Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35

  • 27 126
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 933
Здравей Ева Б. и добре дошла в темичката. И аз като теб съм от скоро в нея. За лазерната епилация - сестра ми ходи до последно по време на бремеността. Има си здраво и хубаво момиченце, което е вече на 3. Не съм чувала (но не съм и питала) да е вредно.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 879
pussycat, аз споменах лазерната епилация, защото като бях на последната си процедура и докато чаках прочетох някаква листовка, да предупредим дерматолога си ако сме бременни или кърмим... за това...

# 47
  • София
  • Мнения: 10 703
Такаааааааа, влизам да ви почерпя по случай рождения ден на мъжО,с нещо направено от мен, с рецептата от verabel..ония шоколадови бисквитки-трюфели...

# 48
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Да ти е жив и здрав мъжа и да сте много щастливи!
/тук май много добре си влияяем с идеи  Blush/

# 49
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Ева - добре дошла при нас  Hug

toromanova73 добре дошла и на теб  Hug (мисля че си нова при нас дано не бъркам  Simple Smile)

Магнетче да ти е жив и здрав мъжО, а сладките изглеждат страхотно  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 8 527
Оооо докато съм кълцала зелето по бурканите, вие бая сте пописали.

pussycat ако ти кажа колко случайно се сдобих с якето Simple Smile една приятелка я беше изнудила една друга нейна приятелка да си го купи и аз реших да го пробвам и ... просто дойде при мен Simple Smile

Кали ако коледните сладки са меденки - те винаги са твърди в началото. Прибери ги в един обикновен найлонов плик или добре затваряща се кутия. След 4-5 дни ще омекнат.

Тороманова, не така по терлъци. "Запис" и после почваш да надничаш  Joy давай пълен отчет като колежката Ева

Ева, длъжни са да пишат тези неща за лазерната епилация. Щото недай си Боже нещо се случи и да не ги обвиняваш после, че те са виновни. По-скоро ако изпитваш някаква болка би могло да има някаква обратна реакция при бременност. Но според мен ще имаш достатъчно време преди забременяване да направиш процедурите, които си решила да правиш. (преди години направих 4-5 по крака и интимни зони и съм доста доволна)

Тороманова, Ева, добре дошли и успех с бебеправенето!

Магнетче честит рожденник Simple Smile Да ти е жив и здрав и много да се обичате.

ПП Относно тестовете за ову ... никви не правя, оставили сме с мъжа ми всички да решава Вселената Simple Smile ние просто правим любов (е сега на село е маааааалко измъчена работата, ама човек като иска и успява)

# 51
  • Мнения: 6 769
Магнетче, да ти е жив и здрав мъжО. Много хубави сладки си спретнала.  Hug
Ева, добре дошла и бързо да се похвалиш с две чертички.  Hug Планът ти за действие е правилен.  Peace

# 52
  • Мнения: 253
Мгнетче, да е жив и здрав твоя мъж, да се обичате и да ви се случва това, за което мечтаете! Гледам,че си в София, дали да не скокна до вас да хапна едно парченце ( ако е останало,де), че изглежда ужасно вкуснооооо:)))))

# 53
  • Мнения: 3 758
Ели, много благодаря за коледната темичка! Вложила си толкова старание и любов в нея, със сигурност по Коледа ще ни донесе много положителни тестове за бременност! А рибките ти са големи сладури!
Даре, гледам одеалцето и ти се радвам, какви ръце златни имаш! И какво сърце! Скоро и на твоето бебче да плетеш одеалце!
Верабел, честито ти тупкащо сърчице! Пожелавам ти след няколко месеца да си гушкаш едно живо и здраво бебче!
Ира, честит рожден ден на патерица! Бъди жива и здрава!
Магнитче, сигурно е много приятно на водната аеробика. Аз миналата година ходих на плуване. Много са полезни тези спортове за прешлените /аз също имам проблеми/. Те натоварват само мускулатурата, без да натоварват ставите. Магнитче, да ти е жив и здрав мъжа! Много добре са ти се получили сладките! Вкусни ли са?
Гретхен, честито за новата титла! Пожелавам ти и всички останали, които си си пожелала!
Фортуна, да са ти живи и здрави дъщеричките и да си носят с гордост имената! Големи са кукли!
Ева, добре дошла и дано скоро се похвалиш с хубави новини!
Ще ви помоля за палчета, че другия понетелник съм на лапароскопия. Моля се да мине гладко и за хубав резултат!

# 54
  • София
  • Мнения: 10 703
Здравейте, мерси за пожеланията за мъжО.
Пате,да вкусни са,почти свършиха вече..една голяма тава отиде....единствено не станаха кръгли,ама то защото направих по-големи топчета и не ги сложх на по-голямо разстояние и се сляха малко...но нищо Simple Smile
А водната аеробика е супер,такъв купон е, така разтоварва, меко казано съм очарована Simple Smile)))

# 55
  • Мнения: 8 285
Да се запиша за да не ви изпусна.
Толкова работа имам че не е истина, а и двамата с мъжа ми се скъсахме от командировки така че опити почти никакви....но току виж съм Дева Мария и по Коледа станат чудеса:)))
Някой писа че се стиковат с мъжа си...но при нас нъцки...във вторник се върнах от Унгария той тази сутрин замина за Австрия...мисия невъзможна...
Колкото до лазерната епилация аз си правих точно преди да забременея със сина ми...така че лично аз не виждам проблеми. А и от опит знам че колкото повече се вживяваме токлова по кофти става после...хубав ден на всички:)

# 56
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Ето отчет за Еcoeli 75  Laughing опити правим , но кога ще стане- божа работа..Много ми хареса ника : Hope for two, та и аз така.... Ще надничам в темата докато се появат чертите, отскоро съм затова има време, дано други ме изпреварят  bouquet

# 57
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Hope for Two  ти като мен, дано по коледа верно се улучим с мъжете си  Wink

toromanova73  отчета е за Дари, ама мерси все пак  Laughing

Аз довечера съм на гости на една приятелка, която си има 10 месечна госпожица, та малко ще разпусна  Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 10 703

Аз довечера съм на гости на една приятелка, която си има 10 месечна госпожица, та малко ще разпусна  Simple Smile
Да й е жива и здрава! Simple Smile И дано успеете да се видите..моя на 10 месеца обикаляше апартамента и рушеше-и аз след него,че не ходеше сам стабилно...ъъъ държах го за ръчички...

# 59
  • София
  • Мнения: 1 832
Магнетче, да ти е жив и здрав мъжа, радвам се, че са ви харесали.
white duck, благодаря!

На мен постоянно ми се спи. Лягам към 20,30-21,00 вечер и се будя около 4-5 . През деня също ми се спи. Вчера имах много работа и в края на работния ден бях се изнервила много, защото ми се спеше и бях много уморена.

Общи условия

Активация на акаунт