Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35

  • 27 115
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Момичета,честита ни нова темичка! На всички желая само усмивки! Grinning
Ели , много си се постарала/Браво! Много е хубава и създава настроение. Въпреки че, и аз нещо съм оклюмала като Перуника. Аз имам две деца ,а приятелят ми няма и толкова много искаме бебенце.....
Страшно много го обичам и искам да го даря с дете... Той ни носи на ръце ,въпреки ,че е много по-малък от мен.Днес нещо се разтъжих...... Чакам да ми дойде МЦ след абразио и се ядосвам, че само ми зацапва и не е както трябва. Но ...трябва да се стегна,то е ясно..и да с е моля Praynig
verabel  Честито сърчице! Много се радвам за теб! Hug
Гретхен Честито! Hug


# 16
  • Мнения: 3 404
Много усмивки,вяра,сила и любов на всички ни.

# 17
  • Мнения: 6 716
Добро утро!  Hug Днес малката ми дъщеря има имен ден. А вчера каката имаше имен ден. По този повод се сетих, че не съм ви показала снимки. Снимките са правени в къщи, на 04.11, т.е. когато малката е на 1 месец.
Желая на всички много късмет!
http://fortuna70.snimka.bg/children/moite-d-shteri.715306

# 18
  • Мнения: 8 527
Фортуна Simple Smile живи и здрави да са и двете ти щерки!

# 19
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Фортуна много са хубави двете- да са ти живи и здрави и много да ви радват  Hug

# 20
  • Мнения: 113
Фортуна,да са ти живи и здрави именничките ! Много са хубави!

# 21
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Фортунка, да са ти живи и здрави красавиците   bouquet

Дари, браво за решения проблем. И аз преди няколко дни бях във Варна и ходих до плажа. Наистина няма нищо общо с лятото  Peace

Ира, ще му дариш дете, разбира се  Hug А ти с колко г. си му кака, че и ние сме така.

# 22
  • Мнения: 8 527
Перу   bouquet

Хайде днес поздрави от село Simple Smile Почна едно охранване от снощи Simple Smile най-много по анцузи да се прибираме после до Сф  Joy

Момичета и тук строително-ремонтните работи са станали много добре. Къщичката е боядисана малко ягодово, но пък е доста по-топло с изолацията и доста по-малко влажно с ремонтирания покрив. Сега почваме да планираме за следващото лято ремонтите Simple Smile Кое да е първо място - локално парно или плочки в банята? (то плочки има и не падат, ама не са като в "Хилтън"  Joy ....)

# 23
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Добро утро  Tired Вчера оправихме едно теле на село, но за днес успях да се измъкна от пълненето на наденици, че имам и домашна работа. А ММ днес освен че ще продължи с телето, сутринта беше на свинска смърт.  Изобщо, голяма касапница  ooooh! Другата седмица се заемам с пастърмата.

# 24
  • Мнения: 6 716
Ооо, перуника ти си започнала с тежката артилерия.  Laughing Пък аз съм на сладка вълна. Сега се пече първия ми опит за английски коледен кекс (АКК).

Момичета, благодаря за пожеланията!  Hug
Хубав ден!

# 25
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз пък днес ще правя сиренки и намерих идея да се пекат във формички за мъфини, като се правят навити на охлювчета.

# 26
  • Мнения: 8 527
хахахахахах предколедно угояване Simple Smile И при нас е така. Добре че на село ходим с анцузи и аз съм си взела широкия панталон от след операцията преди година (това предвидливо, щото не знам колко ще напълненя на село)  Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 603
Охо едни телета, едни прасета се споменават тук  Simple Smile...аз пък днес съм на тема домашен хляб, кисело мляко и тиквеник.
Перу, много ти е хубав профила, и аз си заплювам нещо подобно  Hug
Фортуна, страхотни съкровища си имаш  Hug, да са ти живи и здрави!
Ира, ще го зарадваш, сигурна съм  Hug
Ели, харесаха ми рибките, само такива домашни любимци май сме нямали  Simple Smile
Хубава и спокойна вечер, момичета, и ви пожелавам една позитивна, обнадеждаваща, и сбъдваща мечти седмичка!  bouquet

# 28
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен,
Днес май всички готвим.И моят ден мина в правенето на домашна пита,лучник,тиквеник и какво ли още не. Хората на запад в почивните си дни наистина почиват някъде а ние гледаме да я свършим всичката. И утре пак на работа.Но.... в момента най-важно е бебеправенвто Naughty после всичко останало. Хубава вечер на всички Hug

# 29
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Добро утро  Heart Eyes

Леле ама какви вкусотии се вихрят тук  Grinning

Сега аз няма да сервирам закуската, а ето този сладур  Mr. Green



Лека и успешна седмица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт