Бебеправене тема 20 - В зимните студени дни, действаме усилено за две черти!

  • 16 947
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 869
Добро утро и от мен!
Тази сутрин ще сложа по едно чайче за тези, които го обичат:


и закуска, каквато много харесвам и смятам скоро да спретна:



Весе, чакаме темичката с нетърпение - дано тя е нашата щастлива и да се похвалим скоро с двете чертички и сладка малка точица в коремчето. Този бебок на снимката е наистина голям сладур. Ти продължаваш ли да пиеш Вечерната иглика и всички останали добавки, които вземаше? Аз забелязвам, че от ден-два нямам никакъв косопад и тенът ми се е избистрил. Вероятно е от витамините, което е страхотно странично действие Simple Smile.
Иве, къде е почерпката, мило? Май си я смушила за из път  Laughing Приятно изкарване!
Саше, дано имаш коледно бебе, точно ще му е времето по нова година да се загмезди на топличко.
Нелка, ще се борим, няма начин. Наистина това следене много затормозява, особено след като си видяла, че няма проблеми. Спокойствие и бебчо ще дойде.
Прегръщам ви всичките и ви желая лек и спокоен петък! Гууушшш  Hug



# 676
  • Марс
  • Мнения: 102
Добро утро, момичета!

Иве, честито за новата придобивка! Леко и безаварийно шофиране с нея и едно хубаво детско столче да я краси колата! След 9 месеца надявам се да се похвалиш с превозно средство за коледното чудо  1stroller
Блу, аз ще пропусна чайчето, но от закуската ще опитам всички изкушения... Благодаря!

# 677
  • Мнения: 9
Добро утро, момичета! Пожелавам приятен и изпълнен с емоции ден.
Искам да попитам за какви витамини говорите всички, изчетох голяма част от нещата които сте писали, но явно съм пропуснала това. Ще помоля ако не е проблем да ми обясните

# 678
  • Мнения: 2 965
Добро утро и от мен!  bouquet
Блу, мерси за закуската и чайчето! И аз вече пих кафе, чай и закусих, от всичко!  Mr. Green
Иве, ами аз утре съм на работа до обяд, после ще украсим елхата и къщата със синчето, а и разбира се през уикенда ще се бебеправи, това са важните ми дни!Днес и ЦС е по засилена и се поразтяга, ще видим следобеда теста какво ще покаже! На теб ти желая също бебеправен уикенд!  Hug
Випедже, страшен малък сладур!  Hug
Момичета прегръщам ви всички и ви желая приятен ден. Днес е последен ден от месеца, утре е вече 1-ви декември. Дано новия месец и карая на годината ни донесът по един бебок в коремчетата ни!  Hug Лек ден и целувки от мен!  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 1 073
Добро утро момичета   food010

Съншайн и ти ли на Дуфастон? Защо? По каква схема го пиеш? Извинявай за многото въпроси, но ми стана любопитно, тъй като не знам много за Дуфастона. До колкото разбрах регулира цикъла. Исках също да питам дали мога да си взимам ФК в комбинацията с Дуфастона. Вчера не я пих, а забравих и да спомена на док., че я взимам и не исках пак да я притеснявам да и звъня за това.

# 680
  • Мнения: 2 022
Добро утро, сладурани!  Hug
Ивелинке, честита ти кола! Да си я караш безаварийно!!!  Hug Докато кажа : Кога ще ни повозиш?... и ти тръгна на път... и никаква почерпка не се вижда  newsm78  
vipege, страхотен беборан ни пожелава Добро утро!  Hug
Блу, чайчето и закуската са супер! Браво на теб!  Hug
Дани, работи бързо и като се върнеш цопвай в новата темичка!  Hug Чакаме те!
За всички други, дето още не са се събудили:  Hug Hug Hug Веси, Съншайн, Тоничка, Нелка, Лемон, Принчипеса, Сао, Ева, Ахинора, Пивал, Кристина, Кристи, Тонилив Надето.... и всички други мацки - хайде ставайте! Денят е чудесен!!!  Hug

# 681
  • Мнения: 182
Добро утре момичета!

Петък ееееееееееее.....Simple Smile
Весе,би ли дала линк на тестовете от и-бей, защото и мойте ми се струват някакви странни и не наред и са от там, да видя дали са същите.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 676
ПЕТЪК ЕЕЕЕ!!!! Страхотна закуска и кафе  Hug Hug Hug.
Дани, успех тези дни, пак вървим заедно и аз очаквам О през почивните дни.
Весе, чакам с нетърпение новата тема.  Hug
Иве, честито и безаварийно, чакаме си виртуалната почерпка.
На всички момичета , не мога да ви изброя поименно  Embarassed, хубав и спорен ден  Hug  Hug . Успех на всички!

# 683
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро.
Блу, мерси за чайчето. Аз игликата я пия само до 2-3 дни след О. Вече я спрях.
Иве, честита придобивка. Леко и безаварийно каране!
Дани, чул те Господ за новия месец.
Стоянка, всички пием различни добавки, разрови се назад в темата.
Vipege, Страхотен поздрав с това бебче.
Нелка, къде си?
Пивалче, Тоничка, Принцеске, вие н акакъв етап от цикъла сте?
Бибо, заповядай:http://www.ebay.co.uk/itm/10-20-30-50-100-200-PREGNANCY-OVULATIO … sh=item4aae41b56c
Такива са но май не е този продавача. Ама аз и предните месеци съм ползвала такива, ама от друг продавач и не съм имала проблеми. Теб какво те притеснява?
Аз не знам дали изобщо съм имала О., гърдите не ме болят този месец както обикновено след О. Сутринта имах много странни пробождания вдясно. И аз не знам вече какво става, а тестовете за О. вместо да ми помагат, ме объркват повече!

# 684
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 869
Добро утро, момичета! Пожелавам приятен и изпълнен с емоции ден.
Искам да попитам за какви витамини говорите всички, изчетох голяма част от нещата които сте писали, но явно съм пропуснала това. Ще помоля ако не е проблем да ми обясните
Това е малко пренесен въпрос от една друга тема, но след като има интерес, ще напиша и тук. Аз пия Герикапс, Витамин С, масло от вечерна иглика, Омега-3 /рибено масло/, Калмацин+вит. Д, витамини В комплекс и витамин Е по схема. Това е за подпомагане на организма да се изчисти от токсини и да го подготви за по-лесно забременяване, а така също аз ги ползвам и като профилактика срещу зимните настинки.

# 685
  • Мнения: 182
Весе и моите са такива, ама от друг превозвач.

Притеснява ме, че сутрин показват едно, нма обяд друго, вечер трето, а графиката съвем четвърто и вместо да ме ориентират ме объркват  Thinking

2-3 дни направих експеримент и правих 3 пъти да ден - сутрин след ставане но не с първа урина, към обяд - 11.30-12:00 и вечер към 18:30. И резултата беше:
на 25-ти ден вечер - отрицателен, но с почти еднакви черти.
на 26-ти ден сутрин - положителен
на 26-ти вечер - отрицателен - 2 черти, но по-бледа тестова
на 27-ти сутринта - положителен
на 27-ми обед - положителен
на 27-ми вечерта - отрицателен
на 28-ми сутринта- отрицателен.

# 686
  • Мнения: 9
blue_angel мерси за информацията

# 687
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен.Гушкам ви всичките....... Laughing

# 688
  • София
  • Мнения: 8 131
Бибо, а спазваш ли всички правила? Като правиш и обед и вечер, успяваш ли да не пиеш течности и да не пишкаш?

# 689
  • Мнения: 20
Добро утро, момичета
Благодаря на всички ви за топлото посрещане  Hug
Ева Б., точно от този филм ми е вдъхновен ника  Simple Smile Но се надявам при мен нещата да не са с тъжен край. По принцип отдавна с милото се борим за бебче, но понеже имахме доста проблеми и пречки, реално шанс за успех ни се отвори в последните 3 месеца и ние усилено работим, за да сбъднем мечтата си.
Пожелавам на всички ви хубав и слънчев ден и дано съвсем скоро темичката се изпълни с положителни тестове  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт