Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35

  • 27 162
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 933
Пате  Praynig
Levee за теб и твоя татко също  Praynig  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 758
Levee, много съжалявам за диагнозата на татко ти! Дано оздравее човека! Прочетете за Саменто. Чела съм, че помага при такива заболявания в начален стадий.
Благодаря ви момичета, че ме мислите. Колкото наближава, шубето се засилва. Разбира се най-много се притеснявам от резултата. Но каквото такова. Все пак идва Коледа и стават чудеса! Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 8 533
Levee дадох преди време на Гретхен един диск с йога за бременни. Предлагам да го предавате една на друга и да правите упражненията за гърба, докато дойде моят ред Simple Smile

Levee, трудно човек променя мисленето си. Аз на моя татко не можах и вече не се и опитвам, но моето и на мъжа ми - в голяма степен да. За нас двамата посоката за решаване на здравословни проблеми е хомеопатията. Ако решиш - пиши на лични да не спамим темата.

# 78
  • Мнения: 253
Levee, ако решиш за йогата пиши на лични да се разберем:) На мен много ми тежи, имам по- спокойни и по- ужасни дни, но сън няма- през час съм в тоалетната:) А това се отразява на общото състояние и най- вече настроение- една мрачнота тия дни, особено днес.....Но, да сме живи и здрави ще оцелеем:)

Прегръщам ви и дано почивните ви дни да са слънчеви и усмихнати:) Hug Hug

# 79
  • Мнения: 253
Момичета, имам питане, ако някоя от вас е наясно ще ми е от полза:) Разбрах,че от социалното подпомагане мога да взема помощ, ако съм студент РЕДОВНО обучение. А докторантурата брои ли се за студент редовно обучение? При положение,че ще взимам стипендията определена за докторант, дали мога да се възползвам и от тази социална помощ при положение,че ще прекъсна за една година, но ще си платя семстъра и ще получавам пари от академията? Ако ме разбрахте:))) Хайде, дайде съвет:)
Отново ви прегръщам:) Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 17:52 от Гретхен Закмайер

# 80
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Гретхен, мъжът ми стана доктор миналата година и каза, че се брояло  Peace

Леви, съжалявам за гадната диагноза - дано намерите подходящо и бързо лечение - защото не може да няма такова  Peace Съжалявам за снимките, че не мога да гласувам, но нямам регистрация във фацебука, както му казвам  ooooh!

# 81
  • Мнения: 960
Момичета,
Скрит текст:
извинете ме, че така телеграфно, но някой може ли да ми каже, в  колко дневен срок се предава болничния на работодателя? Мойта гадна шефка пак ме заплаши, че ме сложила да работя и в неделя, когато трябва да постъпя в болницата. Попитах доктора, каза, че ще ми го пуснат от неделя и дано да е така, че иначе......... ooooh!. Ужасна е тази жена, няма такава злоба.

# 82
  • Мнения: 8 533
Рокси, болничният може да го даде и в деня на издаването му т.е. да се обадиш от болницата, че си в болница. А може и на следващия ден да бъде представен. Това е за стандартните болнични. Предполагам няма разлика с тези за раждане.

# 83
  • Мнения: 960
Дарина, аз ще съм 2 дни в болница, как ще го пратя оттам newsm78

# 84
  • Мнения: 8 533
Ама те така или иначе май не го дават веднага. Сега се сетих, че моят за операцията го дадоха при изписването. Просто се представя пост фактум на работодателя. Иначе може всеки да го занесе. Не е необходимо да бъде лично.

# 85
  • София
  • Мнения: 10 705
Иначе може всеки да го занесе. Не е необходимо да бъде лично.
Peace Просто попитай кога го дават...в деня или след изписване, но и да е след изписване това не е проблем,работодателя нищо не може да ти направи...докато ..си в болничен..

# 86
  • Мнения: 960
Скрит текст:
Ще ми бъде издаден с дата от деня на постъпване, т.е. на 2-ри, а ме изписват на 4-ти.... Просто шефката ми се е заяла с мен и ме е страх да не би да не спазя някакъв срок. Ще съм в болица във Варна, а трябва да го пратя в Сф.
Рейни, извини ме за спама Tired Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 10 705
То е ясно с каква дата ще е,въпросът беше кога го дават...както и да е Simple Smile

# 88
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Рокси, и аз ти отговорих на лични.
Споко бе човек, съвсем си се ошашкала, че тя Рейни я няма в тази тема  newsm78

# 89
  • Мнения: 8 533
Да бе, и аз си викам коя е тази Рейни .... ама днес понеже е някакъв шашав ден и помислих, че грешката е в моя телевизор  Joy

Рокси, споко!

(хъм тя и Рокси някак призрачно се появи тук .....  newsm78)

А пък аз да ви се похваля, че днес съм се представила като една 'ноооооооооогу добра сна'а и съм сготвила приказен боб, та чак даже свекървата го хареса  Joy сигурна, че детето й няма да седи гладно в къщи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт