лв на изпит по 1 предмет
Благодаря!

# 727
  • Мнения: 4 936
Абе, хора, на какъв език си говорите?
Какво е това Българ? А фингър?

Ужас.. точно научих, че синегдохите и апосиопезите не са вид ракообразни  Mr. Green и сега пък това..

# 728
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Нещо такова имаше и в литературата .

Аз дълго време казвах - плоскост която ми звучи като DVD , ( а то MDF  hahaha )

А фингър да не е нещо като моя аватар, ама друг .............  Joy .

А булгар (освен турското значение) и аз не разбрах ЩО Е  newsm78 , аа  коригирам се , било българ

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 19:44 от Dorothy

# 729
  • Майничка
  • Мнения: 12 654
Дороти, фингърите са едни ню-ню скейтбордчета, които се управляват с пръсти.

# 730
  • Мнения: 4 936
 newsm78 може и синеКдоха да е...

ама звучи като... Ох, как ми липсва Богоров..

щеше апосиопезата да е 'замълчаване', а градацията -'натъртване' може би, антитезата щеше да е 'противопоставяне', а чуждите думи щяхме да ги учим само по ЧЕ!

# 731
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти, фингърите са едни ню-ню скейтбордчета, които се управляват с пръсти.


 Joy Joy Joy Joy Joy - ох да играчки за пръсти имам го такова, никой не му обръща внимание, а е толкова полезно.


newsm78 може и синеКдоха да е...

 

Е анджек де  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 4 936
 newsm78 на едно такова колелата ми бяха задръстили прахосмукачката, Twisted Evil т.е само аз съм назад, не и детето

# 733
  • София
  • Мнения: 18 177
Малко майтап, гарниран с малко математика на тема уравнения (почивка от геометрията) искате ли?

Ако  към трицифреното число с цифра на десетиците  седем и с  4 по-малка цифра на стотиците, показващо броя майки, редовно четящи седмокласната тема към началото на учебната година, прибавим най-голямото двуцифрено число, ще получим  бройката мами, четящи темата днес. Броят им днес е пак  трицифрено число, което представлява числото от началото на учебната година, но прочетено в обратен ред. Ако се знае, че в деня на изпита по математика, мамите на форумния балкон ще са 5 пъти повече от днес четящите, то колко мами ще четат темата   в изпитния ден през май? hahaha


Ама без бабешки сметки, а с направено уравнение..
На тема БЕЛ.  Учили сме  и ние някога градация, но я зовяхме възходяща и низходяща. А когато щерката преди две години я нарече климакс и антиклимакс, си паднах да се хиля на  аналогията, която си направих с  една особена възраст с хормонални изменения при жените.... Joy Близко до въпросната дума ми се стори звученето.

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 19:55 от eine in Rente gegangene Nixe

# 734
  • Мнения: 8 567
Е ли възможно да е четирицифрено число?  #Crazy
2365

А когато щерката преди две години я нарече климакс и антиклимакс, си паднах да се хиля на  аналогията, която си направих с  една особена възраст с хормонални изменения при жените.... Joy Близко до въпросната дума ми се стори звученето.

И аз, четейки,  веднага направих тази асоциация. Joy

Общи условия

Активация на акаунт