Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35

  • 27 139
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 530
verabel чувала съм, че след третия месец вече няма да ти се спи толкова Simple Smile

бяло пате, радвам се, че ти хареса. Сега само чакаме фото на Принца с одеалцето. То май почти не остана.

Гретхен  Joy внимавай със скачането, да не вземеш да литнеш  Joy

magnet_for_happiness къде ходиш на водна аеробика? Едно време и аз се бях запалила на Спартак, ама нещо почна да ми идва в повече финансово там.

# 61
  • Мнения: 113
Магнетче, да е жив и здрав мъжо! baloniМного да се обичате!
toromanova73,Ева добре дошли и от мен !Късмет! Hug
 white duck -Благодаря за пожеланията !Стискам ти палци за лапароскопията.
verabel- и на мен много ми се спеше,можех да заспя права Grinning Но и аз мисля ,че по -късно отминава.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 832
Darina, Ira, дано!

# 63
  • Мнения: 8 530
verabel, ако не сега, то след 224 дни със сигурност  Joy хъм, то тогава ще ти се спи, ама няма да имаш време ... та по-добре сега си наваксай със спането

# 64
  • София
  • Мнения: 10 704
Darina в един фитнес в Борово, басейна е чудесен има и плитко и при желание дълбоко, аз ходя веднъж седмично,повече не мога да си позволя..засега...

Благодаря и на останалите включили се с пожелания за моето мъжле Simple Smile)) На всички вас да са ви живи и здрави и да ви обичат вечно! Hug

# 65
  • Мнения: 8 530
Магнетче на колко пари се обажда едно посещение? Сайт имат ли?

# 66
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Момичета, завиждам ви - умирам си да плувам. Цяло лято така се поддържам, а зимата няма къде  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 10 704
Привет, 9.00лв е една тренировка,имат сайт- http://www.vodna-aerobika.com/

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Аз пък завиждам за.........дето можете да плувате  Embarassed

white duck-стиснати палци и от мен!

Дари,Фортунка-благодаря ви за съветите за сладките!Събота,неделя и понеделник почивам и пак ще се пробвам...........за последно Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 8 530
Магнетче, много прилично звучи цената. На Спартак беше 17 лв. Но пък там имаше друга екстра, че може да ползваш парна баня и сауна в цената.

Кали .... ми освен в неделя по пътя от Бс до Сф да спрем за малко сладки в Пд  Joy Joy Joy

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 535

Кали .... ми освен в неделя по пътя от Бс до Сф да спрем за малко сладки в Пд  Joy Joy Joy
Заповядайте!Пък ако сладките не стават,ще дадеш едно рамо  Wink,а аз ще почерпя нещо по-сериозно.

# 71
  • Мнения: 47
Опа, ето ме и мен!
Позачезнах, че доста работа напоследък, грижи разни, но не съм спирала да ви мисля и изчетох вчичко, което сте писали докато ме нямаше.
Кратък доклад:
- изпратих за чужбинско още 2 кученца и сега сме вкъщи само с нашите си.
- задомихме и две котки, но пък се появиха нови три...
- днес ходих на ЖК - всичко върви в норми, пулс 140, 20 см. (ако си изпъне крачетата - така каза доки), 170 грама, пошегува се този път за момче, но нищо ангажиращо. На 3-ти съм на втора ФМ.
- аз съм ок, чувствам се отлично.
- откриха на тате рак на пикочния мехур и с това са ми свързани терзанията.

Ели
, благодаря за чудесната нова тема, ще вземе и мен да ме обхване Коледното настроение.
Пусикет, добре дошла и от мен!
Верабел, чудесно начало, дано и през останалите седем месеца и всичко е безпроблемно!
Перу, ще играе шамарената фабрика! Никакви минорни настроения не се допускат, особено по Коледа!
Даре, златни ръце имаш и нека скоро с тях твориш такива чудесии за твоето си бебче!
Магнет, дай го моля този кинезитерапевт, дето масажира бременни, че съм с две операции от дискова херния и ще имам нужда като ми натежи шкембака.
Грехен, поздравления за титлата!
Ева, Тороманова, добре дошли в нашата компания и скоро да сте в отчетните! (то аз в моята не съм се вясвала отдавна, каквито са ми писателки там, сигурно вече 5 нови теми са изписали).
Пате, снискам палци за лапарото!
Коледни сладки правих миналата година, получиха се страхотно и тъй като правих доста дози, раздавах на всички около мен и имахме чааак до март месец. Правих им глазура от цветен фондан и ги рисувах със сладкарски боички и Перу, и ние бяхме само двамата, ама явно някоя звездичка там горе ни е гледала и е решила да се роди в нашия дом, така че...знаеш си  Hug




# 72
  • София
  • Мнения: 10 704
Levee    за съжаление й нямам вече телефона, сменен е ,а  нейния отговаряше един неадекватен тип..преид време бях пробвала да я търся и го изтрих телефона...мога да ти кажа къде се намира- в Гео Милев, близо до ИЧС-то има или поне имаше едно студио за красота и там, тя се казва Станислава...намерих яяяяяяяяяяяя в нета,ето сайта
http://www.thes-massage.com/contacts.php  newsm44

Успех на баща ти и на вас в борбата!

# 73
  • Мнения: 47
Ей Магнет, злато си!
Благодаря!

# 74
  • Мнения: 47
Ей Магнет, злато си!
Благодаря!

Момичета, имам молба - Юкануба (производител на храна) пуснаха в страницата ис конкурс за снимки и естествено, аз изтипосах двама от моите убавци там.
Кайа: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=469635059754621&set= … ype=1&theater
и Чарли Уайт: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=469635063087954&set= … ype=1&theater

Който събере най-много лайкове ще получи чувал храна и контейнер за съхранение.

Моля да ударите по едно рамо  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт